Popis: Detailní štětec na líčení očí. Ideální na náročné líčení detailů jako např. vytvoření V-čka při kouřovém líčení, nanesení stínu na spodní linku, vytvoření výrazného obloučku na víčku a všude tam kde potřebujete precizní práci. Proč ho milujeme: luxusní kousek vyrobený z mixu přírodních kozích a syntetických vláken, malinký a špičatý, ideální na detailní práci. Vlas: Kozí vlas/Synthetic-Blend.

 

Vskutku geniální štětec, který ve Vaší kosmetické sbírce rozhodně nesmí chybět. Jedná se o miniauturní verzi oblíbené 230 Luxe Pencil. Štěteček je velikostně srovnatelný se štětečky navrženými na vytvoření kouřového efektu očních linek. Ve srovnání se štetečkem na oční linky má 240 kratší vlákna a lépe se s ním pracuje.

 

Maličký a šikovný pomocník s přesnou a zkosenou špičkou, kterého uvítáte při rozjasňování vnitřního koutku oka, dodávání hloubky očím v záhybu oka, při vytváření V-čka ve vnějším koutku oka i při aplikaci očního stínu jako linky na spodní linii řas. Štěteček aplikuje barvu snadno a rovnoměrně, můžete ho použít i na jemné blendění při spodní linii řas.

 

Štěteček oceníte zejména při tvorbě kouřového líčení, díky jeho velikosti a přesnosti nedopadnete jako panda, což se mi při líčení několikrát stalo, protože jsem používala příliš velké štětce – rukama to rozhodně nebylo

 

Vlákna jsou hebká a jemná, nijak nedráždí citlivé oční okolí a při práci drží tvar a netřepí se.

 

Štětec je velmi jednoduchý na údržbu, čistí se snadno a rychle. Při čištění nevypadávají vlákna, štětec se vyčistí kompletně, bude krásně bílý jako před prvním použitím a zůstane v původním tvaru.

 

Štěteček jsem si přikoupila ke kolekci Rose Golden Vol. 2 Complete Eye Set a jsem velmi ráda, že štěteček mám a používám ho při každém líčení. S tímto štětečkem je líčení jedna radost a vykouzlíte s ním krásné looky jako z Instagramu. Tento mini štěteček rozhodně doporučuji.

 

Štětec je k dostání exkluzivně v e-shopu Douglas pouze v černé variantě za cenu 230,- Kč. Poměr ceny vs kvality je mimořádný, štětec je na tak příznivou cenu opravdu velmi kvalitní.


banners_07012015 Image Banner 750 x 200

* Affiliate odkaz

 

Shrnutí
Datum Produkt Zoeva - štětec 240 Luxe Petit PencilHodnocení 51star1star1star1star1star

Napsat komentář