Popis: Tohle čistítko na obličej i tělo pleť jemně ošetří a zanechá ji hebkou na dotek a voňavou po máslovém popcornu. Kukuřičná mouka a polenta se postarají o jemný peeling, zatímco skořice stimuluje a zanechává pocit svěžesti a oživení. Vaše pleť bude nádherně hebká. Toto jemné – ale důkladné – čistítko vaši pleť zklidní a zjemní a dodá jí přirozený zdravý jas.

Zdroj: lush.com

Čistítku Let the Good Times Roll jsem podlehla díky jeho omamné vůni. Vůně je příjemně slaďoučká, spíš než popcorn mi připomíná mix lahodného karamelu a skořice. Pokožka je krásně provoněná i po umytí a po roládce mi voní i ručník.

Konzistence roládky je v porovnání s andělskými čistítky a čistítkem Bûche de Noël perfektní. Je to tvárná, zrnitá modelína, která se přidáním pár kapek vody promění v jemnou, čistící pastu, se kterou se dobře pracuje.

Pasta není příliš hrubá, má hrubost asi jako krupice a protože neobsahuje větší větší kusy, tak se nedrolí ani neopadává. Její použití je opravdu snadné a lehce se smývá. Peeling je šetrný a pastu lze bez obav používat každý den.

Roládka nevysušuje, ale příjemně hydratuje. Pokožka je po použití krásně vyleštěná, jemná, hladká a vláčná, ale přípravek na pokožce nezanechává nepříjemný mastný film jako čistítko AoBS.

Zdroj: lush.com

Konzistence vzorečku, který jsem v obchůdku dostala a balení, které jsem si zakoupila byla rozdílná. Vzoreček byl sušší, tvrdší a hůře se s ním pracovalo zatímco obsah kelímku byl vlhčí, tvárnější a vyhovoval mi mnohem více. Nevýhodou produktů Lush je, že se jednotlivé várky mohou lišit.

Ze čtyř Lush čistítek, které jsem zatím vyzkoušela, je tohle absolutní jednička, roládka mi vyhovuje a určitě si po vypotřebování pořídím další. Na zimní období vřele doporučuji!

 

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.