O blogu

Recenze

Výrobci dnes chrlí nové a nové kosmetické produkty jako na běžícím páse a je téměř nemožné udržet krok se všemi novinkami, které se na trhu objevují. Výzkumu a inovacím produktů se kvůli tomu nevěnuje dostatek času a je úplně jedno, jestli nakupujeme kosmetiku v drogérii nebo luxusní produkty v parfumérii. Výrobci se dnes předhánějí, kdo uvede na trh víc novinek a už dávno neplatí, že vše drahé je kvalitní a to levné naopak není. V drogérii dnes můžete narazit na srovnatelné produkty, které lze zakoupit v drogériích s příplatkem v řádu stovek procent. I když máme své oblíbené značky, všechny přípravky nemají stejnou kvalitu a za některé se prostě utrácet nevyplatí …

Proto pro Vás píši recenze kosmetických produtků, jejichž prostřednictvím Vám představuji produkty, které by neměly uniknout Vaší pozornosti a stejně tak i produkty, kterým byste se měli obloukem vyhnout. Blog je pouze mým koníčkem a odreagováním – nebloguji s vidinou produktů zdarma a proto nepíši pro zalíbení se značkám ani e-shopům. Píši pro Vás, mé čtenářky, a proto se s Vámi podělím i o negativní zkušenosti. Domnívám se totiž, že špatná zkušenost s produktem je pro čtenářky stejně tak přínosná, jako pozitivní zkušenost, protože Vám ušetří korunky, které budete moci investovat do jiných produktů, které za to opravdu stojí.

A jak říká má oblíbená Youtuberka Stephanie NicoleVíte co je recenze bez zmínky o negativních vlastnotech produktu? REKLAMA!!!

Korejská kosmetika

Produkty korejské kosmetiky jsou příliš roztomilé na to, aby se daly ignorovat. Kromě roztomilých obalů nabízí korejská kosmetika zcela inovativní a revoluční vychytávky, které nabízí řadů benefitů a tradiční značky je kopírují až s velkým zpožděním. Další výhodou je cenová dostupnost korejské kosmetiky, která se i s poštovným řadí na úroveň naší drogérkové kosmetiky. Mou kosmetickou sbírku si bez některých korejských produktů nedovedu představit a neustále testuji a objevuji další a další produkty. 

Zahraniční kosmetika

Na mém blogu naleznete i spoustu recenzí legendárních produktů věhlasných značek, které jsou v ČR zatím nedostupné. Většinu produktů lze objednat z Velké Británie a při nákupu nad cca 40 liber budete mít poštovné zdarma a nebudete platit žádné dovozní poplatky ani clo. Několik recenzovaných značek je dostupných pouze v severní Americe, tak se na mě prosím nezlobte a recenze berte jako tipy na produkty, které si můžete pořídit, pokud se vydáte na výlet za velkou louži nebo o jejich dovoz poproste své blízké či přátele.

Inspirace

Na YouTube sleduji KathleenLightsSamanthu Ravndahl, obě Youtuberky mají suchou pleť, takže se řídím jejich doporučeními a produkty mi obvykle vyhovují. Také sleduji Stephanie Nicole, která je o pár let starší než já, má to v hlavě srovnané, kosmetice díky svému povolání opravdu rozumí a má upřímné a pravdivé recenze. Co se tutoriálů týče, mám ráda Lindu Hallberg a skvělé kosmetické tipy má Wayne Goss.

Dotazy

Pokud máte nějaké dotazy, tak se nebojte a kontaktujte mě. Dokud počet dotazů nepřekročí únosnou míru a mé časové možnosti, tak Vám budu k dispozici a ráda poradím.

Komentáře

Z Vašich komentářů mám radost a uvítám, pokud se čtenářky či ostatní blogerky podělí o své zkušenosti s recenzovanými produkty. Cenzuru nemám ráda a zcela svobodně se můžete podělit i o zkušenosti, které se liší od těch mých.

Posledních několik měsíců se bohužel rozmáhá nešvar, který na svém blogu nebudu tolerovat. Stále častěji se některé e-shopy, kosmetičky a další pofidérní individua snaží na mém blogu parazitovat, dělat si z něj reklamní prostor zdarma a zneužívat ho k propagandě produktů a služeb a k umisťování odkazů na své stránky. Reklamní komentáře, odkazy a pokusy o manipulaci diskuzí ze strany prodejců mažu.