Popis: Čistící maska pro všechny typy pleti. Kompozice masky složené z extraktů plodů acai, granátového jablka, kustovnice, manga, mangosteenu, brusinek,  goji, noni a borůvek s vitamínem E a kaolínového jílu, odstraňuje nečistoty, přebytečnou mastnotu a a vyčistí ucpané póry. Pleť zůstává čistší a jemnější. Masku naneste rovnoměrně na obličej, vynechte oční partie a nechte zaschnout 5-10 minut. Potom opláchněte vlažnou vodou.

 

freeman-cistici-kaolinova-maska-acai-plody-a-mega-8-komplex[eltd_dropcaps type=”normal” color=”” background_color=””]M[/eltd_dropcaps]aska má příjemnou, slaďoučkou vůni, která mi připomíná šmoulí zmrzlinu a má jemnou, krémovou konzistenci, která se snado roztírá a rychle zasychá. Na pleti bohužel maska zasychá úplně do tvrda a při zasychání nepříjemně pne a stahuje pleť. Po aplikaci masky mě trochu štípaly oči a asi po pěti minutách mě pleť začala nesnesitelně svědit, štípat a pálit a musela jsem masku smýt.

 

Maska se při smývání patlá, proto je rychlejší ji setřít morkým ručníkem nebo žinkou a musí se přitlačit, aby se pořádně smyla. Po smytí jsem měla pleť podrážděnou a rudou jako rak. Nevšimla jsem si žádného viditelného nebo hmatatelného rozdílu, pleť byla úplně stejná jako před použitím masky.

 

Maska mi přijde stejná jako ta s mořskými minerály od stejné značky, na kterou jsem měla také alergickou reakci a žádný účinek jsem nepozorovala. Tato maska narozdíl od té mořské alespoň nevysušuje pleť. Mastné a problematické pleti by maska vadit nemusela, ale extra účinky bych od ní také nečekala. Doporučuji vyzkoušet jiné masky této značky, které jsou vhodné pro všechny typy pleti, například minerální diamantovou, enzymovou ananasovou nebo čistící s černým cukrem & uhlím.

 

S maskou jsem nebyla spokojená a vzhledem k tomu, že nemá vůbec žádný účinek a pouze podráždí pleť, ji hodnotím pouze jednou hvězdičkou.

 

K dostání v internetových obchodech v pytlíčku za 39,- Kč tubě 150 ml za 119,- Kč.

 

 

[one_third]Klady

příjemně voní

nevysušuje

[/one_third] [one_third_last]Zápory

žádné viditelné ani hmatatelné účinky

nepříjemně pne a stahuje

podráždí pleť

[/one_third_last]

 

Jaké máte zkušenosti s touto maskou vy a jaký je váš typ pleti?

 

Shrnutí
Datum
Produkt
Freeman pleťová kaolinová maska plody Acai
Hodnocení
11stargraygraygraygray

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.