Popis: Tato hydratační maska s regenerační silou kustovnice čínské pomáhá obnovovat zdraví pleti, její tonizaci, zlepšuje a udržuje hydrataci pleti. Pleť zklidňuje a zanechává ji pružnou a jemnou. Naneste masku na obličej a dekolt, vynechte oční partie. Nechte působit 5-10 minut. Poté opláchněte teplou vodou.

freeman-hydratacni-pletova-maska-kustovnice-cinska[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]aska mi svou jemnou gelovou konzistencí připomíná melounovou noční masku od stejné značky, měřit se s ní bohužel nemůže. Má mléčnou barvu, lehce se roztírá a nelepí. Parfemace masky není skoro cítit, vůně je zvláštní, nedokáži ji popsat, ale nezapůsobila na mě.

 

Maska mi ihned po nanesení podráždila pleť, začala mě štípat a pálit, oči mě začaly také štípat a slzet, masku jsem zkoušela celkem čtyřikrát a pokaždé se stejným výsledkem.

 

Pokud masky aplikujete maličko, tak se po chvíli vsákne, na pleti nebude cítit ani na dotek a nebude nutné ji smývat. Když aplikujete štědrou vrstvu, tak bude nutné masku smýt, při smývání se hodně patlá, proto je lepší ji setřít vlhkým ručníkem.

 

Maska nemá vůbec žádné účinky, nehydratuje ani s trochou fantazie, někdy jsem měla pocit, že dokonce vysušuje.

 

Vzhledem k tomu že maska nemá žádný účinek a pouze podráždí pleť, tak ji nedoporučuji a hodnotím pouze jednou hvězdičkou. Pokud si chcete pořídit hydratační masku od této značky, raději sáhněte po noční melounové, která krásně voní, nedráždí pleť a trochu hydratuje nebo po gelové se zlatým obilím, která hydratuje o něco méně než ta melounová, ale na pleti je příjemná a nedráždí.

 

K dostání v drogériích a internetových obchodech v pytlíčku za 39,- Kč tubě 150 ml za 119,- Kč.

 

[one_third]Klady

žádné

[/one_third] [one_third_last]Zápory

podráždí pleť i oči

špatně se smývá

žádný efekt

[/one_third_last]

 

Jaká je vaše oblíbená hydratační maska?

 

Shrnutí
Datum
Produkt
Freeman Hydratační pleťová maska kustovnice čínská
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.