Popis: Čistí pleť, odstraňuje nečistoty a odumřelé kožní buňky, při pravidelném dodává pleti rovnováhu, osvěžuje a povzbuzuje. Účinky: Povzbuzující pleťová maska čistí pleť, odstraňuje nečistoty a odumřelé kožní buňky a uchovává rovnováhu pleti. S obsahem výtažků z bílého čaje, známého pro své silné antioxidační účinky, který pleť chrání před poškozením způsobeným volnými radikály a uchovává její zdravý a mladistvý vzhled. Klinicky a dermatologicky testováno. Použití: Naneste tenkou vrstvu na pleť, nechte několik minut působit a poté sloupněte.

 

Klasická slupovací maska, vůně masky je taková alkoholová, ale někdy je z ní cítit i jemná parfemace. Má hutnou a lepkavou gelovou konzistenci, která se ale snadno roztírá. Maska je průhledná, takže není poznat, jestli jste masku rovnoměrně aplikovaly a nevynechaly nějaké místečko. Masky je nutné aplikovat štědrou vrstvu, aby ji bylo možné sloupnout vcelku a netrhala se.

 

Po aplikaci mne maska na pleti nepálila, ale trochu mě štípaly oči, což má na svědomí obsažená látka Alcohol Denat. Maska úplně zasychá po 25 minutách, kdy jde bez problému sloupnout. Maska se nepřilepí k pleti jako lepidlo, při slupování netahá ani nenapíná pleť. Slupování je rychlé a bezbolestné, protože nestrhává jemné chloupky.

 

Po odstranění masky nebyla pleť nijak podrážděná ani začervenalá, maska se mi zdá celkově šetrná a bude vhodná i pro citlivou pleť.

 

Maska pleť nevysušuje ani nestahuje. Pleť byla po použití o trochu jemnější a hladší, ale na čele mi maska zanechala suché šupinky. Maska nehydratuje, ale pleť je po použití taková vláčnější.

 

Složení produktu je podprůměrné, sice obsahuje výtažek z čajovníku, ale jeho obsah je tak malý, že by Vám přiložení čajového sáčku na obličej asi prokázalo lepší službu. Žádné další blahodárné ingredience maska neobsahuje.

 

Slupovací masky obecně nemám moc v oblibě a pokud jste na tom stejně, tak Vás maska o opaku nepřesvědčí. Řadu Planet Spa mám velmi ráda, ale tahle maska je průměrná a už si ji nekoupím.

 

Pokud hledáte fajnovou slupovací masku, doporučuji vyzkoušet kaolínovou masku se sladkým čajem a citronovou kůrou od Freemana, která mne ze všech testovaných slupovacích masek zatím zaujala nejvíce, především svou nezvyklou, krémovou konzistencí.

 

K dostání v balení 75 ml u Avon ladies za katalogovou cenu 159,- Kč a na internetu za zlevněnou cenu 69,- Kč.

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.