Popis: Kompozice kaolinového jílu, avokáda, ovsa a vitamínu E čistí póry do hloubky a uvolňuje je. Odstraňuje z pleti přebytečnou mastnotu, nečistoty, stahuje póry a zpevňuje pleť. Obnovuje rovnováhu pleti a znechává ji svěží, zpevněnou a tonizovanou. Po vyčištění pleti  naneste masku na obličej a dekolt, vynechte oční partie. Nechte zaschnout. Smyjte teplou vodou. Používejte 1x týdně pro normální a suchou pleť, 2-3x týdně pro mastnou pleť. Pro vyšší účinnost doplňte peelingem.

 

freeman-kaolinova-pletova-maska-avokado-a-oves[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]aska má velmi jemnou vůni, která skoro není cítit. Má jemnou a krémovou konzistenci, která se snadno a rychle roztírá. Nedráždí oči, po nanesení na pleť neštípe ani nepálí, nezasychá do tvrda, takže na pleti nepříjemně nepne, smývá se obtížně a po smytí je pleť zarudlá.

 

Maska nevysušuje i když jsem ji nechala působit přes 20 minut (čím déle se čistící masky nechají působit, tím více obvykle vysuší pleť). Pleť je po použití naprosto stejná jako před aplikací masky, póry nejsou uvolněné ani stažené.

 

Maska nemá žádné viditelné výsledky, ale hodnotím ji dvěma hvězdičkami, protože pleť nepříjemně nestahuje, nevysušuje a až na zčervená pleť nedráždí. Maska může by možná pomohla mastné a problematické pleti, pro ostatní typy pleti nedoporučuji.

 

K dostání v drogériích a internetových obchodech v pytlíčku za 39,- Kč tubě 150 ml za 119,- Kč.

 

 

[one_third]Klady

nevysušuje

[/one_third] [one_third_last]Zápory

žádné účinky

[/one_third_last]

 

Jaká je vaše oblíbená čistící maska?

Shrnutí
Datum
Produkt
Freeman Kaolinová pleťová maska avokádo & oves
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.