Popis: Hloubkově čistící jílová maska absorbuje přebytečný maz, má vysoký obsah antioxidantů a tím pomáhá zpomalovat procesy stárnutí pleti a zároveň působí jako peeling. Naneste na vyčištěný obličej, nechte působit 5-7 minut, poté masku jemně masírujte po obličeji a opláchněte vlažnou vodou.

 

freeman-diamantova-mineralni-oplachujici-pletova-maska[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]asky jsem si všimla mezi novinkami na amerických stránkách Freeman a zaujala mne natolik, že jsem ihned kontaktovala českého distribura a ptala jsem se, jestli bude k dispozici i na našem trhu a kdy případně, bylo to někdy na podzim. Naštěstí už byla maska na cestě a paní mi ji doporučila jako nejlepší z novinek. Očekávání jsem neměla malá a maska mě opravdu naprosto nadchla.

 

Maska hned po otevření krásně zavoní, má hodně luxusní, svěží vůni. Má velmi jemnou, krémovou konzistenci obsahující diamantový prach, snadno se roztírá a na pleti neztvrdne jako ostatní masky této značky, takže na pleti nepne, pleť příjemně osvěží ihned po aplikaci. Mám citlivou a dehydratovanou pleť, ale maska ji nepodráždí ani nevysuší. Má bílou barvu a po zaschnutí není na pleti téměř vidět, lehce se smývá. Při smývání masky si můžete zvolit intenzitu peelingu, takže je vhodná i pro letní, opálenou pleť.

 

Diamantové částečky jsou miniaturní, peeling je velmi jemný a šetrný, přesto je velmi účinný. Pleť mi po použití přijde čistá, extrémně jemná a hladká, svěží, vyleštěná a obnovená. Při pravidelném používání vykouzlí zářivou Hollywoodskou pleť, kterou známe z časopisů!

 

Jedna z nejlepších masek značky Freman a jedna z mých nejoblíbenějších masek vůbec. Nemá žádné nedostatky ani zápory, perfektní účinek a proto dávám plný počet hvězdiček. Rozhodně doporučuji.

 

K dostání v internetových obchodech v pytlíčku za 39,- Kč tubě 150 ml za 119,- Kč.

 

 

[one_third]Klady

luxusní vůně

krásně rozzáří pleť

jemný a šetrný peeling

nedráždí ani nevysušuje

[/one_third] [one_third_last]Zápory

žádné

[/one_third_last]

 

Máte zkušenosti s jinými produkty na pleť s obsahem diamantů či zlata?

 

Shrnutí
Datum
Produkt
Freeman diamantová minerální oplachující pleťová maska
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.