Popis: Veganský, taklonový štětec na vybarvování obočí. Ideální na pudrové i krémové produkty. Must-have pro krásné obočí. Vlas: Taklon.

Zkosený a huňatý štěteček s kraťoučkými štětinkami, které jsou dostatečně pevné, přesto jsou velmi jemné, krásně heboučké a flexibilní. Se štětečkem se pracuje snadno, krásně se s ním definuje obočí a umožňuje souvislou, bezchybnou a přirozenou aplikaci.

Štetečkem naberete malé množství produktu na obočí (můžete použít i matný tmavý stín) a vykreslíte vnější kontury podle přírodního tvaru obočí. Poté stačí obočí vyplnit pomocí krátkých tahů směrem nahoru. Šteteček Zoeva je o něco širší, než můj předchozí štěteček na obočí, což zaručuje rychlé nalíčení.

Šteteček drží tvar a nerozjíždí se, takže umožňuje jednoduchou a precizní aplikaci produktů na obočí. Je syntetický, takže má všestranné využití – můžete ho použít na aplikaci pudrových produktů, pomád, krémů, gelů i vosku. Šteteček nabere potřebné množství produktu a tekuté produkty do sebe zbytečně nevsakuje.

V setu chybí štěteček na oční linky, na vytvoření kouřové linky můžete místo klasického štětečku klidně použít Brow Line. Na vytvoření klasické tenké linky není štěteček vhodný, na to je moc široký. Štěteček můžete použít i na přesnou aplikaci korektoru pod obočí. 

Štětec je velmi jednoduchý na údržbu, čistí se snadno a rychle. Při čištění nevypadávají vlákna, štětec se vyčistí kompletně, bude krásně čistý jako před prvním použitím a zůstane v původním tvaru.

Se štětečkem se pracuje skvěle a doporučuji ho. Štěteček není vhodný pro drobné či uzoučké obočí. Poměr ceny vs kvality je mimořádný, štětec je na tak příznivou cenu opravdu velmi kvalitní.

Štětec lze zakoupit v růžové nebo černé barvě za 257,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas.

banners_07012015 Image Banner 750 x 200

* Affiliate odkazy

Napsat komentář