Popis: Pleť vypíná, minimalizuje vzhled velkých pórů. Tato detoxifikační maska je obohacena extraktem z jahod, který tonizuje pleť a zmenšuje vzhled velkých pleťových pórů. Bambucké a kakaové máslo pomáhá pleť vyživovat a hydratovat. ideální pro T-zónu obličeje normální a suché pleti. Naneste masku na obličej a dekolt, vynechte oční partie. Nechte zaschnout. Poté opláchněte teplovou vodou.

 

 

freeman-detoxifikacni-pletova-maska-cokolada-jahody[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]aska má celkem výraznou vůni, která se rozline ihned po otveření. Mě osobně vůně nevadí, ale ani mě neoslovila, někomu by se mohla zdát příliš silná. Parfemace je přeslazená a připomíná umělou vůni čokoládového termixu nebo tvarohu, žádné jahody z masky bohužel necítím. Maska má světle hnědou barvu, příjemnou a lehkou konzistenci, která snadno se roztírá.

 

Maska při zasychání působí velmi nepříjemně, až jsem z toho byla nervózní. Pleť napíná natolik, až mě začala strašně svědit a nemohla jsem se dočkat, až masku smyji. Nemyslím si, že se jedná o alergickou reakci, jsem přesvědčená, že svědění způsobilo extrémní pnutí masky. Maska zcela zasychá během deseti minut, úplně do tvrda, takže se hůře smývá.

 

 


 

freeman-detoxifikacni-pletova-maska-cokolada-jahody1

Póry jsou po použití úplně stejné, nejsou stažené ani vyčištěné. Pleť není vysušená, ale ani hydratovaná nebo vyživená. Žádného viditelného nebo hmatatelného efektu jsem si nevšimla a jelikož místo masky připomíná svěrací kazajku, tak hodnotím dvěma hvězdičkami.

 

 

 

 

K dostání v některých drogeriích a internetových obchodech v pytlíčku 15 ml za 39,- Kč nebo v tubě 150 ml za 119,- Kč.

 

 

[one_third]Klady

snadno se roztírá

[/one_third] [one_third_last]Zápory

způsobuje svědění

nepříjemně pne

žádný efekt

[/one_third_last]

 

Místo téhle masky si dám na pleť raději čokoládového pacholíčka A co vy?

 

Shrnutí
Datum
Produkt
Freeman Detoxifikační pleťová maska čokoláda a jahody
Hodnocení
31star1star1stargraygray

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.