Popis: Hloubkově čistící jílová maska absorbuje přebytečný maz, má vysoký obsah antioxidantů a tím pomáhá zpomalovat procesy stárnutí pleti a zároveň působí jako peeling. Naneste na vyčištěný obličej, nechte působit 5-7 minut, poté masku jemně masírujte po obličeji a opláchněte vlažnou vodou.

 

freeman-diamantova-mineralni-oplachujici-pletova-maska[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]asky jsem si všimla mezi novinkami na amerických stránkách Freeman a zaujala mne natolik, že jsem ihned kontaktovala českého distribura a ptala jsem se, jestli bude k dispozici i na našem trhu a kdy případně, bylo to někdy na podzim. Naštěstí už byla maska na cestě a paní mi ji doporučila jako nejlepší z novinek. Očekávání jsem neměla malá a maska mě opravdu naprosto nadchla.

 

Maska hned po otevření krásně zavoní, má hodně luxusní, svěží vůni. Má velmi jemnou, krémovou konzistenci obsahující diamantový prach, snadno se roztírá a na pleti neztvrdne jako ostatní masky této značky, takže na pleti nepne, pleť příjemně osvěží ihned po aplikaci. Mám citlivou a dehydratovanou pleť, ale maska ji nepodráždí ani nevysuší. Má bílou barvu a po zaschnutí není na pleti téměř vidět, lehce se smývá. Při smývání masky si můžete zvolit intenzitu peelingu, takže je vhodná i pro letní, opálenou pleť.

 

Diamantové částečky jsou miniaturní, peeling je velmi jemný a šetrný, přesto je velmi účinný. Pleť mi po použití přijde čistá, extrémně jemná a hladká, svěží, vyleštěná a obnovená. Při pravidelném používání vykouzlí zářivou Hollywoodskou pleť, kterou známe z časopisů!

 

Jedna z nejlepších masek značky Freman a jedna z mých nejoblíbenějších masek vůbec. Nemá žádné nedostatky ani zápory, perfektní účinek a proto dávám plný počet hvězdiček. Rozhodně doporučuji.

 

K dostání v internetových obchodech v pytlíčku za 39,- Kč tubě 150 ml za 119,- Kč.

 

 

[one_third]Klady

luxusní vůně

krásně rozzáří pleť

jemný a šetrný peeling

nedráždí ani nevysušuje

[/one_third] [one_third_last]Zápory

žádné

[/one_third_last]

 

Máte zkušenosti s jinými produkty na pleť s obsahem diamantů či zlata?

 

Shrnutí
Datum
Produkt
Freeman diamantová minerální oplachující pleťová maska
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář