Popis: Rozjasňovač pod obočím zvýrazní tvar Vašeho obočí a dodá šmrnc každému líčení. Luxusní Synthetic-Blend vlákna dělají z tohoto štětce perfektní nástroj pro aplikaci highlighter-u nebo světlého očního stínu pod obočí. Oválné provedení se přizpůsobí každému tvaru obočí. Vlas: Kozí vlas/Synthetic Blend.

 

Štětec, který je speciálně vytvořený pro rozjasnění očí pod obočím. Pro tento účel používám pudrové produkty, ale jsem přesvědčená, že můžete štětec použít i pro krémové rozjasňovače i korektor.

 

Štětec je kvalitně zpracovaný, je krásně huňatý a hustý, vlákna jsou sametově hebká a jemná, citlivé oční okolí nijak nepodráždí. Štětec je pevný, drží tvar, vlákna se neohýbají, přesto jsou poddajná, což zaručuje cílenou a rovnoměrnou aplikaci.

 

Štětec je dlouhý a široký, což zaručuje rychlou a efektivní aplikaci, díky své šířce oči krásně zvýrazní a nezanechá jen tenkou čárku. Štětec nabere hodně produktu, takže je před použitím nutné přebytečný pudr oklepat.

 

Štětec je vhodný i na precizní konturování nosu, jeho krátké vlasy se při konturování neroztřepí a perfektně drží tvar. Pokud budete štětec používat na šířku, bude vhodný i na přesné rozjasnění tváří. Můžete ho použít i na aplikaci stínů na celé víčko, jiné využití pro štětec mne nenapadá, na menších plochách by se s ním kvůli jeho velikosti špatně manipulovalo.

 

Štětec je velmi jednoduchý na údržbu, čistí se snadno a rychle. Při čištění nevypadávají vlákna, štětec se vyčistí kompletně, bude krásně bílý jako před prvním použitím a zůstane v původním tvaru.

 

Štětec používám při každém líčení, ale nepovažuji ho za nezbytnost. Sadu štětců Rose Golden Vol. 2 Complete Eye Set skvěle doplňuje. Můžete ho bez problému nahradit menším štětcem 226 Smudger, který jeho funkci rozjasňovače pod obočí zastoupí.

 

K prodeji exkluzivně na e-shopu Douglas. Štětec lze zakoupit samostatně v černé barvě za 257,- Kč nebo jako součást Rose Golden Vol. 2 Complete Eye Set kolekce. Poměr ceny vs kvality je mimořádný, štětec je na tak příznivou cenu opravdu velmi kvalitní.


banners_07012015 Image Banner 750 x 200

* Affiliate odkaz

 

Shrnutí
Datum
Produkt
Zoeva - štětec 325 Luxe Brow Light
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.