Kdo by neznal ikonické, korálové tvářenky od Nars v odstínech Orgasm, Super Orgasm a Deep Throat? Léto už je ale bohužel za námi a tak nastal čas uložit tyto letní pomocníky na dno šuplíku a vytasit se s tvářenkou v naprosto jedinečném odstínu, který lichotí podzimním rtěnkám a leskům tmavě fialových, švestkových a vínových odstínů. Tyto odstíny mne naprosto uchvátily a neumím si bez nich podzim vůbec představit. Dlouho jsem k nim hledala tvářenku, která by jim dodala patřičnou jiskru a šmrnc. Růžové tvářenky totiž nepoužívám, broskvové a korálové tóny se k tmavým odstínům vůbec nehodí, cihlově tónované tvářenky jsou na mě moc divoké a barvičky do hněda zase nudné …

 

Nakonec jsem našla tvářenku, která mne naprosto okouzlila a chtěla bych vám ji představit, jelikož se jí nedostává tolik pozornosti, kolik si právem zaslouží. Tvářenka od značky Nars v odstínu Sin je dokonalost sama. Nars popisuje tvářenku jako chladný berry odstín se zlatým leskem. Já bych ji popsala spíše jako jemný, fíkovo-švestkový odstín s rafinovaným růžovým podtónem a jemným, zlatavým závojem. Odstín je originální, při správné aplikaci není tak výrazný jako v krabičce, je tlumený a decentní, vhodný i k dennímu líčení. V porovnání s odstínem Orgasm je tvářenka mnohem více pigmentovaná, má jemnější, sametovou texturu a obsahuje mnohem méně třpytek, spíš bych zlaté částečky označila jako jemný, zlatavý shimmer, který se rozetře do ztracena a tváře lehce rozzáří a dodá jim zdravý a šťavnatý vzhled. V porovnání s odstínem Oasis je odstín Sin méně červený a více do fialova.

 

Tvářenka je velmi intenzivní, sytá a pigmentovaná, proto je nutné mít při alikaci lehkou ruku. Pro perfektní a přirozený efekt je nutné tvářenku nanášet štětcem s extra hustými a heboučkými štětinami, pro ještě jemnější efekt může posloužit takzvaný “fan” štětec. Tvářenku doporučuji vrstvit a přidávat po troškách, dokud nedosáhnete požadované intenzity. Kvůli super pigmentaci se to dá s tvářenkou lehce přehnat, takže na to pozor. Výdrž tvářenky je skvělá, při aplikaci vůbec nepráší ani se nedrolí, snadno se nanáší a stačí ji aplikovat opravdu trošičku.

 

Tvářenka se přizpůsobí všem odstínům pleti a na každé pleti vytvoří zcela unikátní odstín, na opálené pleti krásně vynikne a porcelánové pleti dodá svěží nádech. Při další návštěvě Sephory musíte tuhle tvářenku alespoň vyzkoušet – na tvářích, ne jen na ruce. Poproste konzultantku, aby vám tvářenku aplikovala a uvidíte, že si ji také zamilujete

 

nars-blush-sin-swatches
Tvářenka Nars v odstínu Sin

 

Cena tvářenky je 990,- Kč a je k dostání exkluzivně v parfumeriích Sephora. Cena se může zdát na první pohled vysoká, ale extrémní pigmentace tvářenky zaručuje, že vám vydrží opravdu dlouho, proto se vám investice vyplatí a navíc se jedná o zcela unikátní odstín. Tvářenku je možné pořídit v akci se slevou 20% nebo spolu s dalšími produkty exkluzivních značek v akci 2+1 zdarma.

 

Jaká je vaše nejoblíbenější podzimní tvářenka? Troufáte si na fialové, vínové a švestkové odstíny rtěnek?

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.