Na oficiálních webových stránkách značky Too Faced začal včera prodej nové jarní kolekce Sweet Peach, která obsahuje staronovou paletku 18 očních stínů a tvářenku a dvě novinky – rozjasňující paletku se třemi odstíny a 8 šťavnatých lesků. Včera bylo na webu Too Faced hotové pozdvižení, když jsem se po dlouhém čekání dostala na řadu, po nové paletce s rozjasňovači se jen zaprášilo a už byla vyprodaná, po pár hodinách prodeje …

 

Dlouho jsem však nesmutnila, protože se paletka dnes v půl sedmé ráno našeho času objevila na e-shopu Sephora.com a naštěstí se mi ji podařilo ukořistit spolu s paletkou očních stínů a tvářenkou!

 

Edice Sweet Peach by vás měla uchvátit omamnou a věrnou vůní čerstvých broskví a kolekcí krásných a veselých jarních barviček.

 

České zastoupení parfumerie Sephora se zatím bohužel nevyjádřilo, jestli bude jarní kolekce dostupná i v České republice a případně kdy, takže nezbývá než doufat. Pokud se k nám paletka se stíny nedostane a budete si ji objednávat ze zahraničí, dávejte si pozor, abyste nenarazily na padělek, kterých je plný internet. Pro srovnání vám ukážu i fakovou paletku, abyste věděly jak ji spolehlivě rozpoznat a  jejího nákupu se vyvarovaly, na první pohled se totiž jedná o velmi zdařilou napodobeninu.

 

Dále prozradím, že se můžete těšit na recenzi paletky Peanut Butter and Jelly, které na jaře přibude sestřička Peanut Butter and Honey, na kterou už si brousím drápky.

 

Doplnění: Paletka Sweet Peach bude od 30.12.2016 k dostání v parfumeriích Sephora, koncem ledna můžete očekávat i další produkty z kolekce Sweet Peach.

 

sweet-peach-glowkit
Sweet Peach Glow – Peach-Infused Highlighting Palette

 

peachlaunch_subads_papadon_tpeach
Papa Don’t Peach – Peach-Infused Blush

 

peachlaunch_subads_lipoil
Sweet Peach Creamy Peach Oil Lip Gloss

 

Podrobnou recenzi paletky očních stínů si můžete přečíst zde.

 

Jak se Vám nová kolekce líbí? Těšíte se?

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.