Recenze

Ochrana vlasů10
Hydratace vlasů10
Dodání lesku10
Zbavení krepatosti10
Uhlazení vlasů10
Výdrž vyžehlení10

Shrnutí

10To nejlepší, co můžete pro své vlasy udělat, je investice do pečující žehličky, která nevysušuje a neničí vlasy.

Popis: Po úspěchu původní žehličky Steampod, Rowenta ve spolupráci s L´oréal Professionnel právě vydala nejnovější generaci: Steampod 2.0 Retail white. Luxusní profesionální žehlička na vlasy SteamPod 2.0 Retail white v kombinaci vyského tlaku páry a Pro-Keratin technologie, pomáhá zkrotit krepatné a nepoddajné vlasy, zanechává je hedvábně hladké, lesklé, jemné a zároveň je chrání před teplem. Systém Steampod je dokonalý pro hloubkovou obnovu a uhlazení vlasů vyvinutý ve spolupráci s předními odborníky. Jedině parní systém Steampod poskytuje vlasům kompletní péči jak na povrchu, tak uvnitř vlasového vlákna. Hlavní předností a inovací je vysoký a plynulý proud páry s neuvěřitelnou účinností 3,5g vodní páry za minutu. Pára aktivuje jedinečnou technologii obsaženou v produktech Steampod.  Vzhledem k ultra-ergonomickému designu je žehlička Steampod tenčí a lehčí, což zaručuje neomezené možnosti při stylingu. S žehličkou můžete vlasy rovnat i tvořit lesklé lokny.

Vlasy mám dlouhé, husté a odolné, moc se mi nelámou ani netřepí, ale mám je hodně kudrnaté, extrémně vysušené a krepaté. Hladké, lesklé a rovné vlasy byly vždycky můj sen, který mi dokázala splnit až žehlička Steampod. Pro mě osobně je to dar seslaný z nebes, na který jsem čekala jako na smilování spoustu let a už si bez této žehličky neumím představit život. Recenzi vám přináším skoro po 8 měsících domácího používání, takže se s vámi podělím o všechny mé postřehy a dlouhodobé výsledky.

Nenechte se mýlit, mám ráda své kudrnaté vlasy, které jsou divoké a sexy. Problém s kudrnatými vlasy je ale ten, že se po umytí nesmí rozčesat, aby se nepoškodila struktura vln a tady nastává zásadní problém. Pokud vlasy nemohu rozčesat, během pár hodin se mi vespod vlasů u temene hlavy začně dělat zacuchaná koudel, kterou je velmi problematické rozšesat. Vlasy se tak trhají a lámou, značně je to poškozuje a vysiluje.

Dříve jsem používala žehličky značky Remington, vystřídala jsem celkem tři. Ani jedna z žehliček nedokázala mé vlasy zkrotit. Vlasy jsem měla sice rovné, ale zůstaly hrubé a krepaté, vypadaly zkrátka jako chlupatý koberec, takže jsem vlasy nosila vždy stažené. Vlasy byly po vyžehlení úplně mrtvé, vypadaly jako suchá sláma, byly mdlé, úplně bez lesku, bez pohybu a bez života, jen tak strnule trčely, byly drsné na dotek, vypadaly vysušeně a zničeně.

V kadeřnictví jsem si před 15 měsíci nechala vlasy vyžehlit žehličkou SteamPod, byla jsem okamžitě unešená a žehličku jsem si během pár měsíců koupila domů jako učiněný zázrak. Po SteamPodu mám vlasy naprosto dokonalé. Odbarvení vlasů není vůbec znát, vlasy vypadají po ošetření jako přírodní vlasy, které jsou od přírody rovné. Jsou neuvěřitelně lesklé a plné života, hladké jako hedvábí a příjemné na dotek. Vlasy jsou hydratované, maximálně uhlazené, krepatost po vyžehlení zcela zmizí, navíc mi vlasy vydrží takto uhlazené až do dalšího umytí! Dříve stačilo opravdu nepatrné vlhko a vlasy se mi okamžitě proměnily v krepatou lví hřívu. Když proběhnu třeba v dešti, vlasy se mírně zvlní, ale nekrepatí.

Pokud máte kratší vlasy než já, tak vám žehlička ani neubere objem – vyzkoušeno na kamarádkách. Na obrázku si můžete všimout, že mám vlasy maximálně uhlazené, pokud chci docílit objemu, není to žádný problém a v předklonu si do vlasů nastříkám suchý šampón Volumizing Dry Shampoo od Macadamia Natural Oil, který dodá okamžitý a extrémní objem, který mi vydrží i následující den. Kamarádka, která u mě žehličku vyzkoušela, neodolala a pořídila si ji také. Sice nemá krepaté ani kudrnaté vlasy, ale má je odbarvené a působí hodně unaveným dojmem. Žehlička vlasy osvěží, dodá jim jiskru a křišťálový lesk.

Žehlím si vlasy jednou týdně a za celou dobu jsem si nevšimla žádného negativního efektu, žehlička vlasy vůbec neničí, naopak je díky speciálním přípravkům Steampod, které se zažehlují do vlasů, částečně regeneruje. Vlasy jsou po delším používání poddajnější, lépe se s nimi pracuje a tolik nekrepatí.

Vlasy si žehlím na 210 stupňů (minimum je 140 stupňů), bez problému si je vyžehlím i s nižší teplotou, ale pak mi nevydrží perfektně vyžehlené až do dalšího mytí. Výdrž vyžehlení také závisí na tom, jak silné prameny budete žehlit, čím tenčí pramen, tím déle efekt vydrží. Vlasy je nutné žehlit v jednom směru, což může být ze začátku matoucí, ale rychle si na to zvyknete a žehličku budete během pár použití natáčet automaticky. Je zcela nezbytné vlasy prožehlovat pomalu a plynule. Viděla jsem videa, kde nebyl efekt vyžehlení perfektní, ale bylo to způsobené tím, že slečny vlasy prožehlovaly strašně rychle a pára neměla dostatek času vlas transformovat. Pára chrání vlasy před teplotním šokem, připravuje vlasy na následnou péči a vpravuje technologii pro-keratin obsaženou v produktech Steampod do nitra vlasu a hydratuje (uzamyká vodu uvnitř vlasu, zatímco ostatní žehličky vlas seškvaří). Pramen vlasů stačí přejet pouze jednou, takže si vlasy vyžehlím do 15 minut, s jinými žehličkami jsem si vlasy žehlila více jak půl hodiny.

Dále bych chtěla objasnit rozčarování některých diskutujících na internetu, které si stěžují, že efekt narovnání vydržel pouze do umytí vlasů. Jedná se o stylingový produkt od kterého nemůžete očekávat dlouhotrvající výsledky. Princip je úplně stejný jako s prádlem, které po každém vyprání musíte také znovu vyžehlit.

Žehlička Steampod je dostupná ve dvou variantách – pro profesionální a domácí použití. Varianty se liší pouze velikostí nádoby na vodu, která je u žehličky pro domácí použití menší. Co se vody týče, výrobce doporučuje používání destilované vody, což není takový problém, protože spotřeba vody je minimální. Pokud budete používat obyčejnou vodu z kohoutku, dojde k usazování vodního kamene uvnitř žehličky i na jejím povrchu a žehlička se jednoho krásného dne ucpe tak, že přestane vydávat páru a budete ji moci vyhodit! Žehlička je k dostání v bílé barvě se zlatými detaily, tato varianta žehličce opravdu sluší, žehlička působí elegantně a luxusně. Předchozí verze žehličky byla k dostání v klasické černé barvě. Občas se na trhu objeví limitovaná edice, která u nás bohužel nebývá k dostání. Žehlička 2.0 je v porovnání se starší verzí menší, lehčí a praktičtější. Její velikost je nyní srovnatelná s klasickou, širokou žehličkou (25 x 90 mm) pro dlouhé vlasy. Robustnost žehličky mi při žehlení vlasů nijak nevadí. Váha žehličky je 0,5 kila zatímco má stará úzká žehlička váží 0,3 kg takže to není tak velký rozdíl a nepřijde mi těžká.

Pořizovací cena žehličky je vysoká (já jsem platila 4.479,- Kč za sadu obsahující žehličku a dva přípravky, které jsem zatím nespotřebovala), ale věřte, že investice do žehličky se vyplatí do poslední koruny. Já osobně ušetřím hodně peněz za nákup vlasové kosmetiky, vystačím si se šampónem, kvalitní maskou a ochranným sérem pod žehličku. Všimla jsem si, že po pravidelném používání žehličky nepotřebují mé vlasy tak intenzivní a silnou péči jako dříve. Dříve jsem na vlasy aplikovala několik výrobků najednou, kýžený efekt se stejně neodstavil a vlasy se mi při první příležitosti zkrepatěly.

Srovnání s jinými způsoby narovnávání vlasů

Pokud navíc porovnáte pořizovací cenu žehličky s cenou jednoho ošetření brazilským keratinem, které je pouze dočasné a zaplatíte za něj 3.000-4.000,- Kč, tak se vám investice do žehličky skoro hned vrátí. Jednou jsem na ošetření brazilským keratinem byla, ale výsledek ošetření mne nezaujal natolik, abych ho někdy zopakovala a to se nejednalo o žádnou slevovou akci. O narovnání vlasů však nemohla být řeč, vlasy byly ale krásně hladké, hebké a lesklé. Mým extrémně vysušeným vlasům časté mytí nesvědčí a poškozuje je, proto je myji jen jednou týdně, přesto efekt ošetření vydržel sotva šest týdnů místo slibovaných tří měsíců a efekt začal znatelně slábnout už po třech týdnech.

Problém s brazilským keratinem u nás a v EU je ten, že je zakázané použití formaldehydu, který je zodpovědný za narovnávání vlasů. Přípravky, které formaldehyd neobsahují, nemají zdaleka takový účinek a efekt. Problém s formaldehydem spočítá v tom, že se jedná o štiplavě páchnoucí plyn, který je prokázaným karcinogenem pro člověka a má silný dráždivý účinek na oči, kůži a sliznice. Používá se jako základní surovina výroby řady chemických látek barviva, laky, lepidla, mořidla, pesticidy aj. Při aplikaci v kadeřnictví se muselo větrat a kadeřnice i zákaznice musely nosit ochranné roušky přes obličej. Zákaz používání formaldehydu je tedy zcela logický, nicméně ať výrobci tvrdí co chtějí, přípravky bez obsahu formaldehydu nejsou a nemůžou být tak účinné jako přípravky s jeho obsahem a vlasy prostě nenarovnají. Přípravky bez obsahu formaldehydu mají pouze posilující efekt. Tečka.

L’Oréal Professionnel nabízí také službu na permanentní narovnává vlasů X-Tenso, kterou jsem nevyzkoušela, protože není možné použití na odbarvené vlasy, lze aplikovat pouze na vlasy, které nejsou zesvětlené více než z 30 procent. Efekt ošetření má vydržet 8 týdnů a lze ho opakovat po třech měsících. Cena služby je 200 USD, což odpovídá ceně žehličky, kterou však můžete používat několik let.

Závěrečné hodnocení

Vlasy před a po ošetření žehličkou Steampod

Pokud tedy chcete narovnat vlasy, máte tři možnosti a to objednat si keratin s obsahem formaldehydu ze zahraničí, kde je snad stále v prodeji a nesmyslně riskovat své zdraví, vyzkoušet službu X-Tenso (o které jsem se příliš nedozvěděla), pokud vám to typ vlasů dovolí nebo si pořídit žehličku SteamPod a vlasy si narovnávat po každém umytí. Pro mě je to naprosto přelomový vynález a splnění mého snu o krásných vlasech. Steampod je absolutní nutnost pro kudrnaté, suché a krepaté vlasy. Pokud máte vlasy jen vlnité a nemáte problém s krepatěním, službu by Vám prokázala i obyčejná žehlička, která však ničí vlasy. Pokud vlasy žehlíte často nebo je máte zcitlivěné a poškozené, investice do žehličky se vám také vyplatí, protože vám nezničí vlasy. Žehličku vyzkoušejte v kadeřnickém salónu a uvidíte, že vás výsledek také přesvědčí.

Koupit na Notino

* Affiliate odkaz

Parní žehličku Steampod lze zakoupit v internetových obchodech za obvyklou cenu 5.350,- Kč a vězte, že za to stojí do poslední koruny. Na méně známém e-shopu lze pořídit se slevou 13%.

L’Oréal Professionnel – Steampod Smoothing Cream
Zdroj: lorealprofessionnel.com

Popis: Vyhlazující a vyplňující krém Steampod. Po aktivování parní žehličkou Steampod zajišťuje optimální uhlazení vlasového vlákna. Hloubkově regeneruje a hydratuje vlasové vlákno. Pomáhá zacelovat konečky vlasů a zabraňuje jejich třepení v budoucnu. Chrání vlasy před teplem a žehlením. Parou aktivované složky Pro-keratinu se dostanou do hloubky vlasu a posílí ho.

Vyhlazující a vyplňující krém Steampod je určený pro silné a husté vlasy. Pro dokonalý efekt ho používám ho v kombinaci se sérem z řady Steampod pro zacelení konečků.

Z krému jsem doslova nadšená! Má lehkoučkou gelovo-krémovou konzistenci, která se do vlasů beze stopy vpije a nezanechává na nich nepříjemný film. Při dotyku ve vlasech žádný přípravek neucítíte. Vlasy jsou perfektně uhlazené, lesklé a heboučké. Nejsou zatížené ani slepené, jsou maximálně vzdušné a plné pohybu. Krém má slaboučkou neutrální parfemaci, která se od mléka maličko liší a mě osobně je příjemnější.

Vlasy mi po vyžehlení zůstanou rovné až do dalšího umytí. Nezkrepatí se ani na vlhkém vzduchu, déšť zvládnu přeběhnout bez úhony a pokud opravdu zmoknu, tak se mi vlasy pouze mírně zvlní, ale zůstanou uhlazené (před Steampodem se mi vlasy zkrepatěly hned před kadeřnictvím a to za každého počasí). Při pravidelném používání dochází k transformaci vlasového vlákna, což má za následek redukci krepatění, vlasy se tolik necuchají a jejich lámaní se rapidně snižuje.

Přípravek můžete používat jako ochranu před žehlením i v kombinaci s obyčejnou žehličkou, ale počítejte s tím, že klasická žehlička nezapracuje aktivní látky hluboko do vlasu a při pravidelném používání nebude docházet k regeneraci vlasů tak, jak k ní dochází při žehlení Steampodem.

Pokud jste se při žehlení s mlékem Steampod potýkaly s ulepenými vlasy stejně jako já, tak bez váhání sáhněte po žehlícím krému Steampod, který poskytuje stejný komfort bez nežádoucího zatížení vlasů. Hodně mě to překvapilo, protože lehkou konzistenci bych logicky očekávala od přípravku na jemné vlasy, které jsou na zatížení velmi náchylné …

Koupit na Notino

* Affiliate odkaz

Vyhlazující a vyplňující krém Steampod lze zakoupit v e-shopech za cenu 217,- Kč za 150 ml.

L’Oréal Professionnel Steampod Smoothing Milk

Popis: Vyhlazující a vyplňující mléko Steampod pro jemné citlivé vlasy. Po aktivování parní žehličkou Steampod zajišťuje optimální uhlazení vlasového vlákna a ochranu bez zatížení. Hloubkově regeneruje a hydratuje vlasové vlákno. Pomáhá zacelovat konečky vlasů a zabraňuje jejich třepení v budoucnu. Chrání vlasy před teplem a žehlením. Parou aktivované složky Pro-keratinu se dostanou do hloubky vlasu a posílí ho. Použití: Dle stupně citlivosti vlasů aplikujte mléko do ručníkem vysušených vlasů před žehlením. Neoplachujte.

Kromě regenerace pomáhá mléko při žehlení vlasů, protože po vlasech žehlička krásně klouže a vlasy se tolik nezacuchávají. S dávkováním mléka mám neustále problém, protože ho nechci použít málo, aby ochránilo vlasy, ale když ho použiji o trochu více, zanechává ve vlasech stopy a ze srdce nenávidím pocit upatlaných nebo ublemcaných vlasů a z toho důvodu nepoužívám ani lak na vlasy. Na mé vlasy stačí aplikovat méně než dva lískové oříšky, takže mléko hodně dlouho vydrží.

Ochranné mléko lze pořídit v tubě 150 ml za cenu 226,- Kč.

Koupit na Notino

* Affiliate odkaz

L’Oreal Professionnel Steampod Protective Smoothing Serum

Popis: Ochranné uhlazující sérum Steampod pro všechny typy vlasů. Restrukturalizuje vlasové vlákno a zanechává zrcadlející se lesk ve vlasech. Sérum je aktivováno parní žehličkou Steampod. Zaceluje konečky vlasů a pomáhá bránit jejich dalšímu poškození. Chrání vlasy před teplem a žehlením. Sérum je obohaceno o olej z avokáda a meruňky. Parou aktivované složky Pro-Keratinu se dostanou do hloubky vlasu a posílí ho. Použití: Dle citlivosti vlasů aplikujte 1-2 dávky séra na extrémně zcitlivělé oblasti před použitím žehličky Steampod. Pro perfektní zakončení aplikujte 1 až 2 kapky séra do konečného účesu.

Uhlazující sérum mi vyhovuje více než mléko, protože na vlasech nezanechává stopy. Používám ho vždy v kombinaci s mlékem, kterého se snažím aplikovat méně. Sérum je určené na délky vlasů, takže ho neaplikujte od hlavy, protože by se vám vlasy mohly rychleji mastit. Já mám vlasy extrémně suché, takže si mohu dovolit aplikaci na celé vlasy a rychleji se mi nemastí.

Koupit na Notino

* Affiliate odkaz

Ochranné sérum lze pořídit v lahvičce 50 ml za cenu 226,- Kč.

 

Pokud vás zajímá, jak můžete o vaše vlasy pečovat během barvení, přečtěte si mou zkušenost s novou službou Smartbond od Lóréal Professionnel.

[icon name=”comment” class=”” unprefixed_class=””] Zaujala vás žehlička Steampod? Jak bojujete s krepatými a suchými vlasy Vy? Brazilský keratin jste vyzkoušely?

23 komentářů

 1. S žehličkou je příjemná práce, vlasy vůbec nezatěžuje. Mám velmi jemné vlasy a žehlením běžně ztrácí objem, tato žehlička mi ale vlasy vůbec nezatěžuje a můžu se těšit i z objemu. Vyhlazující mléko krásně voní, mé extrémě jemné vlasy bohužel mastí. Jinak si nemůžu na nic stěžovat.

  1. Pod žehličku je možné použít i jiné ochranné přípravky L’Oréal Professionnel, například Mythic Oil Créme Universelle, Absolue Repair Reconstructing and Protecting Blow-Dry či Kérastase Nectar Thermique.

 2. Mě by zajímalo, jestli se u té žehličky pro domácí použití také mění filtr? U té větší se mění cca každých 6 měsíců. Díky, Hanka

  1. U domácí žehličky je pouze malá nádobka na vodu a nic se nemění, jen je nutné používat destilovanou vodu – spotřebuji jednu za rok. Filtr má pouze profesionální varianta ;)

 3. Dobrý večer, dlouho váhám nad koupí této žehličky, konečně jsem našla někoho, kdo o tom něco konkrétního napsal. Zatím téměř samé pro…. mohu se ale přeci jen zeptat na názor….. když od ní očekávám zlepšení svých vlasů po každodenním žehlení několik let (remington shine therapy max 170-180 °C) Vlasy (melírované) nestíhají dorůstat delší délky, témeř vždy se odlámou všechny konce, i v ofině, konečky nevzhledně vždy jemně trčí z vyžehlených vlasů. A je vhodná pro každodenní žehlení, nebo jen na tu kůru s přípravkem, třeba 1x měsíčně a mezitím třeba žehlit běžnou žehličkou? Nebo ji prostě používat, když je třeba i denně a vlasy budou vzhlednější? Děkuji moc za pomoc při hledání pomoci mým vlasům :-) ;-)

