Popis a použití: Hydratační pleťová maska pro komplexní péči o pleť s vyhlazujícími účinky, odbourává toxiny a zklidňuje pleť. Péče o obličej a oční partie. Pro všechny typy dehydratované pleti. Tento gel mořsky zelené barvy je vynikající zdroj energie. Díky vysokému obsahu kyseliny hyaluronové pleť intenzívně hydratuje, výtažky z červených řas vyvažují pH, odbourávají toxiny a zklidňují pokožku. Pleť je ihned po aplikaci rozjasněná, pružná a vyhlazená. Tato maska je speciálně určená pro péči o obličej a oční partie. Aplikujte slabou vrstvu masky na dokonale vyčištěnou pokožku obličeje, očních partií, krku a dekoltu. Expresní aplikace před významnou událostí: nechte působit 5 minut. Intenzivní hydratační kúra: expresní aplikace na 5 minut po dobu 8 až 15 po sobě jdoucích dní. Domácí relaxační kúra: aplikujte na 15 minut jednou až dvakrát týdně. Opláchněte vodou nebo smyjte pleťovým tonikem Lotion Tonique a opatrně osušte.

 

eisenberg-masque-hydratation-totalePři pravidelné návštěvě Sephory, mi jedna velmi milá a ochotná konzultantka, za kterou se ráda vracím, doporučila hydratační masku od značky Eisenberg, která patří mezi exkluzivity a všechny konzultantky ji vychvalují do nebe. Od Eisenberga mám pouze parfém a kosmetiku v této cenové relaci bych si bez vyzkoušení nekoupila, protože mám citlivou pleť a plno přípravků ji podráždí. Poprosila jsem tedy o vzoreček masky na vyzkoušení, abych se mohla rozhodnout, jestli se do této masky vyplatí investovat.

 

Maska je čirá s nádechem do zelenkava, má velmi jemnou a příjemnou gelovou konzistenci, která se nelepí ani nepatlá, snadno se aplikuje a rychle se roztírá. Kosmetickými výrobky rozhodně  nešetřím, ale této masky stačí aplikovat opravdu maličko, mě vzoreček bohatě vystačil na dvě použití. Vzhledem k obsahu balení 75 ml vydrží rozhodně dlouho. Lze ji aplikovat i na oční kontury kromě víček, což je u masek spíše výjimka. Přípravek je téměř bez vůně, při bližším zkoumání připomíná vůni produktů z Mrtvého moře.

 

eisenberg-masque-hydration-totale

 

Maska mě po aplikaci neštípala, nesvědila ani nedráždila, ale cítila jsem jemné brnění nebo pnutí pleti. Předpokládám, že tuto reakci způsobily mořské řasy, takže zklidnění pleti nemohu potvrdit. Maska se rychle vsakuje, ale i přes její jemnou konzistenci se nevsákne celá a musí se smýt vodou, jinak se z pleti začně drolit, při smývání se nepatlá, obličej stačí opláchnout vodou, což u hydratačních masek považuji za velký nedostatek. Preferuji masky, které se oplachovat nemusí a přebytek stačí setřít, takže se mohou aplikovat na noc.

 

 

 

Pleť byla po použití na pohled taková rozzářená, takže detoxikační schopnosti maska určitě má. Problém je, že pleť nebyla jemná, vyhlazená ani příjemná na dotek, protože nebyla ani trochu hydratovaná a bylo nezbytné ji namazat krémem, což mě vzhledem k ceně a přesnému cílení přípravku na dehydratovanou pleť naprosto šokovalo. Vzoreček mě k nákupu velkého balení nepřesvědčil a jako hydratační masku ji nemohu v žádném případě doporučit. S přihlédnutím k tomu, že maska vyloženě nedráždí pleť, lehce se aplikuje a smývá, aplikuje se troška a viditelně rozzáří pleť, ji hodnotím třemi hvězdičkami a podotýkám, že kvalita rozhodně neodpovídá přemrštěné ceně. Značku jako takovou rozhodně nezatracujte, protože jejich parfém, o kterém vám někdy povyprávím, to je úplně jiný level a dokonalost sama

 

K dostání exkluzivně v parfumeriích Sephora v balení 75 ml za cenu 1.990,- Kč.

 

[one_third]Klady

stačí aplikovat malé množství

snadno se roztírá

lehce se smývá

rozzáří pleť

[/one_third] [one_third_last]Zápory

musí se smýt

vůbec, ale vůbec nehydratuje

[/one_third_last]

 

Rozčaroval vás někdy výrobek stejné cenové kategorie?

 

Shrnutí
Datum
Produkt
Eisenberg Masque Hydratation Totale
Hodnocení
31star1star1stargraygray

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.