Popis: Hloubkově čistí a šetrně (neabrazivně) odstraňuje odumřelé buňky. Přírodní kompozice extraktů z růžového grapefruitu, aloe, oleje z kokosového ořechu a citrusů, jemně obnovuje povrch pleti, posiluje a zjemňuje Vaši pleť. Obsažené mikroperličky pomáhají odstraňovat odumřelé pleťové buňky a podporují zdravou buněčnou obnovu. Navlhčete obličej a jemně masírujte krouživými pohyby a důkladně opláchněte.

 

freeman-pletovy-peeling-ruzovy-grapefruit[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]S[/eltd_dropcaps] crubík, který prostě musíte mít. Na začátek je třeba podotknout, že se nejedná o klasický peeling, ale o průsvitný, narůžovělý hustý gel s obsahem mikročásteček, který šetrně odstraní odumřelé kožní buňky. Mikročástečky jsou opravdu maličké, nejsou tak drsné a zrnité jako normální peelingy. Kvůli konzistenci není scrub tak efektivní jako peeling, ale vzhledem k jemnosti obsažených částeček ho lze bez obav používat každý den.

 

Gel má hustou konzistenci a naprosto omamnou a slaďoučkou grepovou vůni, kterou jsem si zamilovala. Často přípravek používám jenom kvůli tomu, abych si mohla užít té nádherné parfemace.

 

Vůně a konzistence přípravku je vhodná na ranní probuzení pleti, kdy ji skvěle osvěží a samotná vůně vám zvedne náladu, dodá energii a nastartuje vás do nového dne. Peeling je opravdu jemný a šetrný, přesto zanechá pleť krásně jemnou, hebkou, čistou a svěží.

 

 

freeman-pletovy-peeling-ruzovy-grapefruit-1

 

Ideální přípravek pro mastnou, kombinovanou a normální pleť na každodenní používání. Suchou nebo citlivou pleť by mohl při každodenním používání vysušovat, jako jemný scrub 2x týdně je perfektní. Jelikož přípravek splňuje co slibuje, dávám plný počet hvězdiček.

 

 

 

 

K dostání v internetových obchodech v pytlíčku 15 ml za 39,- Kč nebo v tubě 150 ml za 119,- Kč. Malé balení mi vystačilo na dvě použití a to s jednorázovými maskami nikdy nešetřím. Velké balení vystačí na minimálně 30 dávek.

 

 

[one_third]Klady

omamná vůně

nevysušuje

nedráždí

zjemní

osvěží

čistí

[/one_third] [one_third_last]Zápory

žádné

[/one_third_last]

 

Také milujete vůni grepů nebo máte jiného favorita?

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.