Popis: Pleťové masky Sephora, inspirované asijskými zkrášlujícími rituály, nabízejí bohatou texturu v maskách z ultrajemné textilie, zajišťující optimální účinnost během 15 minut, po nichž vaše pleť bude viditelně krásnější. Maska na obličej růže: Extrémní hydratace a zářivost. ‚Napájí‘ pleť vodou pro intenzivní hydrataci. Zajišťuje okamžité rozzáření pleti.

 

Jak používat masku? Jednou týdně nebo v rámci 3-6týdenní kúry 2 – 3krát týdně. Plusy: Střih, který ideálně kopíruje kontury vašeho obličeje, textilie s efektem druhé kůže, která po celou dobu působení dokonale přiléhá, a přípravky obohacené o účinné složky speciálně zvolené pro své pečující účinky. Praktické balení vhodné na cesty. Jak působí? Reagují na specifické potřeby každého problému vaší pleti díky škále 8 ingrediencí s cílenými účinky. 

 

sephora-textilni-pletova-maska-ruzeTextilní pleťové masky jsou k dostání v osmi různých variantách. Všechny varianty mají stejné provedení, liší se pouze barvou sáčku, aktivními látkami a účinky. Jedná se formu jednorázové textílie, která je nasáklá tekutým sérem. Sáček je někdy problém roztrhnout, protože se spolu se sáčkem může natrhávat i maska samotná. Pytlíček obsahuje hodně tekutiny, takže ho otevírejte hodně opatrně. Maska je složená, je potřeba ji opatrně rozložit a odstranit z ní růžovou ochrannou vrstvu, poté můžete masku přiložit na obličej, nechat působit 15 minut a přebytečné sérum vmasírovat do pokožky.

 

Maska má přiměřenou velikost, není příliš velká a na obličeji perfektně sedí. Můžete ji mít na obličeji i vsedě, maska bez problému drží, nesjíždí, neohybá se a tekutina nekape ani nestéká do očí.

 

K provedení masek mám ale tři připomínky. Materiál textílie je velmi jemný, špatně se s ním pracuje a není zrovna jednoduché masku rozložit, protože se pořád přehýbá. Maska je napuštěna tekutinou, která ale ve velké míře zůstává nevyužitá v pytlíčku, což je velká škoda a pokud s pytlíčkem nebudete manipulovat opatrně, tekutina se vám vylije. Konzistence séra se mi také vůbec nezamlouvá, jedná se o obyčejnou, čirou tekutinu, která na mě působí nepříjemným, lepkavým až oslizlým dojmem Osobně od masky očekávám jemnou a příjemnou krémovou či gelovou konzistenci.

 

Maska má velmi jemnou, relaxační a věrnou parfemaci růže. Po aplikaci masky jsem necítila žádný problém, pleť mě nesvědila, nepnula ani neštípala. Byla jsem tedy hodně překvapená, když jsem masku po 15 minutách sundala a pleť jsem měla horkou a červenou jako rak, objevily se mi na ní shluky maličkých flíčků, které vypadaly jako vyrážka. Pleť mám citlivou a složení masky ji viditelně podráždilo, podráždění pleti u hydratační masky považuji za neobvyklé, spíše mívám problémy s čistícími maskami. Pokud tedy máte s citlivostí pleti problémy, masku si raději nepořizujte.

 

Pro maximální objektivitu jsem si před vyzkoušením masky s růží pleť neošetřovala několik dní, byla tedy hrubá, mdlá a hodně vysušená. Tváře jsem měla po použití jemnější, ale pleť nebyla na dotek dostatečně hydratovaná, vyživená ani vláčná, čelo mi zůstalo drsné, vysušené a šupinkaté. Normální pleti by mohl stupeň hydratace stačit, pro suchou nebo dehydratovanou pleť je hydratace zcela nedostatečná.

 

Maska je svými účinky průměrná až podprůměrná a cenu vzhledem k výsledkům považuji za neadekvátní. Žádný wow efekt jsem na pleti nepozorovala, maska mne ničím nenadchnula, nemohu ji doporučit a sama už si ji nekoupím.

 

Textilní pleťová maska je k dostání v parfumeriích a internetovém obchodu Sephora za cenu 110,- Kč.

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.