Popis: Angels on Bare Skin byl jedním z našich úplně prvních výrobků a stále je to jeden z nejžádanějších po celém světě. Každý ho miluje, je bezvadný pro starší, suché a citlivé tváře. Třináct let poté Mo vyvinula Dark Angels pro mladou, nečistou a mastnou pleť, takže teď tvoří skvělou dvojku. Báječná peelingová roláda vyrobená z dřevěného uhlí, které absorbuje mastnotu a účinně obrousí staré buňky. K tomu výživné avokádo, které zvláční pleť, glycerin, který dodá hydrataci, hnědý cukr pro jemný peeling, antimikrobiální a hlubokočistící marocké bahno, zjemňující silici z růžového a santalového dřeva a máte rázem pocit jemné, čisté a svěží pleti. Prostě je to náš nový favorit (i když už nejsme zrovna nejmladší). Rada na závěr: buďte pečliví a obličej důkladně opláchněte (a umyjte po sobě umyvadlo).

 

lush-dark-angelsPleťové přípravky s černým uhlím mám velmi ráda a považuji je za pleti hodně prospěšné, jakmile objevím nový přípravek s jeho obsahem, tak ho s nadšením objednávám. Tato roláda mě bohužel ničím jiným než obsahem černého uhlí nezaujala. Její vůně se mi vůbec nezamlouvá, spíš mi smrdí. Roláda by se smícháním s trochou vody měla proměnit v pastu, se kterou by se mělo snadno pracovat. Mě se to ale nepodařilo, roláda se mi v pastu nezměnila, jen se po částech podivně rozpatlávala a stékala z rukou. Musela jsem tedy pracovat s hrudkou, která ovšem dělá nepořádek, protože se drolí a padá všude kolem. Roláda neodstraní make-up ani nedočistí pleť, proto ji doporučuji použít až po toniku jako krok navíc v péči o pleť, který je pro mě ale zbytečný.

 

Hlavním problém rolády jsou její peelingové částečky, které jsou strašně drsné a ostré. I při nejvyšší opatrnosti a jemnosti jsem si poškrábala a podráždila pleť, po smytí peelingu byla hodně zarudlá a dokonce mě i chvilku štípala. I když jsem se snažila jemně rozetřít produkt a nechat ho chvíli působit, moje pleť byla přesto podráždená. Složení produktu nijak nevysušuje pleť a kdyby roláda neobsahovala tak hrubé peelingové částečky, ani by pleť nepodráždilo.

 

lush-dark-angels-konzistenceMyslím, že jsem jen měla smůlu na nepovedenou dávku, ale u značky jako je Lush by se za takové peníze neměla nepovedená dávka dostat vůbec do obchodu a nákup tohoto výrobku je tak trochu  sázka do loterie, jestli se vám zrovna podaří natrefit na vyhovující várku či nikoliv. Obsah černého uhlí se také může lišit várku od várky, o tomhle problému jsem se dozvěděla v zahraničních recenzích. Některé recenzentky upozorňovaly na skutečnost, že není možné přípravek pouze opláchnout vodou, protože na pleti zanechává zašedlý nádech, který se z pleti špatně odstraňuje (na odstranění je prý nejlepší použití vatového tampónku s micelární vodou). Další nepříjemností se kterou se můžete setkat je fakt, že roláda může zanechat skvrny na bílém povrchu (umyvadlo, vana, dlažba), jedna paní si stěžovala, že po použití musela drhnout vanu přes 20 minut, aby odstranila černé fleky a nebyla zdaleka jediná, kterou toto potkalo. Já jsem žádný problém neměla, přípravek jsem bez problémů spláchla vodou, ale pro jistotu doporučuji přípravek okamžitě a pořádně odstranit.

 

Černé uhlí šetrně pohlcuje mastnotu a je skvělou volbou pro mastnou a problematickou pleť, z nosu po použití ubyde i pár černých teček, pokud budete mít štěstí na dávku, tak by vám mohl produkt vyhovovat. Já už štěstí pokoušet nebudu a roládu si znovu nekoupím. Raději budu používat mou milovanou peelingovou masku s uhlím a černým cukrem od značky Freeman, která je cenově dostupná a její recenzi si můžete přečíst zde. Pokud Vás koncept čistících roládek Lush zaujal, tak vřele doporučuji popcornovou roládu Let the Good Times Roll.

 

Jakou zkušenost máte s roládou vy? Vyhovuje vám její používání?

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.