Popis: Nové hydratační masky na rty značky Sephora perfektně přilnou k Vašim rtům a dodají jim péči, kterou potřebují.


 

sephora-maska-na-rty-bambucke-maslo[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]aska na rty po otevření pytlíčku příjemně zavoní, ale vůně nemá dlouhého trvání, což mě trochu zamrzelo. Hned při otevírání pytlíčku se vyskytl zádrhel, sáček nešel roztrhnout, protože se začala natrhávat samotná maska, musela jsem s pytlíčkem zápasit, abych ji vůbec vytáhla ven. Balení otevírejte opatrně nejen kvůli masce samotné, ale i kvůli tekutině, které je tam opravdu hodně.

 

Věděla jsem, že mám před použitím z masky odstranit ochrannou vrstvu. Jedná se o tenký bílý papírek, který je z obou stran masky. Při prvním použití jsem ho odstranila jen z jedné strany a na rty jsem masku aplikovala obráceně, místo masky jsem na rtech měla právě papírek, který byl hodně nasáklý tekutinou, proto špatně držel a měla jsem nepříjemný pocit, že mi ze rtů spadne. Maska jako taková je gelová, průhledná, velmi tenoučká a lze ji velmi špatně oddělit od ochranné vrstvy, proto to počáteční nedorozumění. Podle recenzí na webu sephora.com jsem nebyla jediná, kdo aplikaci takhle popletl.

 

Nicméně jsem měla si po použití připadala upatlaná a olepená až za ušima, ale rty jsem měla jemnější a hladší, pocit jako takový vydrží krátce a není nikterak závratný. Chtěla bych podotknout, že nevalný efekt masky nebyl negativně ovlivněn jejím nesprávným použitím. Druhou masku s růží jsem aplikovala správně, na rtech držela perfektně a měla příjemný chladivý efekt, takže jsem si říkala, že ta maska nakonec nebude vůbec špatná. Po sundání masky jsem byla překvapená, protože výsledek byl naprosto nulový, rty jsem neměla ani zjemněné, ani hydratované ani vyživené, byly naprosto stejné jako před použitím a to nemám suché rty ani šupinky. Přičítám to tomu, že maska jako taková, narozdíl od papírku, není skoro vůbec nasáklá sérem a proto neměla vůbec žádný efekt.


 

Hodnotím jako zbytečnost, pokud si koupíte balzám na rty, tak uděláte lépe a navíc vám dlouho vydrží.

 

Masky na rty jsou k dostání v každé parfumerii Sephora za 70,- Kč.

 

[one_third]Klady

mírně zjemní

[/one_third] [one_third_last]Zápory

rty upatlá

efekt skoro žádný

[/one_third_last]

 

Máte s maskou na rty nějaké zkušenosti?

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.