Zdroj: hudabeauty.com

To, že jsem hrdou majitelkou texturované paletky očních stínů Huda Rose Gold Edition, asi víte. Paletku jsem si zamilovala a když jsem uviděla fotografie připravované novinky Desert Dusk, tak se mi doslova zatajil dech! 

Nová paletka je naprosto famózní, okouzlující, tajemná a žhavá a naprosto předčila má očekávání. Název Rose Gold paletky napovídá, že hlavní roli hrají růžové a zlatavé tóny, paletka Desert Dusk zase oslavuje rozmanitou škálu teplých neutrálních, písčitých a oranžových odstínů a fialových tónů plných života. Barevné schéma Desert Rose paletky není průkopnické. Hudu v tomto ohledu předběhla značka Lorac se svou limitovanou Desert Sunset paletkou, která má sice podobné barevné schéma, ale obsahuje pouhých 10 odstínů a texturou stínů paletka vynikat nebude. Jedná se o klasickou paletku s matnými a třpytivým stíny.

Co se Rose Gold paletky týče, objevovalo se hodně stížností ohledně balení paletky, které působilo lacině. Nová paletka by měla mít lepší balení, které je uzkoučké a praktické na cestování a nově obsahuje zrcátko. Co se samotné paletky týče, složení matných stínů by mělo být vylepšené a přibývají 3 nové textury. Já jsem s matnými stíny z předchozí paletky neměla žádný problém, byly trochu sušší a hůře se swatchovaly, ale na očích se s nimi pracovalo dobře.

Co se třpytivých a texturovaných stínů týče nemám si na co stěžovat, stíny jsou opravdu kvalitní, stačí s nimi víčko jednou přejet a barva je intenzivní a rovnoměrná, stíny jsou i přes hrubší texturu krémové a mastnější, takže při aplikaci neopadávají pod oči a vydrží celý den. Na první pohled připomínají stíny texturu paletky Rose Gold, takže počítejte s tím, že bude nutné stíny nabírat prstem ať už vaším nebo umělým

Paletka dokonale ilustruje tajemství pouště, zachycuje živé odstíny a úchvatnou krajinu, kterou je Huda v Dubaji obklopena. Dokonale zachycuje opulentní oblohu při západu slunce a měňavé tóny písčitých barev pouště. Fascinující krása Blízkého východu byla zapouzdřena do této dynamické paletky.

Nemyslím si, že je k paletce třeba dodávat něco dalšího. O její výjimečné kráse se můžete přesvědčit na vlastní oči.

Zdroj: hudabeauty.com

Paletka obsahuje 18 oslnivých barviček ve 4 různých texturách. Paletka nabízí 17 nových odstínů. Stín Angelic není nový, je to odstín z Rose Gold paletky. Nejedná se o obyčejnou a nudnou paletku s teplými odstíny, kterých je nyní na trhu nespočet. Myslím si, že fialkové tóny dodávají paletce na smyslnosti a všestrannosti a díky nim půjde s paletkou doslova kouzlit a vytvářet bombastické pohádkové líčení.

8 matných stínů: Desert Sand, Musk, Eden, Amber, Oud, Amethyst, Saffron, Blazing. Matné stíny zahrnují jemné písčité odstíny i pulzující fialové a okrové odstíny. Stíny mají vylepšenou konzistenci, jsou vysoce pigmentované a máslově jemné. 

6 perleťových stínů: Blood Moon, Neffertiti, Royal, Cashmere, Angelic, Turkish Delight. Čistě perleťová konzistence nabízí vysoce třpytivý efekt pro dodání hloubky a intenzity líčení. Stíny jsou bohatě pigmentované pro samostatné použití, ale můžete je bez omezení použít i na matné stíny.

3 Duo-chromatické toppery: Celestial, Twilight, Retrograde. Toppery obsahují speciální částečky perfektně odrážející světlo a vytváří tak proměnlivou barevnou iluzi.

1 glitter pigment: Cosmo. Čistý glitter pigment je pro paletku naprostou nezbytností. Dokonalá kombinace tmavě purpurových, bronzových a zlatavých tónů vytváří luxusní texturu s neuvěřitelným třpytem, který bude vypadat úchvatně při použití přes celé víčko nebo jako linka.

Swatche

Promo fotky
Zdroj: hudabeauty.com
Zdroj: Instagram @hudabeauty
Zdroj: Instagram @hudabeauty
 Promo video

Kdy, kde a proč

Má rada zní, vykašlete se na klasické teplé paletky, kterými je náš trh přesycený a které nejsou ničím výjimečné a raději investujte do originální paletky s unikátní texturou stínů, kterou u nás nebude mít jen tak někdo 

Já už mám upomínku nastavenou a nemůžu se dočkat. Budu si odškrtávat dny v kalendáři a paletku si koupím jakmile se objeví na webu Cult Beauty. Přestože momentálně šetřím na velké nákupy kosmetiky v USA, tak si tuhle paletku prostě nemůžu nechat ujít a musím si ji objednat jen co se objeví na pultech. Necelý měsíc je strašně dlouhá doba, ale aspoň mě opouští deprese, že se léto pomalu, ale jistě chýlí ke konci a mám se na co těšit …

Jsem přesvědčená, že mě paletka nezklame a že mi vyrazí dech. Tohle bude ona paletka, kterou bych si s sebou vzala na pustý ostrov nebo na nekončící párty do Karibiku

Nastavte si budíky a vyhrňte si rukávy, jakmile se paletka objeví, dá se předpokládat, že bude vyprodaná rychlostí blesku a její další naskladnění bude trvat dlouhé týdny. Její předchůdkyně totiž doslova zbourala internet a proto Vám přeji hodně štěstí a pevné nervy.

Nová paletka Desert Dusk nahrazuje Rose Gold Edition paletku, jejíž výroba již skončila a máte tak poslední možnost si paletku pořídit! Pokud o ni máte zájem, tak neváhejte a objednejte si ji z Cult Beauty dříve, než bude pozdě a zbydou Vám akorát výčitky a oči pro pláč …

Paletka bude k dostání od 18. září. Můžete si ji objednat za 56 GBP na britském e-shopu CultBeauty, který paletku zdarma zašle do ČR – rychle a bez poplatků. A pozor, půjde objednat pouze 1 ks na osobu. Cenou se nenechte odradit, obsah paletky je štědrých 25,2 g což je o 7,2 g více než u Rose Gold paletky a dostanete 1,5x více než slavné Modern Renaissance paletky, která obsahuje pouhých 9,8 g!

A co Vy? Uhranula Vás paletka stejně jako mě? Budete si ji také ihned pořizovat nebo si v klidu počkáte, až davové šílenství opadne?

4 komentáře

  1. Ahoj, tak jak jsem četla tenhle článek, tak přesně takhle bych to napsala i já :-) Taky už mám ve wait listu paletku zamluvenou a nemůžu se dočkat až ji budu mít doma. Mám už HUDA BEAUTY gold edition a je opravdu famózní. Tak se příští týden můžeme těšit :-)

  2. Ahoj, můžu se zeptat, jestli jsi platila i nějaké clo? :) Kvůli tomu brexitu mám strach, aby mi tam nenaúčtovali i nějaké vyšší poplatky.

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.