Recenze

Balení10
Parfemace10
Pohodlnost aplikace10
Výsledný efekt10

Shrnutí

10První čístící produkt, který sám o sobě skutečně odstraní otravné černé tečky.

Popis: Tako Cleansing Stick od značky Tonymoly je čisticí tyčinka, která jemným způsobem odstraňuje make-up a nečistoty z pleti. Produkt je ukrytý v roztomilém obalu a je vhodný pro citlivou pleť. 

Zdroj: tonymoly.us

Přípravků určených na boj s černými tečkami jsem vyzkoušela nespočet a ve většině případů nepřekvapí, ale zklamou, protože jsou naprsto k ničemu. Co se odstraňování černých teček týče, nejlepší zkušenost jsem zatím měla se samohřejivým vajíčkem od TonyMoly, které po několikaminutové masáži část černých teček uvolnilo a připravilo na extrakci pomocí čistícího proužku nebo masky – osobně na vytažení černých teček používám legendární prasátkovou masku Hell-Pore.

Samo o sobě však černé tečky samohřejivé vajíčko neodstranilo a v tom je tato tyčinka jiná. Malá roztomilá chobotnička mě mile překvapila, protože skutečně funguje a během masáže pár teček vymizí bez nutnosti použít čistící proužek nebo masku a to se mi s žádným jiným přípravek zatím nepoštěstilo!

Když jsem tyčinku vyzkoušela první den, tak nadzvedla velkou část černých teček a připravila je na odstranění prasátkovou maskou. Druhý den jsem ze zvědavosti vyzkoušela tyčinku znovu a říkala jsem si, že se žádný efekt takhle po sobě nebude konat, ale byla jsem opět překvapená. Na vlastní oči jsem viděla, že tyčinka dokázala sama odstranit pár černých teček.

Upřímně vůbec netuším, jak to dělá, protože není ani mastná ani drsná na dotek – obsahuje pouze pár krystalků soli, které nemají exfoliační účinek. Tyčinka je dostatečně šetrná pro každodenní používání, mou citlivou pleť nijak nepodráždila a navíc pleť nevysušuje ani nestahuje.

Pro maximální účinek doporučuji pleť pár minut masírovat a používat v kombinaci s gumovým masážítkem na póry, které dostanete k některým čistítkům a póry grátis nebo které si můžete objednat na Ebay asi za 30,- Kč včetně poštovného. Tyčinka nejlépe funguje v kombinaci s čistícím proužkem či maskou, jež použijete alespoň 1 týdně.

Při pravidelném používání výrazně snižuje počet černých teček a brání jejich nadměrné tvorbě. Čistící tyčinka samozřejmě nemá efekt na velikost a viditelnost rozšířených pórů.

Balení tyčinky je malé a moc dlouho nevydrží. Při každodenním používání odhaduji jeho výdrž na 4 týdny. Tyčinka je zaoblená a ergonomická a můžete s ní pohodlně čistit nos, líce, čelo i bradu, ale až tyčinka začne docházet a zploští se, tak už to nebude možné. Poté budete muset kousíček tyčinky vydloubnout a rozetřít.

Pokud máte reálné očekávání a nehledáte zázrak, který na počkání odstraní všechny černé tečky, tak budete s čistící tyčinkou velmi spokojené a stane se věrným pomocníkem v boji proti otravným černým tečkám. Jen mějte na paměti, že pokud o pleť přestanete náležitě pečovat, tak se černé tečky opět vrátí.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkaz

Chobotničkovou tyčinku na čištění pórů v balení 10 g si můžete objednat přímo z Koreje za cca 155,- Kč včetně dopravy nebo si ho můžete pořídit v Sephoře za 270,- Kč.

Shrnutí
Datum
Produkt
TonyMoly - Taco Pore Blackhead Scrub Stick
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.