Popis: Malý, milý a super precizní štětec na detailní práci. Tip: Ideální pro nanesení rozjasňujícího stínu do koutků očí případně pod obočí. Vlas: Kozí vlas/Synthetic-Blend.

Miniaturní verze štětce 232 Luxe Classic Shader – má stejně zaoblené štětinky s tím rozdílem, že je mnohem menší, což zaručuje přesnou a precizní aplikaci a kontrolu nad množstvím aplikovaného stínu. Štětinky nejsou ani příliš dlouhé ani příliš krátké, přesně akorát. Jedná se o všestranného pomocníka vhodného pro detailní líčení na malých očích či očích s pokleslými očními víčky. Můžete s ním opatrně aplikovat stíny na víčko při tzv. cut-crease líčení nebo s ním zvýraznit střed očního víčka třpytivým nebo metalickým stínem. V nabídce high-end značek jsem maličký štěteček na tento způsob neviděla.

Vlákna štětečku jsou krátká a jemná, ale neohýbají se a drží tvar. Při doteku se zdají vlákna hrubší, ale při práci je velmi jemný a nedráždí citlivé oční okolí. Je nejpevnějším ze všech štětečků v sadě a je vhodný na aplikaci velmi pigmentovaných nebo třpytivých stínů. Díky jeho pevnosti a hustotě štětinek ho můžete použít i na aplikaci krémových stínů, případně gelových linek. Půjdou s ním aplikovat i některé tekuté stíny.

Já štěteček používám na zvýraznění vnějšího véčka oka pro definici a dodání hloubky. Lze ho použít místo Smudger štětce pro přesnější vystínování spodní linie řas i na kouřové líčení, protože jeho mini velikost poskytuje při blendění větší kontrolu. Můžete ho využít i na rozjasnění vnitřního koutku oka, ale osobně na to preferuji miniaturní štěteček 240 Luxe Petit Pencil, který jsem si k setu přikoupila zvlášť – má zkosený tvar do špičky, je naprosto dokonalý a používám ho při každém líčení.

Je vhodný i na zvýraznění špičky nosu, pokud Vás tento Instagramový trend neminul. Jelikož má malou a přesnou špičku, je vhodný i pro aplikaci korektoru na pupínky či jizvičky, projasnění pod obočím či cílenou aplikaci na kruhy pod očima. Můžete ho dokonce použít jako štěteček na přesnou aplikaci rtěnky nebo s ním ohraničit rty pomocí korektoru.

Tenhle mini štěteček doporočuji hlavně pro možnost multifunkčního využití.

Štetec lze zakoupit i samostatně v černé barvě za 275,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkaz)

Shrnutí
Datum
Produkt
Zoeva - mini štěteček 238 Luxe Precise Shader
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář