Popis: Nebesky hebká pokožka a pořádné vydrbání jdou ruku v ruce. Tento krémový kokosový peeling s mořskou solí je skvělý způsob, jak udržet tlapky v tip-ťop kondici. Naberte si pořádnou dávku do mokrých dlaní, pěkně promasírujte a opláchněte. Pro ještě hlubší očistu můžete zkusit nanést na suché ruce (a promasírovat a opláchnout). Mořská sůl je skvělý přírodní peeling, plný regeneračních minerálů a krásně očistí a opečuje pokožku, zatímco kokosový olej ji hluboce hydratuje, aniž byste měli pocit umaštěných rukou. Pokud jste milovníci vůně exotických dálav, máme ji tady pro vás zachycenou v tomhle kelímku.

 

lush-salted-coconutNe že bych nutně potřebovala peeling na ruce, ale miluji kokos. Vůně tohoto peelingu je prostě božská a okamžitě mě přesvedčila k nákupu. Vůně kokosu je přírodní, omamná a krásně se mísí s vůní soli, která parfemaci dodává šmrnc. Vůně je natolik intenzivní, že na rukou vydrží i po smytí peelingu a kvůli tomu si po použití neustále očichávám ruce Konzistence peelingu je jemná, krémová a tekutější, hrubost soli je tak akorát pro efektivní peeling a masáž rukou pomocí peelingu je velmi příjemná. Peeling lze použít na suché ruce pro maximální efektivitu nebo na vlhké ruce pro jemný peeling vhodný pro každodenní použití. Přípravku stačí použít maličko a tak dlouho vydrží.

 

Složení obsahuje oleje, které pokožku rukou krásně zjemní a nezanechají je ulepené, upatlané ani mastné, takže není po použití nutné ruce mazat krémem. Ruce jsem po použití měla extrémně heboučké, jemňoučké a vláčné, rozdíl je nejen cítit na dotek, ale i vidět. Produkt si mě získal nejen svou nádhernou vůní, ale i svými účinky, je to takový ten produkt, o kterém jste si nikdy nemyslely, že ho potřebujete, ale najednou bez něj nedokážete žít. Zamilovala jsem si ho a rozhodně ho musíte vyzkoušet, jedním slovem dokonalost.

 

K dostání na prodejně v Palladiu nebo v e-shopu za cenu 375,- Kč za 100 ml.

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.