Top
Více o mě

VÍTEJTE NA MÉM BLOGU

Která z nás by si nechtěla čas od času dopřát a rozmazlit se luxusním přípravkem či líčidlem. Zajímá vás, jestli je cena nóbl značek přímo úměrná kvalitě nebo jestli si z rozmaru připlácíme pouze za zvučné jméno a krásnou krabičku? Chcete se seznámit s legendárními produkty a zároveň zjistit, do kterých výrobků se investovat nevyplatí? Tak zůstaňte se mnou

Těšte se na velké testy kosmetických řad a srovnávání stejných výrobků různých cenových kategorií.

Je mi 30 let a problematickou pleť jsem nikdy neměla. Pleť mám normální s černými tečkami. Má pleť je citlivá, občas začervená a nešetrná kosmetika ji podráždí. Je hodně dehydratovaná, takže se hlavně v zimě nevyhnu boji se suchými šupinkami. Miluji pleťové masky, balzámy a krémy na ruce.

Preferuji jemný, přirozený makeup, neutrální a zemité oční stíny a nude lesky. Nehty mám přírodní, nosím béžové, šedé, korálové a tmavě růžové odstíny bez třpytek a ozdob.

Vlasy mám velmi husté v délce do pasu, odbarvené ve stylu Balayage, u hlavy  mám svou přírodní barvu a na odbarvených vlasech studený přeliv. Vlasy si nechávám šetrně prosvětlovat jednou za půl roku a na barvu chodím každých 6 týdnů. Vlasy mám od přírody kudrnaté, jsou tedy extrémně suché a tomu odpovídá i výběr vlasové kosmetiky. Vlasovou kosmetiku z drogérie nekupuji skoro 15 let, používám především přípravky značky Macadamia Natural Oil, SteamPod na úpravu vlasů a pár výrobků od Kérastase a L’Oréal Professionnel.

 

kontaktujte mě

BUĎME VE SPOJENÍ

Pokud máte nějaký dotaz ohledně recenzovaných výrobků, ptejte se prosím v diskuzi pod příspěvkem nebo prostřednictvím  ask.fm. Můžete mne též kontaktovat na emailové adrese starry zavináč starry-girl.cz.

Uvítám i vaše názory, připomínky a náměty k mému blogu. Ocením, pokud se se mnou podělíte o Vaše názory a zkušenosti. Komentářů na blogu si velmi vážím a děkuji Vám za ně. Reklamu z komentářů mažu 😉 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva