Popis: Aktivní enzymy pomáhají odstraňovat odumřelé buňky přirozenou cestou, vyhlazují povrch pleti a redukují drobné linky a vrásky. Stimulují přirozený proces obnovy pleti. Lehce hydratuje. Pleť znovu získává svou pevnost, pružnost a zářivý vzhled. Po vyčištění pleti naneste na obličej a dekolt, vynechte oční partie. Nechte působit 10 minut. Poté smyjte teplou vodou. Pro vyšší účinnost péče o pleť doplňte peelingem.

 

freeman-enzymova-pletova-maska-ananas[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]aska 2 v 1, která má velmi zajímavou a hravou konzistenci, jedná se o tuhou, průhlednou želatinu s jemným nádechem do žluta, která se při pohybu klepe a vlní jako každé správné želé, trochu mi připomíná gumové medvídky  Kromě aktivních enzymů obsahuje velmi jemné částečky pro mechanický peeling, které připomínají rozemletý prášek. Maska má jemnou, skoro neznatelnou parfemaci, což je podle mého názoru škoda, osvěžující vůni čerstvého ananasu miluji.

 

Maska se díky své konzistenci velmi rychle a snadno roztírá a lehce se smývá. Masku neaplikujte příliš blízko očí, jinak vás budou štípat. Nemyslím si, že by po použití masky bylo nutné provádět ještě peeling, maska sama o sobě pleť krásně a bez podráždění vyhladí a zbaví ji odumřelých kožních buňek, má jemný efekt, který je o něco méně účinný, než u klasického peelingu, na druhou stranu lze díky tomu používat častěji.

 

Pleť je po použití krásně osvěžená, hladká, jemná a rozzářená. Nemůžu říct, že by maska hydratovala, spíš pleť trošičku, ale opravdu trošičku vysuší, takže to není nic hrozného. Maska mou pleť neporáždila, takže je vhodná i pro citlivou a dehydratovanou pleť. Masku můžete použít i na hřbety rukou

 

Masku jsem si velmi oblíbila a řadím ji mezi 4 nejlepší masky od Freemana. Rozhodně doporučuji a dávám plný počet hvězdiček.

 

K dostání v internetových obchodech v pytlíčku za 39,- Kč tubě 150 ml za 119,- Kč.

 

[one_third]Klady

osvěží

rozzáří

jemný a šetrný peeling

[/one_third] [one_third_last]Zápory

málo voní

mírně vysušuje

[/one_third_last]

 

Jaký je váš oblíbený enzymatický peeling?

 

 

 

Shrnutí
Datum
Produkt
Freeman enzymová pleťová maska ananas
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.