Popis: Jemný krém na ruce bohatý na cenné přírodní ingredience přináší potřebnou péči pokožce rukou – tak často namáhané nepříznivými vlivy vnějšího prostředí, zejména častým kontaktem s vodou. Chmelový výtažek spolu s allantoinem a panthenolem napomůže zklidnění a zvláčnění, rostlinný glycerin zajistí přirozenou rovnováhu vody v pokožce. Přírodní oleje z hroznových semínek a bambuckých a makakadamiových oříšků napomohou regeneraci a výživě pokožky. Díky lehké konzistenci se krém rychle vstřebá bez pocitu mastnoty a zanechá pokožku jemně provoněnou delikátní hořko-sladkou vůní.

 

Jeden z mých nejoblíbenějších krémů na ruce, který naprosto vyniká svou jedinečnou a intenzivní vůní, která je typická pro všechny výrobky z pivní řady od Manufaktury. Pivo osobně nepiji ani mi nevoní, ale celá tato řada má naprosto úchvatou a delikátní vůni, která mi naprosto učarovala a pivo rozhodně nepřipomíná, přesto je vhodná i pro muže.

 

Krém má oproti švestkovému a meduňkovému krému od Manufaktury mnohem hutnější a mastnější konzistenci, která je ovšem mnohem lehčí a jemnější než samotné bambucké máslo, které krém obsahuje a je z těchto tří krémů ten nejvýživnější.

 

Krém se lehce roztírá a vstřebává se vcelku rychle, přesto se ihned po aplikaci nedá pracovat a musí se zhruba 10 minutek počkat, proto krém nedoporučuji do kanceláře ani do kabelky, ale jako extra výživný noční krém, který je vhodný k použití na zábaly v kombinaci s bavlněnými kosmetickými rukavicemi pro maximální efekt.

 

Pracuji na PC, takže nemám namáhané, popraskané ani vysušené ruce. Krém mi je zanechá neuvěřitelně jemné, hebké, sametově vláčné, hydratované, vyživené a příjemné na dotek. Jsem přesvědčená, že díky hutné a výživné konzistenci je krém vhodný i pro dehydratované a namáhané ruce, které určitě zvládne hravě ukonejšit, ošetřit a regenerovat. Krém se mi osvědčil nejen na ruce, ale i na suché lokty a i když není určený na nohy, určitě dokáže zjemnit suché a ztvrdlé paty.

 

Krém vytvoří jemný ochranný a nelepivý film, který na rukách spolu s vůní zůstává i po umytí rukou, takže dlouho vydrží a není nutné ruce mazat každou chvilku. Složení je navíc přírodní, co víc si přát?

 

Krém jsem si zamilovala a po vypotřebování si koupím další, protože mi nesmí chybět ve sbírce. Ke krému doporučuji pořídit i zvláčňující masážní mýdlo, které nevysušuje a zanechává na rukou stejně nádherou vůni jako krém

 

Krém na ruce je k dostání v prodejnách Manufaktura či na jejich e-shopu za cenu 149,- Kč za 75 ml.

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.