Rozbijte prasátka a zapište si do kalendáře datum 12. září 2017, kdy se v e-shopech objeví nová Lila paletka Natasha Denona. Limitovanou letní paletku Sunset jsem si s těžkým srdcem nechala uniknout, protože si prostě musím přestat kupovat teplé paletky, které mi nesluší tolik jako paletky laděné do studenějších tónů.

Lila paletka obsahuje 15 zcela nových odstínů v teplých i studených fialkových, švestkových a fuschiových odstínech, které mají být pefektní pro všechny odstíny pleti. Paletka obsahuje 4 legendární ND textury – Chroma Crystal, Creamy Matte, Metallic a novou, inovativní Duo Chrome texturu.

Natasha Denona má ty nejkvalitnější oční stíny na světě a nemyslím si, že je k nim potřeba něco dodávat. Obrázky prostě mluví za vše a ty swatche Musím se přiznat, že mám od značky již dvě dechberoucí paletky, ale jsou tak krásné, že jsem je ještě ani nepoužila, protože mi přijde líto ničit něco tak nádherného …

Paletku si můžete objednat z oficiálních stránek NatashaDenona.com za 129 USD + 25 USD poštovné (při nákupu nad 200 USD je poštovné zdarma) a nemělo by se jednat o limitovanou edici, takže můžete počkat na Black Friday – vloni byla sleva 20% na vše. Jelikož šetřím na nákupy kosmetiky v USA, tak si paletku objednám z webu Sephora.com, abych nemusela platit poštovné a raději si na ni chvíli počkám. Pokud Vám paletka přijde neuvěřitelně drahá, tak vězte, že není. Nejen, že na oplátku dostanete zcela unikátní a dokonalé stíny, ale paletka navíc obsahuje 15 x 2,5 g stínů, tedy celých 37,5 g. U paletek jiných značek s větším počtem stínů, dostanete zhruba poloviční balení a ničím výjimečné textury.

Pokud byste přesto daly přednost levnější paletce, podívejte se na Desert Dusk paletku od Huda Beauty, která je laděna do podobných barevných tónů, také obsahuje unikátní textury stínů a budete si ji moci pořídit od 18.9.2017 za 56 liber včetně poštovného.

Zdroj: sephora.com
Zdroj: natashadenona.com
Zdroj: Facebook Natasha Denona
Zdroj: Facebook Natasha Denona
Zdroj: Facebook Natasha Denona
Zdroj: Facebook Natasha Denona
Zdroj: natashadenona.com

Jak se Vám paletka líbí? Byla to láska na první pohled?

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.