Recenze

Parfemace10
Pohodlnost aplikace10
Rychlost působení10
Hydratace10
Zjemnění pleti10
Rozzáření10

Shrnutí

10Dokonalá kokosová hydrogelová maska s okamžitými viditelnými i hmatatelnými účinky.

Popis: Ultra-tenká hydrogelová maska s obsahem kokosové vody navržená tak, aby k pleti přilnula co nejtěsněji. Okamžitě dodává hydrtaci pro vyživnou a zářivou pleť. Použití: Použijte na vyčištěnou pleť po aplikaci toneru. Otevřete pytlíček a oddělte gelovou masku od ochranné fólie. Masku přiložte odhalenou stranou na čistou pleť. Nechte působit 10-20 minut a poté masku odstraňte. Přebytečné sérum jemně vmasírujte do pleti, dokud se zcela nevstřebá.

Kokos miluji ve všech podobách a co se kosmetiky týče, tak produktům s kokosem těžko odolávám. Kokosovou pleťovou mlhu (fixační sprej) od značky Too Cool For School jsem si oblíbila a když jsem při brouzdání na Ebay narazila na kokosovou gelovou masku, tak jsem si ji s nadšením objednala na vyzkoušení. Plátýnkové masky jako takové mi k srdci nepřirostly pro jejich nevalné účinky, ale hydrogelové masky od TonyMoly se mi osvědčily, takže jsem tajně doufala, že budu spokojená i s kokosovou gelovou maskou, ale její účinek mne překvapil a skutečně ohromil …

Gelová kokosová maska obsahuje 80% kokosové vody, kokosové výtažky i kokosový olej a pleť má hydratovat a zklidňovat. Balení masky je tropické a roztomilé a přes pytlíček je cítit, že se na masce nešetřilo a že je výživným sérem pořádně nasáklá. Pytlíček tedy otevírejte opatrně, protože se v něm ukrývá velké množství tekutiny.

Maska má nádhernou a slaďoučkou kokosovou vůni. Nejedná se o vůni čisté kokosové vody – maska je parfemovaná a připomíná mi lahodnou vůni Margotky.

Oproti popisu jsem na masce nanašla žádnou ochrannou fólii. Maska je složená a rozloženou stranou si ji přiložíte na obličej. Pokud si nejste jisté, tak stačí masku osahat. Z jedné strany je maska klasická textilní a z druhé strany je potažená vrstvou gelu, který si přiložíte na pleť. Maska je namočená v séru a před aplikací nechte přebytečnou tekutinu okapat. Jakmile dáte masku na obličej, tak už z ní naštěstí tekutina nestéká.

Maska je opravdu tenká a lehká a na obličeji perfektně drží i v sedě, neodchlipuje ani nesjíždí. Maska je na obličeji přjemná a nestudí. Maska se poměrně rychle a kompletně vstřebává, takže na pleti žádné přebytečné sérum nezbyde. Přestože mě maska při aplikaci neštípala ani nepálila, tak jsem měla po jejím sundání pár miniaturních červených flíčků.

Sérum z masky maličko lepí, což je znatelné ihned po sundání, ale po pár minutách se do pleti vstřebá a nezanechá ji upatlanou ani ulepenou. Jako bonus zbyde v pytlíčku hromada séra, které jsem vmasírovala na krk, dekolt, horní polovinu těla i lýtka. Pokožka byla nádherně hydratovaná, sametově hebká, rozzářená a voňavá.

Hydrataci pleti slibuje každá druhá maska, ale mou dehydratovanou pleť dokáže maska skutečně zavlažit pouze výjimečně. Po použití gelové kokosové masky jsem ale nevěřila vlastním rukám. Pleť byla neuvěřitelně jemná a sametově hebká na dotek. Krásně naducaná, vyživená a hydratovaná. Působila odpočinutě, svěže a zářila radostí.

Maska neobsahuje silikony a přesto má pleť působí, jako kdybych na ni aplikovala vyhlazující bázi. Prostě wow. Takový efekt jsem rozhodně nečekala a je to jedna z mála masek, která se mé pleti opravdu zavděčí a efekt je jak viditelný, tak hmatatelný. Přestože mám ještě jedno balení, musím si masku objednat do zásoby, protože se z ní už po prvním použití stal můj nepostradatelný pomocník.

Masku jsem si zamilovala a vřele ji doporučuji jak pro vás, tak jako univerzální dárek. V porovnání s jinými plátýnkovými maskami ji navíc pořídíte za příznivou cenu.

Značka Too Cool For School nabízí mnoho dalších kokosových vychytávek a už se nemůžu dočkat, až je vyzkouším. Brzy se můžete těšit také na recenzi dýňových a vajíčkových masek od stejné značky.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkaz

Gelovou masku s kokosovou vodou si můžete objednat v balení po 2 ks přímo z Koreje za cca 150,- Kč včetně dopravy.

Shrnutí
Datum
Produkt
Too Cool For School - Coconut Water Gel Mask
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.