Popis: Hydratační a uvolňující krém na ruce s výtažky z levandule a vitaminem E. Bohaté krémové složení se rychle vstřebává a okamžitě hydratuje pokožku rukou, zanechává ji  jemnou a hebkou. Účinky: Bohaté krémové složení se snadno vstřebává a okamžitě hydratuje pokožku a příjemná levandulová vůně hýčká vaše smysly. Levandule je známá pro své kosmetické a neocenitelné aromaterapeutické vlastnosti – okamžitě uvolňuje vaše tělo a smysly. Výtažky z levandule také pomáhají zklidňovat suchou pokožku a společně s vitaminem E představují jedinečnou hydratační a relaxační péči. Použití: Vmasírujte do pokožky rukou, dokud se krém nevstřebá. Užívejte si zklidňující krémovou vůni levandule. Opakujte podle potřeby.

Když jsem krém na ruce vyndala z krabičky, tak mě naprosto šokovala jeho miniaturní velikost, při objednávání jsem obsahu krému nevěnovala pozornost. U Avonu jsem zvyklá, že se obsah krémů na ruce pohybuje kolem 75 ml a více a automaticky jsem předpokládala, že mi přijde krém v klasické velikosti. Tuba s obsahem 30 ml mi přijde tak malá, že se mi zdá zbytečné nosit krém i v kabelce.

Balení krému je ale moc krásné a působí luxusním dojmem, krém je zabalený ve slušivé krabičce, takže se krém hodí i jako hezký dárek.

Krém není silně parfemovaný, levandule není skoro cítit, vůně je přírodní a příjemná.

Krém je hodně tuhý, hutný, výživný a hlavně nemastný, okamžitě se vstřebává do pokožky a na rukou zanechává příjemný, ochranný film. Ruce jsou po použití neuvěřitelně jemné, hebké, vláčné, hydratované a vyživené.

Je to jeden z nejlepších krémů na ruce, které jsem kdy vyzkoušela (doma mám sbírku asi 50 krémů, takže mám s čím srovnávat ). Krém je nejlepší z celé Provence sady a rozhodně ho doporučuji vyzkoušet i přes malé balení a vyšší cenu. Já si nakoupím ještě pár balení do zásoby.

K dostání v balení 30 ml u Avon ladies za katalogovou cenu 159,- Kč a na internetu za zlevněnou cenu 69,- Kč.

[eltd_button size=”” type=”” text=”Koupit na Notino.cz” custom_class=”” icon_pack=”font_awesome” fa_icon=”” link=”http://www.anrdoezrs.net/click-8259476-12708462?url=https%3A%2F%2Fwww.notino.cz%2Favon%2Fplanet-spa-hydratacni-krem-na-ruce-s-levanduli%2F&cjsku=AVOPSLW_KHCR15″ target=”_blank” color=”” hover_color=”” background_color=”” hover_background_color=”” border_color=”” hover_border_color=”” font_size=”” font_weight=”” margin=””]

* Affiliate odkaz

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.