Popis: Krémová noční maska s obsahem kantalupského melounu a heřmánku dokonale hydratuje přes noc vaši pleť. Vhodná zejména pro suchý typ pleti. Večer naneste na vyčištěný obličej (mimo oční partie) a jděte spát. Ráno opláchněte vlažnou vodou. Nezanechává žádné skvrny na polštáři.

 

freeman-nocni-maska-s-kantalupskym-melounem-a-hermankem[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]S[/eltd_dropcaps] pací maska není hutná, má velmi jemnou, krémovou, příjemnou a nemastnou konzistenci a naprosto dokonalou slaďoučkou vůni čerstvého cukrového melounu. Maska se snadno roztírá, rychle a kompletně se do pleti vstřebává, na pleti nezanechává žádný film, takže není nutné ji ráno opláchnout, skvrny na polštáři nezanechává.

 

Masku bych doporučila spíše pro normální pleť. Přestože je velmi příjemná, krásně voní a pleť nepatrně zjemní, hydratace je pro suchou či dehydratovanou pleť nedostačující, kvůli tomu ji musím ohodnotit pouze třemi hvězdičkami a docela mě to mrzí. S přihlédnutím k velikosti balení, malému množství nutnému k aplikaci a příznivé ceně, si masku koupím ve velkém balení (i přes menší hydrataci) a budu ji používat na krk a dekolt.

 

K dostání v internetových obchodech v pytlíčku 15 ml za 39,- Kč nebo v tubě 150 ml za 119,- Kč. Malé balení mi vystačilo na pět štědrých použití a to jednorázovými maskami nikdy nešetřím.

 

 

[one_third]Klady

omamná vůně

rychle se vstřebává

příjemná konzistence

snadno a rychle se roztírá

[/one_third] [one_third_last]Zápory

málo hydratuje

[/one_third_last]

 

Jaká je vaše oblíbená maska na spaní?

 

Shrnutí
Datum
Produkt
Freeman Noční maska s kantalupským melounem & heřmánkem
Hodnocení
31star1star1stargraygray

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.