Recenze

Parfemace7
Jednoduchost aplikace5
Vyčištění pleti4
Jednoduchost smývání4

Shrnutí

5Naprotá zbytečnost, bez které se určitě obejdete.

Popis: Angels on Bare Skin je novodobá Lush verze velmi nákladné středověké receptury. Vzácné a drahocenné éterické oleje přivezli do Evropy poprvé křižáci, kteří přišli do styku s arabským lékařstvím. Církev je samozřejmě okamžitě zakázala, protože mají schopnost měnit náladu a duševní rozpoložení – dílo ďáblovo! Nicméně naštěstí je konečné skóre kosmetika 1, církev 0. Časem se ukázalo, že růžová a levandulová silice dokáží udělat pro pleť zázraky a dnes, téměř tisíc let poté, byste stěží našli lepší univerzální čisticí přípravek než Angels. Hodí se pro suchou, citlivou, ale i normální a smíšenou pleť, kterou zanechá jemně vyčištěnou, zklidněnou, nevysušenou. Mleté mandle příjemně promasírují a růže pomáhá proti zarudnutí.

Zdroj: lush.cz

Na tento výrobek jsem četla samé kladné recenze, na jejichž základě jsem si ho objednala. Musím se přiznat, že mi produkt nevyhovuje a tak jsem ho ani nespotřebovala. Použití čistící roládky je totiž nepraktické a otravné.

Roládu je možné přidáním vody transformovat do podoby pasty, se kterou se dá pracovat, ale při čištění pleti se přípravek stejně drolí všude okolo, tím se jím zbytečně plýtvá a čištění pleti trvá podstatně déle než s jinými, praktičtějšími přípravky. Navíc se pasta poměrně dlouho a obtížně smývá z obličeje.

Mleté mandle mají pleť příjemně promasírovat, ale mandle v mém kelímku byly namleté tak jemně, že nebyly cítit a roláda jako jemný peeling vůbec nefungovala. Problém s Lush produkty je ten, že se mohou várku od várky lišit, některé várky mohou obsahovat mandle namleté tak hrubě, že podráždí citlivou pleť, takže si na to dávejte pozor.

lush-angels-on-bare-skin-strukturaJako čistítko bych roládu moc neoznačila, protože make-up neodlíčí, pleť nedočistí (zanechává na ní nečistoty) ani nezanechá příjemný pocit čisté pleti, přípravek tedy doporučuji aplikovat až po použití tonika. Pasta má levandulovou vůni, která je na mne moc silná, což je škoda. Přípravek by měl být vhodný pro suchou i citlivou pleť a musím potvrdit, že mou pleť nijak nepodráždil ani nevysušil.

Oleje zanechají na pleti jemný film, pokud máte pleť náchylnou k tvorbě pupínků, stav pleti by se vám mohl zhoršit. Pokožku je nutné po použití rolády stejně hydratovat a vyživit, takže mi smysl tohoto produktu uniká. Sice má zajímavé a přírodní složení, ale co z toho? Jeho používání mi přijde jako zbytečný krok navíc v péči o pleť, který sice neuškodí, ale ani nepomůže, přípravek tedy nepoužívám a další si kupovat nebudu. Recenzi čistící rolády s černým uhlím Dark Angels od Lush si můžete přečíst zde. Pokud Vás koncept čistících roládek Lush zaujal, tak vřele doporučuji popcornovou roládku Let the Good Times Roll.

Jaké zkušenosti máte s AOBS vy? Jak vám vyhovuje používání přípravku?

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.