Popis: Zázračný kelímek plný lahůdky, která poskytuje trojí efekt: rty zklidní, zvláční a chrání. Když máte rty tak suché, že volají SOS, přijde jim na pomoc náš extra vydatný a výživný balzám na rty. Med a ovesná mouka rty zklidní, zatímco olej z pšeničných klíčků, olivový a mandlový olej poskytnou potřebnou hydrataci. Včelí a karnaubský vosk vytvoří ochrannou bariéru a zapečetí vaše rty láskyplným polibkem.

 

Dokonalé přírodní složení s medem, blahodárnými oleji a bez vazelíny. Honey Trap obsahuje bambucké máslo, jehož konzistenci nemám zrovna v oblibě, ale naštěstí se nejedná o klasický tuhý mastný balzám, který by se špatně roztíral a dlouho vstřebával. Balzám je hodně hutný, ale přesto má takovou jemnou, krémovou až našlehanou konzistenci.

 

Balzám na rtech nepůsobí mastným dojmem ani nelepí, přesto vytvoří ochrannou vrstvu typickou pro produkty se včelím voskem, proto stačí aplikovat pouze ráno a večer. Když balzám použiji před spaním, tak ho ráno pořád cítím na rtech.

 

Balzám je výživný, rty jsou po použití hydratované, jemné a vláčné. Narozdíl od jiných balzámků s mátou rty po aplikaci nebrní, takže balzám doporučuji jako utišující pro rozpraskané nebo podrážděné rty, pokud si zathrnete suchou šupinku, balzám by neměl pálit.

 

Vyzkoušela jsem balzám použít před aplikací tekuté rtěnky Soft Mate Lip Cream od Nyx a rtěnka po rtech krásně klouzala, snadno a rovnoměrně se roztírala, ale kvůli balzámu úplně nezaschla jak bývá u této rtěnky zvykem a kvůli tomu měla menší výdrž, protože se trochu stírala při pití (bez balzámku jako podkladu se neobtiskává ani skleničku). Pokud se rtů nebudete dotýkat, tak i s balzámem vydrží rtěnka perfektní více jak 12 hodin. Na druhou stranu vypadala rtěnka s balzámkem lépe, tolik nezvýrazňovala texturu rtů a jejich drobné nedostatky.

 

Vůně balzámku je poměrně výrazná a připomíná mi vůni čokolády s mátovou náplní, která mi ze začátku vadila, ale už jsem si na ni zvykla. Med vůbec necítím a balzám je bez příchuti.

 

Rozhodně doporučuji jako výživný balzámek na doma, určitě si ho pořídím znovu a chtěla bych vyzkoušet ještě balzámky Key Lime Pie a Buttered Brazils. Do kabelky bych kvůli praktičnosti doporučila spíše balzámek v tyčince s medem nebo včelím voskem od značky Burt’s Bees.

 

K dostání v Palladiu nebo v internetovém obchodě Lush v kalíšku o velikosti 12 g za cenu 245,- Kč.

 

Shrnutí
Datum Produkt Lush - balzám na rty Honey TrapHodnocení 51star1star1star1star1star

Napsat komentář