Recenze

Pohodlnost aplikace6
Počet použití10
Efektivita10
Cena10
Složení5

Shrnutí

8.2Efektivní a levný způsob jak se zbavit nezbedných černých teček.

Návod k použití: Před použitím umyjte obličej teplou vodou. Aplikujte krém na místa s výskytem černých teček. Na krém přiložte papírek a jemně zatlačte. Nechte zaschnout po dobu 10-15 minut. Papírek pomalu sloupněte. Obličej omyjte vodou a pokračujte tonerem.

Při brouzdání po internetu jsem narazila na další přípravek slibující odstranění černých teček a musela jsem ho hned vyzkoušet. Před prvním použitím přípravku jsem měla značné obavy, aby se nejednalo o obyčejné lepidlo typu Herkules. Viděla jsem na Youtube jedno video, kde slečna papírek nemohla sloupnout a měla slzy v očích, ale o žádný driják se naštěstí nejedná a výsledek mne naprosto zaskočil

Balíček obsahuje lahvičku a 40 ks voskových papírků. Lahvička by prý měla vydržet na 25 použití a zdá se mi to opravdu reálné. Papírky jsou dostatečně široké, ale na můj nos jsou moc dlouhé, musela jsem si je o 1,5 cm zkrátit. Papírek doporučuji nastřihnout na třech místech nahoře i dole, aby se nezkrabatil a dobře přilnul na nos.

Překvapilo mne, že přípravek není cítit, očekávala jsem totiž silný a nepříjemný chemický zápach. Krém se při aplikaci hodně patlá a je těžké ho rovnoměrně rozetřít, takže nedoporučuji aplikaci prstem, ale špachtličkou nebo štětečkem na nehty. Já jsem ho aplikovala malým štětečkem na nehty, krém štěteček neslepil a šel bez problémů umýt pod tekoucí vodou.

Pokud aplikujete silnější vrstvu krému, bude schnout déle než 15 minut. Já jsem ho jednou slupovala ještě když nebyl úplně suchý, ale černé tečky naštěstí stejně vytáhl, přesto ho raději nechte úplně zaschnout. Slupování proužku bylo překvapivě bezbolestné a zbytek přípravku se snadno smyje vodou.

Při prvním použití uvízlo velkých černých teček na papírku jen pár, malými černými tečkami byl ale celý posetý. Po druhém použití byl efekt ještě větší, nejen že mi přípravek vytáhl hromadu černých teček, jejich úbytek jsem nepozorovala pouze na strženém proužku, ale i na pleti! Navíc mi krém dokázal vytáhnout černé tečky nad horním rtem i z brady, což se mi nikdy předtím nepoštěstilo. Podtrženo, sečteno, počet černých teček byl viditelně redukován! Za zmínku také stojí, že jsem nos na vytáhnutí teček nepřipravovala tak, jak mám běžně ve zvyku, nenapařila jsem teplou vodou ani párou, neudělala jsem si peeling ani jsem nepoužila vajíčkový balzám Tony Moly.

Složení: Želatina, Oxid titaničitý, Nipagin, Nipasol, Parfém, Voda

V popisu produktu se dočtete, že se jedná o přírodní přípravek s obsahem výtažků z Aloe Vera, který neobsahuje žádné škodlivé látky. S přihlédnutím k ceně výrobku se mi toto tvrzení moc nezdálo a složení výrobku jsem prozkoumala o něco blíže. Opravdu nevím, proč výrobce deklaruje obsah Aloe Vera, když tomu složení výrobku vůbec neodpovídá, aroma Aloe Vera může obsahovat maximálně parfém, toť vše. O látkách Nipagin a Nipasol jsem se toho moc nedozvěděla, ale při podrobném zkoumání se mi látka Nipagin jeví jako jiné označení pro Methylparaben a Nipasol jako jiné označení pro Propylparaben, což jsou nejznámější parabeny, které jsou přinejmenším kontroverzní.

Myslím, že výsledek je skvělý a přípravek je mnohem účinnější než provařená černá maska Pilaten, která s černými tečkami ani nehne. Nevýhodou je, že aplikace není tak pohodlná jako u klasického proužku na nos či slupovací masky a obsah parabenů, které ale dnes obsahuje velká řada kosmetických produktů a mě osobně pleť nedráždí. Za sebe rozhodně doporučuji a je to ten nejúčinnější přípravek na černé tečky, který jsem zatím vyzkoušela a je o chlup efektivnější než prasátková maska Elizavecca, která má ale zase pohodlnější použití a neobsahuje parabeny.

Přípravek pochází z Vietnamu nebo Thajska a nemá anglický návod. Pokud si ho budete objednávat, počítejte s délkou dodání kolem 6 týdnů. Cena jedné lahvičky je zhruba 45,- Kč včetně poštovného.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkaz

Jak bojujete s černými tečkami Vy?

4 komentáře

    1. Určitě vyzkoušejte a budu ráda, pokud mi dáte vědět, jak jste byla spokojená. Škoda jen, že papírky nemají tvar proužků na nos, trošku mě štve jak odstávají po stranách nosu, ale pro krásu se prý musí trpět :D

    1. Výrobek se dá koupit na Ebay, Amazonu či Aliexpressu. Já ho mám z Ebay, odkaz na prodejce máte v článku, schovává se za tlačítkem Koupit na Ebay. Počítejte s dobou doručení kolem 4 týdnů.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.