Popis: Plochý štětec na nanášení očních produktů. Ideální velikost štětce se hodí k nanášení očních stínů případně práškových pigmentů. Nekomplikovaný, jemný, kompaktní. Pudrově-růžové provedení je ódou na ženskost a okouzlujícím detailem na Vašem stolku. Vlas: Kozí vlas/Synthetic-Blend.

 

Klasický štětec pro obecné využití se sametově hebkými vlákny. Jeho plochý tvar a přiměřená velikost je vhodná k rychlému a snadnému nanášení očního stínu na celé víčko. Špičku štětce můžete použít pro přesnější stínování záhybu oka, aplikaci stínu na spodní linii řas či rozjasňovače pod obočí.

 

Štětec nabírá správné množství produktu, stín aplikuje rovnoměrně a bez čmouh. Nejlepší je stín zapracovat jemným vklepáváním a v případě potřeby rozblendit. Plochá strana štětce aplikuje tenkou vrstvu stínu, zatímco jeho špička aplikuje pigmentu mnohem více.

 

Vlákna jsou hladká, jemná a flexiblní, neškrábou ani nedráždí citlivé oční okolí a při práci drží tvar a netřepí se. Vlákna pracují stejně dobře se stlačeným tak i sypkým pigmentem. Sypký pigment aplikuje naprosto perfektně a na vláknech štětce zůstane pouze minimum pigmentu. Není vhodný na nanášení krémových produktů, které se lépe nanáší pevnějšími a umělými vlákny.

 

Pro zintenzivnění barvy můžete stín nabrat na štětec a před aplikací na víčko na něj stříknout trochu populárního fixačního spreje MAC Fix +.

 

Štětec je velmi jednoduchý na údržbu, čistí se snadno a rychle. Při čištění nevypadávají vlákna, štětec se vyčistí kompletně, bude krásně bílý jako před prvním použitím a zůstane v původním tvaru.

 

Základní a univerzální štětec na líčení očí, který Vás kvalitou rozhodně nezklame.

 

Štětec je k dostání exkluzivně v e-shopu Douglas samostatně v černém či růžovém provedení za cenu 257,- Kč nebo jako součást různých sad štětců. Poměr ceny vs kvality je mimořádný, štětec je na tak příznivou cenu opravdu velmi kvalitní.


banners_07012015 Image Banner 750 x 200

* Affiliate odkazy

 

Shrnutí
Datum
Produkt
Zoeva - 232 Luxe Classic Shader
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář