Zdroj: hudabeauty.com

To, že jsem hrdou majitelkou texturované paletky očních stínů Huda Rose Gold Edition, asi víte. Paletku jsem si zamilovala a když jsem uviděla fotografie připravované novinky Desert Dusk, tak se mi doslova zatajil dech! 

Nová paletka je naprosto famózní, okouzlující, tajemná a žhavá a naprosto předčila má očekávání. Název Rose Gold paletky napovídá, že hlavní roli hrají růžové a zlatavé tóny, paletka Desert Dusk zase oslavuje rozmanitou škálu teplých neutrálních, písčitých a oranžových odstínů a fialových tónů plných života. Barevné schéma Desert Rose paletky není průkopnické. Hudu v tomto ohledu předběhla značka Lorac se svou limitovanou Desert Sunset paletkou, která má sice podobné barevné schéma, ale obsahuje pouhých 10 odstínů a texturou stínů paletka vynikat nebude. Jedná se o klasickou paletku s matnými a třpytivým stíny.

Co se Rose Gold paletky týče, objevovalo se hodně stížností ohledně balení paletky, které působilo lacině. Nová paletka by měla mít lepší balení, které je uzkoučké a praktické na cestování a nově obsahuje zrcátko. Co se samotné paletky týče, složení matných stínů by mělo být vylepšené a přibývají 3 nové textury. Já jsem s matnými stíny z předchozí paletky neměla žádný problém, byly trochu sušší a hůře se swatchovaly, ale na očích se s nimi pracovalo dobře.

Co se třpytivých a texturovaných stínů týče nemám si na co stěžovat, stíny jsou opravdu kvalitní, stačí s nimi víčko jednou přejet a barva je intenzivní a rovnoměrná, stíny jsou i přes hrubší texturu krémové a mastnější, takže při aplikaci neopadávají pod oči a vydrží celý den. Na první pohled připomínají stíny texturu paletky Rose Gold, takže počítejte s tím, že bude nutné stíny nabírat prstem ať už vaším nebo umělým

Kvůli kritice, která se na paletku Rose Gold snesla kvůli faktu, že odstíny není možné nabrat klasickým štětcem, vytvořila Huda revoluční Fender (Finger Blender – aplikátor ve tvaru prstu), který Vám s aplikací stínů pomůže a aplikace prý bude stejně pohodlná a dokonalá, jako kdybyste použily vlastní prst. Co se aplikace týče, tak byla dle mého názoru kritika neoprávněná, tato skutečnost byla zmíněna v popisu paletky a pokud někomu aplikace prstem nevyhovuje, tak ať si paletku prostě nekupuje a pořídí si nudnou klasiku.

Paletka dokonale ilustruje tajemství pouště, zachycuje živé odstíny a úchvatnou krajinu, kterou je Huda v Dubaji obklopena. Dokonale zachycuje opulentní oblohu při západu slunce a měňavé tóny písčitých barev pouště. Fascinující krása Blízkého východu byla zapouzdřena do této dynamické paletky.

Nemyslím si, že je k paletce třeba dodávat něco dalšího. O její výjimečné kráse se můžete přesvědčit na vlastní oči.

Zdroj: hudabeauty.com

Paletka obsahuje 18 oslnivých barviček ve 4 různých texturách. Paletka nabízí 17 nových odstínů. Stín Angelic není nový, je to odstín z Rose Gold paletky. Nejedná se o obyčejnou a nudnou paletku s teplými odstíny, kterých je nyní na trhu nespočet. Myslím si, že fialkové tóny dodávají paletce na smyslnosti a všestrannosti a díky nim půjde s paletkou doslova kouzlit a vytvářet bombastické pohádkové líčení.

8 matných stínů: Desert Sand, Musk, Eden, Amber, Oud, Amethyst, Saffron, Blazing. Matné stíny zahrnují jemné písčité odstíny i pulzující fialové a okrové odstíny. Stíny mají vylepšenou konzistenci, jsou vysoce pigmentované a máslově jemné. 

