Popis výrobce: Sephora se inspirovala původními asijskými papírovými a bavlněnými maskami a vynalezla masky na ruce v podobě jednorázových ponožek. Maska Aloe vera poskytuje intenzivní hydrataci pro krásné ruce během 15 minut. Maska je vhodná pro všechny typy pokožky. Přebytečný produkt jemně vmasírujte do pokožky. Není potřeba smývat.

 

sephora-maska-na-ruce-aloe-vera

 

[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]asku na ruce zkouším v příhodnou dobu, kdy jsem si ruce nemazala krémem několik dní a jsou tak sušší a hrubší než obvykle. Ihned po otveření pytlíčku zavoní příjemná, nevtíravá a svěží vůně. Nevím, jestli bych ji přirovanala k Aloe Vera, spíše mi připomíná vůni čerstvě vypraného prádla.

 

Sáček se snadno otevírá, rukavice jsou bavlněné, obalené v pevném igelitovém sáčku, mají speciální lepítka, která používají na utažení rukavic kolem zápěstí. Ochranný papírek doporučuji odlepit ještě před nasazením rukavic, já jsem ho odlepovala až po nasazení zuby   Samotné utahování rukavic nebylo kvůli samolepce jednoduché, protože se mi na samolepku pořád lepil igelit z rukavic.

 

Rukavice jsou napuštěné bílou tekutinou, která konzistencí připomíná něco mezi vodou a krémem. Konzistence přípravku mi začala vadit ihned po nasazení rukavic, protože je nepříjemně lepivá a měla jsem pocit oslizlých rukou, pařit si ruce v igelitu také nebylo zrovna příjemné. Musím pochválit, že přípravek z rukavic nevytéká, rukavice jsou však hodně masivní a nemotorné, dělalo mi problém trefit se do správné klávesy na počítači, nerušeně pracovat, jak tvrdí výrobce, v nich nejde, takže je spíše doporučuji aplikovat u televize.

 

Přípravek se po odstranění masky podle instrukcí smývat nemusí, já jsem ho promasírovala a dala mu ještě pár minut, aby se mohl do rukou vsáknout, to se však nestalo a zanechal mi ruce protivně lepivé a upatlané, takže jsem je musela opláchnout a tím se výrazně snížil účinek masky. Ruce jsem měla na dotek jemné, hebké a vyživené, tento krásný pocit vydrží zhruba 12 hodin.

 

Maska na ruce je k dostání v parfumeriích Sephora, 1 pár za 110,- Kč. Pokud ji chcete vyzkoušet, doporučuji zakoupení během akce 2+1 zdarma.

 

Osobně si tuhle masku na ruce znovu nekoupím a za opravdu protivnou, slizkou konzistenci a nemotorné rukavice strhávám dvě hvězdičky.

 

[one_third]Klady

příjemná vůně

zjemní

vyživí

[/one_third] [one_third_last]Zápory

protivná lepivá konzistence

nešikovné rukavice

[/one_third_last]

 

Jaký je váš názor na konzistenci přípravku?

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.