Popis výrobce: Sephora se inspirovala původními asijskými papírovými a bavlněnými maskami a vynalezla masky na ruce v podobě jednorázových rukavic. Arganová maska poskytuje sjednocený odstín pleti pro protistárnoucí efekt. Maska je vhodná pro všechny typy pokožky. Nechte působit 20 minut. Přebytečný produkt jemně vmasírujte do pokožky. Není potřeba smývat.

 

sephora-maska-na-ruce-arganovy-olej[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]aska s arganovým olejem je v podobě jednorázových rukavic, které mi přijdou zbytečně velké a nemotorné, měla jsem s nimi problém naťukat i pár písmenek na klávesnici, takže nesouhlasím s tvrzením, že vás maska nebude omezovat při práci a doporučuji ji použít například při sledování nějakého videa.

 

S maskami mám vždy spojenou relaxaci a příjemně strávený čas. S touto maskou jsem si kvůli jejímu nešťastnému provedení bohužel vůbec nezarelaxovala. Igelitové rukavice jsou napuštěné lepivou tekutinou, uvítala bych konzistenci příjemného krému a ne takovou slizkost. Měla jsem tedy mokré ruce zabalené v igelitu a bylo mi to velmi protivné.

 

Podle návodu není nutné sérum z rukou smývat a stačí ho pouze vmasírovat do pokožky. Já jsem ho musela opláchnout, protože mi zanechalo ruce nepříjemně ulepené a upatlané, tím se efekt masky skoro celý smyl. Po použití jsem měla ruce úplně stejné jako předtím, možná o trochu jemnější. Jelikož jsem po použití neměla příjemný pocit hydratovaných ani vyživených rukou, tak se domnívám, že ani starší dámy by nepoznaly rozdíl. Já osobně udělám větší parádu s krémem na ruce z DM za třetinu ceny a párem balvněných rukavic.

 

Maska na ruce je k dostání v dalších dvou variantách, tuhle hodnotím jako nejhorší ze všech. Pokud některou z masek chcete vyzkoušet, tak sáhněte po té tmavě zelené s aloe vera, která mi přišla nejlepší – ve stylu mezi slepými jednooký králem. Mě osobně masky velmi zklamaly a už si je kupovat nebudu. Myslím si, že jsou neúměrně drahé a že se bez nich obejdete, pokud je nevyzkoušíte, tak rozhodně o nic nepřijdete.

 

Maska na ruce je k dostání v parfumeriích Sephora, 1 pár za 110,- Kč. Pokud ji chcete vyzkoušet, doporučuji zakoupení během akce 2+1 zdarma.

 

Hodnocení kompletní řady masek Sephora na ruce, nohy, rty i nos si můžete přečíst zde.

 

[one_third]Klady

zjemní

[/one_third] [one_third_last]Zápory

lepivá konzistence séra

skoro žádný efekt

[/one_third_last]

 

Také považujete provedené rukavic a volbu lepivého séra za nešťastnou?

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.