Popis: ZOEVA Spot Liner je pravděpodobně nejmenší štětec na světě. Drobný, ale efektivní štětec s délkou štětinek 2mm byl navržen na optické zahuštění linie řas linkou případně očními stíny. Vzdáváme čest těm, kteří si dávají záležet i na nejmenších detailech. Vlas: Taklon.

 

Nápad vytvořit maličkatý štěteček na oční linky oceňuji, ale provedení samotného štětečku mi bohužel nevyhovuje.

 

Štěteček má kraťoučké štětinky, je tenoučký, drobný a na milimetr přesný. Aby byla při malování linky zaručena přesnost a preciznost, vlákna se nesmí ohýbat ani kroutit a tím pádem musí být pevnější.

 

Pokud štětečkem přejedete po ruce, zdá se být jemný a vše je v naprostém pořádku. Problém nastává při používání kolem citlivého oční okolí, zejména při líčení spodní linie řas. Na štěteček netlačím a držím ho lehce až u konce rukojeti, přesto je příliš hrubý a drsný. Někdy to vydržím, někdy štěteček dost škrábe a podráždí mi oči tak, až mi začnou slzet.

 

Štěteček je tedy vhodný pouze pro nanášení gelových či tekutých linek na horní linii řas. Velikost a preciznost ocení především začátečnice, které se teprve učí zvládat malování přesahujících tzv. winged linek. Jiné štětečky na oční linky mají totiž mnohem delší vlákna a nedrží tvar, takže se s nimi hůře pracuje. Úzkost a přenost štětečku je také vhodná pro ženy s pokleslými očními víčky, tzv. hooded eyes. Štěteček je perfektní i pro denní líčení, kdy chcete pouze zvýraznit řasy a vytvořit co nejtenčí a nejpřirozenější linku. Nevýhoda tvrdosti vláken zůstává a můžete mít dojem, že se místo jemného štětečku líčíte ostrou dřevěnou špejlí  Horní víčko není naštěstí tak citlivé, takže se to vydržet dá.

 

Pro optické zahuštění linie řas štěteček nepoužívejte, protože by oči hodně podráždil. Na to je vhodný ten nejjemnější štětec, já používám neuvěřitelně jemný a sametově hebký Shader číslo 210 od Make Up For Ever.

 

Štětec můžete použít na přesnou aplikaci rtěnky kolem linie rtů nebo na orámování vnější linie rtů korektorem.

 

Na spodní linii řas je štěteček moc krutý a na horní linky používám fix, takže pro štětec nemám žádné využití. V sadě štětců Rose Golden Vol. 2 Complete Eye Set bych místo něj raději viděla štětec 226 Smudger. Koupi samostatného štětce 310 nedoporučuji, místo něj si raději pořiďte miniaturní štěteček 240 Luxe Petit Pencil, který je naprosto dokonalý.

 

Štětec lze zakoupit samostatně v černé barvě za 230,- Kč nebo jako součást Rose Golden Vol. 2 Complete Eye Set kolekce.

 

Shrnutí
Datum
Produkt
Zoeva - 310 Spot Liner
Hodnocení
31star1star1stargraygray

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.