  1. Dobrý večer, žehlička bohužel není zázračná a nekupovala bych si jí v domnění, že uzdraví hodně zničené vlasy. Ona jim pomůže, časem zlepší jejich kvalitu, ale ve zdravé a silné vlasy je nepromění, budou tak ale působit – po vyžehlení budou vypadat zdravě, budou lesklé, hladké a plné života. Konečky budou vypadat také hezky. Spíše se na to dívejte tak, že žehlička je investicí do budoucnosti vašich vlasů, nebude je zatěžovat a ničit a budete je tak moci bez obav žehlit každý den. Jinou žehličku v žádném případě nepoužívejte, obyčejné žehličky vlasy strašně vysuší a tím je ničí.

   Pokud máte vlasy hodně poškozené melírem a žehlením, tak se obávám, že to co se má ulámat, se stejně uláme. Ale vlasy, které by se ulámaly až časem kvůli dalšímu namáhání, už Steampod zachrání a odrosty už si nebudete nadále poškozovat. Já mám vlasy kudrnaté a když si je nevyžehlím, tak jsou příliš suché a křehké a kvůli tomu mají sklon k cuchání a lámání. Když jsou vyžehlené, tak jsou hydratované, silné, odolné, necuchají se a tím se minimalizuje jejich poškozování a lámání.

   Někomu vlasy narostou pouze do určité délky a poté se odlámou. V tomto případě by žehlička mohla pomoci, aby vlasy vyrostly alespoň o kousek delší. Pokud se vám dříve vlasy nelámaly, tak bych v první řadě hledala problém v melíru, ať už v kvalitě samotného přípravku nebo v kvalitě provedení. Já mám délky odbarvené také, ale velmi šetrně a na jejich kvalitě se to nijak neprojevuje. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že tak šikovou a pečlivou kadeřnici bohužel jen tak nenajdete.

   Dalším problémem může být vlasová kosmetika. V žádném případě nedoporučuji používat přípravky z drogérie. Já mám nejlepší zkušenost s profesionální řadou od značky Macadamia Natural Oil. Přípravky jsou určeny pro zničené a suché vlasy a můžete si vybrat ze 3 variant: pro jemné vlasy je vhodná řada Weightless Moisture, pro silné vlasy řada Nourishing Moisture nebo Ultra Rich Moisture. Lze objednat vzorečky a vyzkoušet všechny varianty. Nedoporučuji mýt vlasy šampónem, ale pouze čistícím kondicionérem nebo balzámem. Najdete je u značky Macadamia nebo L’oréal Professionnel. Pokud investujete do Steampodu, tak si vystačíte pouze s mycí péčí, maskou a přípravky na žehlení k žehličce.

   Přeji hodně trpělivosti a držím palce, ať se vám dají vlasy co nejrychleji do pořádku ?

 4. Dobrý večer, ráda bych se zeptala, zda jdou touto žehličkou dělat i vlny :)
  Děkuji za odpověď :)

  1. Dobrý večer, žehličkou lze vlasy i vlnit. Kadeřnice mi vlny jednou udělala a vypadaly nádherně. Venku byl ale velmi silný vítr a než jsem doběhla do auta, tak jsem měla vlasy úplně rovné. Neumím posoudit, jestli mi vlny nevydržely kvůli počasí nebo jestli je narovnala tíha vlasů.

 5. Ahoj, odhodlala jsem se ke koupi a měla bych pár dotazů :) je normální, že žehlička vydává takove jemne huceni? A jakym smerem zehlit? :) dekuji :)

  1. Ahoj, neřekla bych, že hučí, ale občas je slyšet syčení páry. Žehlí se po směru šipek, jak je znázorněno na žehličce – párou dolů, aby nejprve zpracovala vlas a pak ho teprve přejedou žehlící plochy.