6 perleťových stínů: Blood Moon, Neffertiti, Royal, Cashmere, Angelic, Turkish Delight. Čistě perleťová konzistence nabízí vysoce třpytivý efekt pro dodání hloubky a intenzity líčení. Stíny jsou bohatě pigmentované pro samostatné použití, ale můžete je bez omezení použít i na matné stíny.

3 Duo-chromatické toppery: Celestial, Twilight, Retrograde. Toppery obsahují speciální částečky perfektně odrážející světlo a vytváří tak proměnlivou barevnou iluzi.

1 glitter pigment: Cosmo. Čistý glitter pigment je pro paletku naprostou nezbytností. Dokonalá kombinace tmavě purpurových, bronzových a zlatavých tónů vytváří luxusní texturu s neuvěřitelným třpytem, který bude vypadat úchvatně při použití přes celé víčko nebo jako linka.

Swatche

Promo fotky
Zdroj: hudabeauty.com
Zdroj: Instagram @hudabeauty
Zdroj: Instagram @hudabeauty
 Promo video
Kdy, kde a proč

Má rada zní, vykašlete se na klasické teplé paletky, kterými je náš trh přesycený a které nejsou ničím výjimečné a raději investujte do originální paletky s unikátní texturou stínů, kterou u nás nebude mít jen tak někdo 

Já už mám upomínku nastavenou a nemůžu se dočkat. Budu si odškrtávat dny v kalendáři a paletku si koupím jakmile se objeví na webu Cult Beauty. Přestože momentálně šetřím na velké nákupy kosmetiky v USA, tak si tuhle paletku prostě nemůžu nechat ujít a musím si ji objednat jen co se objeví na pultech. Necelý měsíc je strašně dlouhá doba, ale aspoň mě opouští deprese, že se léto pomalu, ale jistě chýlí ke konci a mám se na co těšit …

Jsem přesvědčená, že mě paletka nezklame a že mi vyrazí dech. Tohle bude ona paletka, kterou bych si s sebou vzala na pustý ostrov nebo na nekončící párty do Karibiku

Nastavte si budíky a vyhrňte si rukávy, jakmile se paletka objeví, dá se předpokládat, že bude vyprodaná rychlostí blesku a její další naskladnění bude trvat dlouhé týdny. Její předchůdkyně totiž doslova zbourala internet a proto Vám přeji hodně štěstí a pevné nervy.

Nová paletka Desert Dusk nahrazuje Rose Gold Edition paletku, jejíž výroba již skončila a máte tak poslední možnost si paletku pořídit! Pokud o ni máte zájem, tak neváhejte a objednejte si ji z Cult Beauty dříve, než bude pozdě a zbydou Vám akorát výčitky a oči pro pláč …

Paletka bude k dostání od 18. září. Můžete si ji objednat za 56 GBP na britském e-shopu CultBeauty, který paletku zdarma zašle do ČR – rychle a bez poplatků. A pozor, půjde objednat pouze 1 ks na osobu. Cenou se nenechte odradit, obsah paletky je štědrých 25,2 g což je o 7,2 g více než u Rose Gold paletky a dostanete 1,5x více než slavné Modern Renaissance paletky, která obsahuje pouhých 9,8 g!

A co Vy? Uhranula Vás paletka stejně jako mě? Budete si ji také ihned pořizovat nebo si v klidu počkáte, až davové šílenství opadne?

4 komentáře

  1. Ahoj, tak jak jsem četla tenhle článek, tak přesně takhle bych to napsala i já 🙂 Taky už mám ve wait listu paletku zamluvenou a nemůžu se dočkat až ji budu mít doma. Mám už HUDA BEAUTY gold edition a je opravdu famózní. Tak se příští týden můžeme těšit 🙂

  2. Ahoj, můžu se zeptat, jestli jsi platila i nějaké clo? 🙂 Kvůli tomu brexitu mám strach, aby mi tam nenaúčtovali i nějaké vyšší poplatky.

Napsat komentář