Popis: Sephora představuje novou generaci Colorful masek. Pokud se chcete účině zbavit černých teček na nose, je tu pro Vás nová Colorful Maska na nos.

 

sephora-cistici-prouzek-na-nos-cerne-uhli

 

Tak tohle je bezkonkurenčně ten nejhorší čistící proužek na nos, který jsem kdy vyzkoušela. Začala jsem nadávat jako špaček, jen co jsem otevřela pytlíček.

 

Z pytlíčku se na mě vyvalil velmi nepříjemný zápach, který se černému uhlí vůbec nepodobá, spíš připomíná staré ponožky. Protivný zápach je zezačátku cítit i na nose, takže to není nic příjemného.

 

Další připomínku mám k velikosti proužku, která je příliš masivní a velmi nepraktická. Struktura proužku se mi nezdála, proužek působí na omak jako bavlna, je moc tuhý a chybí mu perforace. Aplikuje se na navhlčený nos, ale vzhledem k tuhosti a velikosti se nedá hezky přilepit, extrémně se krabatí a pořádně nepřilne k pokožce, měla jsem pocit, že mi z nosu spadne.

 

Při aplikaci čistících proužků jsem se naučila jeden trik, aby proužek perfektně přilnul a krásně se uhladil, jemně ho přiložím na hřbet nosu a poté ho přes ručník přitisknu dlaněmi. Tento proužek mi na ručníku zanechal černé čmouhy a zanechává je i na nose po sundání proužku, jeden malý černý flíček mi na nose od pružku zůstal a nejde vůbec smýt ani sedřít (černé proužky od jiných značek tohle nedělají). Po nanesení se má proužek znovu navlhčit vodou, aby lépe přilnul. Jelikož proužek skoro nedržel, tak jsem ho opatrně namočila, ale kvůli divné struktuře se proužek akorát podivně rozblemcal. 

 

Černá barva a látková struktura proužku chytře maskuje, kolik nečistot proužek vlastně vytáhl (na černých proužkách s jinou strukturou je to vidět mnohem lépe). Při podrobném zkoumání jsem zjistila, že proužek vytáhl dohromady cca 15 teček z obou stran nosu, ze hřbetu nosu nevytáhl vůbec nic, protože tam nepřilnul.

 

 

 

 

sephora-charcoal-nose-strip

Výsledek naprosto tristní, proužek nevytáhne skoro žádné nečistoty, velikost a struktura proužku je zcela nevhodná, proužek pořádně nepřilne k pleti a ještě zapáchá. Proužek je i zadarmo drahý a vzhledem k uvedeným nedostatkům hodnotím pouze jednou hvězdičkou.

 

 

Dámy, při použití jakého kosmetického produktu jste si zanadávaly?

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.