Popis: Revitalizační pleťová maska s výtažky z černého kaviáru odstraňuje nečistoty a čistí pleť, zlepšuje texturu pleti, zklidňuje a omlazuje. Účinky: Omlazuje, zklidňuje a skvěle doplňuje ostatní výrobky z řady Planet SPA s výtažky z kaviáru. Výtažky z černého kaviáru jsou bohaté na hydratační proteiny a oleje, pronikají hluboko do pleti a zanechávají ji vyživenou a regenerovanou. Pravidelné používání napomáhá uchování rovnováhy pleti. Klinicky a dermatologicky testováno. Použití: Aplikujte v tenké vrstvě na čistou a suchou pleť, vyhněte se očnímu okolí a vlasové linii. Nechte masku zcela zaschnout po dobu cca 20 minut a poté sloupněte. Používejte 1-2x týdně.

 

Narozdíl od jiných masek z řady Planet Spa, má tato maska luxusní černo-zlatou krabičku, která z ní dělá hezký dáreček.

 

Maska je transparentní s obsahem zlatých třpytek, je gelová a hutná. Má lehkou vůni pánského typu, která je příjemná, ale je z cítit špetka alkoholu.  Masky je třeba nanést štědrou a souvislou vrstvu, aby bylo možné ji sloupnout vcelku.

 

Při aplikaci masky si dávejte pozor, ať se Vám maska nedostane na obočí. Mě kousek masky v obočí uvízl, tak jsem ho chtěla stáhnout nehtem, což jde u jiných masek bez problému, ale tahle maska mi vytrhala pár chloupků.

 

Někdy mám po aplikaci masky začervenalou pleť, někdy ne. Maska mne na pleti neštípe ani nepálí, ale občas podráždí oči. Zcela zasychá během 25 minut a po zaschnutí jde lehce sloupnout, slupování masky není nepříjemné a nebolí.

 

Před použitím jsem měla pleť poměrně dehydratovanou a od masky jsem očekávala zjemnění pleti. Maska zanechala na pleti suché šupinky a žádného zlepšení jsem si nevšimla, pleť byla na dotek stejná jako před použitím, nebyla znatelně jemnější ani hladší. Z řady Planet Spa jsem vyzkoušela také slupovací masku s bílým čajem i tu se ženšenem a kaviárová je z nich nejhorší. Zhodnotila bych ji jako masku s nulovým efektem, která za plnou katalogovou cenu rozhodně nestojí.

 

K dostání v balení 75 ml u Avon ladies za katalogovou cenu 159,- Kč a na internetu za zlevněnou cenu 79,- Kč.

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.