 6. Dobrý den,
  musím Vám poděkovat za úžasně napsanou recenzi, žádnou podobnou jsem na internetu nenašla. Po čase jsem se odhodlala ke koupi žehličky steampod a zatím jsem spokojená ☺️ Právě Vaše recenze mě přesvědčila a také hodnocení výrobků steampod. Narazila jsem na stejný problém s pečujícím mlékem. Moje vlasy bych hodnotila jako jemné, proto jsem raději zvolila mléko. Naneštěstí po použití se na vlasech vytvořil mastný film, byly upatlané, prostě jsem měla celkově nepříjemný pocit. Zkusila jsem tedy krém a měla jste do puntíku pravdu! Vlasy jsou nezatížené, příjemné na dotek, mnohem lepší výsledek. Jsem moc ráda, že jsem na Váš blog narazila.
  Moc děkuji ☺️

  1. Dobrý den, děkuji za sdílení zkušeností a jsem ráda, že jste si k žehličce našla cestu ;)

 7. Dobrý den, v pondělí mi přišla žehlička steampod a přestože nikdy nic nikam nepíši, tohle jsem si nemohla odpustit. Celý svůj dospělý život řeším problém s vlasy. Mám je krepaté a nezbývá než žehlit, stačí ale procházka venku a po hodině mám vlasy opět krepaté, neupravené, prostě šílené. Potom co jsem si vyžehlila žehličkou steampod jsou vlasy úplně jiné, lesklé, uhlazené, rovné, vypadají zdravě a pro mě největší bonus je to, že i po procházce venku vypadám pořád upraveně. Tímto jsem Vám chtěla poděkovat za doporučení a skvělou recenzi, která mě přiměla si žehličku pořídit. Ještě jednou moc děkuji a přeji krásnou sobotu. PS: větší pořizovací cena úplně odpovídá kvalitě.

 8. Diky za super recenzi na zehlicku i na BK, o kterem jsem uvazovala puvodne. Prosim kde se da zehlicka vyzkouset? Dekuju

  1. Dobrý den, obvolejte si kadeřnictví L’Oréal v místě bydliště. Já jsem Steampod zkoušela v Berouně ;)

 9. Dobrý den chtěla jsem se zeptat ,mám hodně kudrnate a suché vlasy jakou žehličku a přípravek na vlasy by jste mi doporučila, vyzkoušela jsem spoustu žehliček a nebyla jsem spokojená ,vlasy nebyli tak vyžehlene jak jsem jsi přála. Prosím co by jste mi doporučila ?Děkuji

  1. Dobrý den, používám pouze Steampod, jiné žehličky mi vlasy nevyžehlily do hladka, vysušily je a nechaly je krepaté a nabobtnané. Jako ochranu při žehlení používám krém Steampod.

 10. Dobry vecer, mam zehlicku uz par let a maximalni spokojenost. Jen si nejsem jista udrzbou. Pouzivam jen destilovanou vodu, ale otvory, kudy vychazi para, jsou prece jen zanesene. Je mozne zehlicku nejak “protahnout”, stejne jako treba zehlicku na pradlo?
  Dekuji!

  1. Dobrý den, v tomto ohledu bohužel neporadím, já jsem žádné ucpání otvorů páry zatím řešit nemusela, asi nepoužívám žehličku tak často.

 11. Dobrý den,
  v článku jste zmiňovala, že jste měla možnost nechat si vlasy vyzehlit v kadeřnictví. Mohla bych se zeptat kde, protože to je přesně to co by, mě jakožto člověka, který si musí být vždycky 100% jistý, než něco koupí, moc pomohlo 😄

  Děkujii

  1. Dobrý den, zkuste si zavolat do kadeřnictví v okolí, kde pracují se značkou L’Oréal Professionnel a Kérastase, případně koukněte na ceníky, jestli tam není uvedené žehlení Steampod ;)

Napsat komentář

Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají soubory cookie. Využíváním těchto stránek s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zavřít