Recenze

Parfemace7
Jednoduchost aplikace10
Příjemnost na obličeji7
Jednoduchost smývání5
Výsledný efekt4

Shrnutí

6.6

Popis: Maska Elizavecca Gold Kangsi Pack obsahuje zlatý 24K prášek, výtažky z bobulí a bylinek a hydrolyzovaný kolagen, který přispívá k hebkosti a zářivosti pleti. Maska zbaví pleť nečistot i kožního mazu, absorbuje přebytečný olej, ale zároveň zásobí pokožku vláhou a napomáhá pleti excelentním liftingovým a obnovujícím efektem. Póry udržuje stažené, pokožku hydratovanou a brilantní. Maska sjednocuje tón pleti, redukuje hyperpigmentace a rozzáření pleť. Zanechává viditelné výsledky po jednom použití.

Zdroj: elizavecca.com

Maska má roztomilé balení s prasátkem. Má krasnou zlatou barvu s mini třpytkami, takže je škoda, že se maska během zasychání promění a připomíná bílý prášek. Vůně masky je květinová, ale po chvilce mi připomíná spíše lak na vlasy. Maska má tekutější gelovou konzistenci, ale z obličeje nestéká, lehce se roztírá. Při schnutí trochu stahuje obličej, podobně jako slupovací masky, usychá hodně rychle, po uschnutí je na pleti cítit a je trochu nepříjemná (není to ale tak nepříjemný pocit jako u některých masek Freeman), lehce se smývá.

Mou citlivou pleť maska nijak nepodráždila a i přes obsah alkoholu nevysušuje. Pleť je po použití jemná a hladká.

Na pleti jsem si žádného zázračného efektu nevšimla, ale na internetu jsem viděla obrázek, kde si jedna blogerka aplikovala masku na půlku ruky a poté ukazovala rozdíl, jak byla pokožka po masce světlejší a projasněnější, takže jsem udělala stejný test, ale rozdíl jsem neviděla, ani sebemenší a ještě mě po smytí svědila ruka.

Jsem ráda, že jsem masku vyzkoušela, ale znovu bych si ji nekoupila. Maska není vyloženě špatná, ale ani mne ničím neohromila a oslavné recenze, kterých na internetu najdete plno, si dle mého názoru vůbec nezaslouží. Nemyslím si, že je to tak zajímavý produkt na to, abyste si ho musely objednávat z ciziny. Za cenu této masky si u nás můžete rozhodně pořídit levnější a lepší produkty. Od značky Elizavecca doporučuji vyzkoušet čistící bublinkovou nebo prasátkovou Hell-Pore masku na černé tečky.

Maska je k dostání v zahraničí. Já jsem si ji objednala za cenu cca 310,- Kč za 120 ml balení včetně dopravy.

  Máte zkušenost s maskou s obsahem zlata?

Napsat komentář