Popis: Tato detoxifikační maska je obohacena extraktem z máty a citronu, který zklidňuje problematickou pleť, redukuje produkci mazu a zmenšuje vzhled pleťových pórů. Ideální pro T-zónu obličeje u mastné pleti. Naneste masku na obličej a dekolt, vynechte oční partie. Nechte zaschnout. Poté opláchněte teplou vodou.

 

freeman-kaolinova-pletova-maska-mata-a-citron[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]aska má umělou, mátovou vůni zubní pasty, která se k pleťové masce nehodí, ale na obličeji není naštěstí cítit. Maska má světle tyrkysovou barvu, jemnou a krémovou konzistenci, která se lehce roztírá a rychle zasychá. Pokud aplikujete tenkou vrstvu, tak maska nezaschne do tvrda, takže na pleti nebude nepříjemně pnout ani neštípat, nicméně se obtížněji smývá, hodně se patlá a proto je lepší ji smýt mokrým ručníkem.

 

Maska mi při prvním použití viditelně podráždila pleť, po smytí byla pleť začervenalá, podrážděná, pálila, byla vysušená a objevily se na ní suché šupinky (použila jsem ji, protože se mi v té době objevilo pár pupínků). Druhé použití bylo bez problému, pouze maličko vysušila, což se od masky na mastnou pleť dá očekávat. Pleť mám po použití hladší a jemnější na dotek, jiného rozdílu jsem si nevšimla. Problematickou pleť zbaví mastnoty, jiné účinky bych od ní asi neočekávala, póry rozhodně stáhnout nedokáže.

 

Maska je vhodná pouze pro mastnou a problematickou plet, přesto počítejte s tím, že může podráždit pleť a raději si kupte malý pytlíček na vyzkoušení. Hodnotím jako podprůměrnou masku a dávám dvě hvězdičky.

 

K dostání v drogériích a internetových obchodech v pytlíčku za 39,- Kč tubě 150 ml za 119,- Kč.

 

 

[one_third]Klady

hladší pleť

[/one_third] [one_third_last]Zápory

vůně

trochu vysušuje

špatně se smývá

někdy podráždí pleť

[/one_third_last]

 

Jaká je vaše oblíbená čistící maska?

Shrnutí
Datum
Produkt
Freeman Kaolinová pleťová maska máta & citron
Hodnocení
21star1stargraygraygray

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.