Popis: Nové hydratační masky na rty značky Sephora perfektně přilnou k Vašim rtům a dodají jim péči, kterou potřebují.

 

sephora-maska-na-rty-ruze[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]aska na rty po otevření pytlíčku vůbec nevoní, což je škoda. Pytlíček otevírejte opatrně, protože obsahuje hodně tekutiny a hrozí nebezpečí natrhnutí masky, protože je velmi jemná a tenoučká. Z masky je třeba odstranit ochrannou vrstvu, která se nachází z obou stran. Odstranění bílého papírku není jednoduché a vyžaduje trochu trpělivosti.

 


Maska jako taková je gelová a průhledná, dávejte si pozor, aby se vám k sobě nepřilepila nebo se nesrolovala, podle recenzí ji to znehodnotí a na rty už nepůjde aplikovat. Maska dobře drží, na rtech je příjemná, jemně chladí a osvěžuje. Při aplikaci jsem měla pocit, že bude pro rty přínosná. Po sundání masky jsem byla hodně překvapená, že se tak nestalo. Rty byly úplně stejné jako před použitím masky, nebyly vůbec hydratované, zjemněné ani vyživené, efekt masky naprosto nulový.

 

Podle mého názoru je důvod prostý. Samotná  maska není skoro vůbec nasáklá sérem, sérum je vsáknuté především do ochranných papírků a hodně ho zbyde v pytlíčku. Když jsem zkoušela masku s bambuckým máslem, neodstranila jsem jeden papírek a na rty ji aplikovala obráceně. Aplikace papírku měla překvapivě větší efekt než maska samotná a rty alespoň zjemnila i když efekt moc dlouho nevydržel.

 

Efekt masky je naprosto nulový, proto hodnotím pouze jednou hvězdičkou. Pokud produkt nevyzkoušíte, rozhodně o nic nepřijdete, obyčejný balzám na rty prokáže mnohem větší službu a déle vydrží.

 

Masky na rty jsou k dostání v každé parfumerii Sephora za 70,- Kč.

 

[one_third]Klady

při aplikaci příjemně osvěží

[/one_third] [one_third_last]Zápory

vůbec žádný efekt

[/one_third_last]

 

Máte s maskou na rty nějaké zkušenosti?

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.