Popis: Sephora se inspirovala původními asijskými papírovými a bavlněnými maskami a vynalezla masky na nohy v podobě jednorázových ponožek. Utišuje a vyživuje suchou pokožku a zjemňuje hrubá místa. Maska je vhodná pro všechny typy pokožky. Nechte působit 20 minut. Přebytečný produkt jemně vmasírujte do pokožky. Není potřeba smývat.

 

sephora-maska-na-nohy-mandlova[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]aska na nohy příjemně zavoní ihned po otevření, místo mandlí mi připomíná jemnou vůni aviváže.

 

Maska je v podobě ponožek, které se skládají ze dvou vrstev. První vrstva je jemná tkanina, druhá vrstva je tvořena ochranným igelitem! Maska má konzistenci tekutého séra. V porovnáním s levandulovou maskou nestudí, přesto mi je její aplikace nepříjemná. Když si aplikuji libovolnou masku, tak si chci příjemně odpočinout a zarelaxovat. Pocit mokrých nohou zabalených v igelitu je pro mě velmi nepříjemný, rušivý a protivný.

 

Po sundání masky jsem si tedy oddychla, nohy jsem měla nepříjemně lepkavé, takže jsem je musela otřít do ručníku. Kůže byla jemnější a hladší, ale maska mě ničím nenadchla. Vzhledem k provedení masky a nevalnému účinku hodnotím jako podprůměrný výrobek a dávám dvě hvězdičky.

 

Maska na nohy je k dostání v parfumeriích Sephora, 1 pár za 110,- Kč.

 

[one_third]Klady

příjemná vůně

zjemní

[/one_third] [one_third_last]Zápory

 igelit je nepříjemný

[/one_third_last]

 

Mokré nohy v igelitu, sakra proč?

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.