Popis: Čisticí a revitalizační pleťová maska s výtažky z ženšenu pravého odstraňuje nečistoty, zanechává pleť čistou, svěží a plnou energie, napomáhá sjednocovat texturu pleti. Účinky: Složení s ženšenem pravým, který je bohatý na vitamíny, minerály a antioxidanty, napomáhá zlepšovat strukturu a tón pleti. Ženšen je znám svou schopností stimulovat metabolismus pleti, odstraňovat volné radikály a odumřelé kožní buňky. Zároveň podporuje tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách pleti, takže zanechává pleť mladistvější a pevnější. Pravidelné používání napomáhá k rovnováze pleti. Klinicky a dermatologicky testováno. Použití: Nanášejte tenkou vrstvu na vyčištěnou a suchou pleť. Vyhněte se oblasti očí a vlasů. Nechte masku zcela zaschnout (cca 20 minut) a poté sloupněte. Používejte 1-2krát týdně.

 

Maska s ženšenem má hutnou, gelovou konzistenci, která se snadno roztírá a oranžovou perleťovou barvu, takže je dobře poznat, kam se maska aplikovala. Maska nemá klasický alkoholový zápach, ale velmi jemnou parfemaci.

 

Maska po aplikaci příjemně chladí, trošku dráždí oči a pleť je viditelně zarudlá, ale neštípe ani nepálí.

 

Masky aplikujete štědrou vrstvu, nechte ji zaschnout 25 minut a poté ji sloupnete vcelku. Pokud aplikujete tenkou vsrtvu, tak můžete masku nechat působit kratší dobu, ale maska nepůjde sloupnout. Slupování masky nenapíná pleť ani nebolí.

 

Pleť je po použití jemnější a hladší, suché šupinky jsou redukované. Maska není vyloženě špatná, ale neoslovila mne natolik, abych si ji koupila znovu. Preferuji intenzivní slupovací masky, které dokáží odstranit černé tečky.

 

K dostání v balení 75 ml u Avon ladies za katalogovou cenu 159,- Kč a na internetu za zlevněnou cenu 69,- Kč.

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.