Recenze

Parfemace10
Jednoduchost aplikace10
Příjemnost na rtech10
Výsledný efekt8

Shrnutí

9.5Originální zkrášlující sada na rty, kterou můžete zařadit do vašeho rituálu krásy.

Popis: Sada pro krásné rty ve třech krocích Holika Holika Golden Monkey 3-Step vykouzlí z nepřitažlivých suchých rtů překrásné plné rty netrpělivě očekávající polibek. První krok odstraní odumřelé kožní buňky z popraskaných rtů a ošetří je. Druhý krok zvlhčuje a zklidňuje rty pomocí hydrogelové masky. Třetí krok poskytuje výživu a hloubkovou hydrataci. Sada pro krásné rty Holika Holika je pro vaše rty to pravé!

Zdroj: holikaholika.ca

Při pravidelném brouzdání po Ebay mi padl do oka barevný roztomilý pytlíček s opičkou, který slibuje péči o rty ve třech krocích. Masky na rty jsou čím dál populárnější, ale většina z nich je k dostání pouze samostatně jako hydrogelová maska. Kit Golden Monkey obsahuje navíc dva kroky – první krok vyhladí rty a zbaví je odumřelých buňek, poslední krok dodává oslnivý lesk a hydrataci. To mne zaujalo, takže jsem si přečetla pár recenzí, které mne přesvědčily tento rozkošný zázrak vyzkoušet na vlastní kůži.

Na začátek recenze bych chtěla podotknout, že nemám problémové, vysušené ani popraskané rty.

1. krok

První krok se stává z exfoliačního plátýnka ve tvaru rtů, které připomíná textíli plátýnkových masek. Papírek je nacucaný tekutinou s obsahem zlata a má velmi jemnou a neutrální parfemaci, která mi připomíná vůni plátýnkových masek Tonymoly. Exfoliace rtů byla příjemná – buničina není nešetrná ani drsná, přesto rty krásně vyhladí.

2. krok

Maska na rty s kolagenem a kyselinou hyaluronovou je průhledná, hydrogelová ve tvaru rtů. Je mnohem větší než rty samotné, takže vyživí i jejich okolí – bohužel není tak velká, aby dosáhla i na nezbedné nosoretní vrásky. Maska byla pečlivě zabalena uvnitř průhledné fólie, která měla z jedné strany bílý papírek ve tvaru a velikosti masky pro její snadnější identifikaci. Maska nemá žádnou parfemaci, což mě trochu mrzí, očekávala jsem sladkou vůni třešní nebo jahod. Samotná maska je tenoučká, tak si dejte pozor zejména při manipulaci, abyste ji nehty neprotrhly.

Na rtech maska perfektní drží, nepadá, nesjíždí ani se neodchlipuje, můžete s ní s sedět nebo poletovat kolem. Mít masku na rtech je vcelku zvláštní a nezvyklý pocit, maska osvěžuje, chladí a příjemně se s ní relaxuje. Hydrogel jen tak nevyschne, po 15 mintách nebyla maska zdaleka suchá a když jsem na ni sáhla dvě hodiny po aplikaci, byla stále vlhká. Po sundání byly rty jemné, vláčné a vyhlazené, nedokonalosti zmizely. Aktivní látky byly zcela vstřebané a rty nelepily ani nebyly upatlané.

3. krok

Pečující rituál se zakončí příjemnou medovou esencí, což je vlastně balzám s leskem v jednom. Konečně krok, který má slaďoučkou medovou vůni. Esence je hodně tekutá, lehká jako obláček, není těžká ani hutná. Od srdce nenávidím lepivé lesky na rty, ale esence naštěstí vůbec nelepí. Na rtech je příjemná a při masáži zahřívá rty. Je to taková třešnička na dortu, příjemné zakončení celého rituálu. Ze všech tří kroků mne esence zaujala nejvíce a je velká škoda, že se neprodává samostatně – s její koupí bych vůbec neváhala. Obsah vystačí na více použití, pokud pytlíček pečlivě uzavřete.

Závěrečné hodnocení

Se sadou jsem byla spokojená, plní co slibuje a ani jedna ze složek nepodráždila mou citlivou pleť. Kit je mnohem lepší a propracovanější než třeba Sephorácká maska na rty, která je provedením obyčejná a po použití jsem nepozorovala žádnou změnu. Sada není nezbytnost, bez které se neobejdete, ale roztomilá blbůstka a příjemná změna oproti klasickému balzámu na rty, kterou uvítáte třeba během zkrášlujícího dne s kamarádkami. Sadu Golden Monkey ocení především nositelky matných rtěnek a určitě udělá radost jako originální dárek.

Pokud Vás maska zaujala, rozhodně se vyplatí domluvit se s kamarádkami a pořídit si rovnou sadu 10 ks, aby jedna maska vyšla na pouhých 50,- Kč, což je téměř o polovinu méně než při nákupu jedné masky – stovka za jeden pytlíček je přeci jen až moc. Já si pečující sadu s radostí pořídím znovu už pro ten příjemný pocit hydrogelové masky na rtech.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkaz

Sadu si můžete objednat na Ebay přímo z Koreje. 1 ks stojí cca 95,- Kč, 3 ks stojí cca 170,- Kč a 10 ks stojí cca 485,- Kč – uvedené ceny jsou včetně poštovného. Masku lze též zakoupit na Notinu (* Affiliate odkaz) za cenu 99,- Kč.

2 komentáře

  1. fuha tak tato sada vyzerá zaujímavo :D nič podobné som doteraz nevidela, ale určite by sa mi to zišlo keďže mám pocit stále popraskaných pier aj keď si na ne všeličo dávam :)

    1. Je to zajímavost od Holiky, žádná jiná značka takový set opravdu nenabízí. Od jiných značek budu testovat klasické gelové masky na rty a sady proti černým tečkám, které se také stávají ze tří kroků :)

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.