Recenze

Design štětců10
Kvalita provedení8.5
Obsah sady8
Kvalita vláken9
Údržba a odolnost štětců10
Cena vs kvalita10

Shrnutí

9.3Sada je nádherná a se štětci jsem celkově velmi spokojená. Poměr ceny vs kvality je zcela mimořádný. Vřele doporučuji.

Popis: Nádherná limitovaná edice ROSE GOLDEN VOL.2 v pudrově růžové barvě probudí v každé ženě malé děvčátko, které nepřestalo snít. S pohádkovými štětci se sen stává skutečností. 12 luxusních štětců na každodenní líčení očí. Sada obsahuje: 142 Concealer Buffer, 221 Luxe Soft Crease, 227 Luxe Soft Definer, 228 Luxe Crease, 230 Luxe Pencil, 231 Luxe Petit Crease, 232 Luxe Classic Shader, 235 Contour Shader, 238 Luxe Precise Shader, 310 Spot Liner, 322 Brow Line, 325 Luxe Brow Light, taštička Rose Golden Vol.2

Zdroj: zoevacosmetics.com

Asi před osmi lety, kdy jsem se o svět kosmetiky začala více zajímat o něco více, jsem si pořídila asi 10 štětců od značky Sephora. Jejich kvalita byla vyloženě úděsná a většina štětců byla zcela nepoužitelná. Štětcem se make-up aplikoval špatně a nerovnoměrně, zanechával viditelné tahy a čmouhy, štětec na korektor měl ty samé příšerné vlasnosti. Štětce na oči nedržely tvar, ihned se roztřepily, takže precizní a cílená aplikace nebyla možná. Štětiny byly navíc tvrdé a hrubé, některé štětce strašně škrábaly a podráždily citlivé oční okolí. Po této špatné zkušenosti jsem se rozhodla na štětcích už nikdy nešetřit a investovat pouze do té nejvyšší kvality ať to stojí co to stojí.

Mou nejoblíbenější značkou je Make Up For Ever, jejíž štětce mají neuvěřitelně heboučká a jemňoučká vlákna. Bohužel u nás není k dostání celý sortiment a tak jsem si pořídila ještě několik štětců od Bobbi Brown. Se štětci, které jsem měla ve sbírce, jsem ale stále nedokázala vykouzlit úchvatné a propracované líčení – pořád mi určité tvary a velikosti štětců chyběly a jelikož je ani jedna z mých oblíbených značek nenabízí, tak jsem musela hledat jinde.

Konkrétně jsem nutně potřebovala štětce Pencil, Petit Crease a Precise Shader, které nabízí zrovna značka Zoeva a zvažovala jsem koupi samostatných štětců. Nakonec mi to ale nedalo a řekla jsem si, že vyzkouším rovnou celou sadu. Štětce si bohužel nelze nikde prohlédnout ani osahat, takže jsem jejich nákup považovala za sázku do loterie a bála jsem se, že v konkurenci mých drahých štětců neobstojí.

Přiznám se, že mě štětce mile překvapily a prvotřídní kvalitu, kterou se můžou právem pyšnit, jsem od nich vůbec nečekala. Mají vskutku precizní provedení, štětinky jsou velmi příjemné a heboučké, vůbec nejsou pichlavé, neškrábou ani nedráždí citlivé oční okolí. V kvalitě štětinek je rozdíl v porovnání s high-end značkami skutečně minimální, rozdíl vidím pouze v kvalitě rukojeti, která je z umělého materiálu a je lehčí než mé ostatní štětce. Štětečky na sobě mají napsané číslo i název a po více než půl roce používání vypadají nápisy stále jako nové.

Asi Vás nepřekvapí, že jsem si vybrala štětce z Rose Golden kolekce, což jsou bez pochyby ty nejkrásnější štětce, které jsem kdy viděla. Jsou nádherně ženské a působí luxusním dojmem, ale jejich krása si bohužel vybere svou daň. Ostatní mé štětce mají černé štětinky, takže na nich zašpinění od stínů není vůbec vidět. Štětce Zoeva mají štětinky bílé, takže se od produktů zašpiní hned při prvním použití, což jejich dekorativní účel poměrně kazí a vadí mi to, ale na druhou stranu to nutí k častějšímu mytí štětců.

Na mytí štětců používám tuhé antibakteriální mýdlo od značky Beauty Blender a speciální silikonovou podložku, která pomáhá v jejich pečlivém mytí. Štětce se myjí snadno, rychle a úplně, nezůstanou na nich svkrny ani od tmavých stínů a budou stejně bílé jako před prvním použitím. Po umytí štětce drží tvar a nepelichají.

142 Concealer Buffer

Popis: Ideální pomůcka na ultra-lehké nanášení concealer-u a korektoru i na méně přístupná místa. Jemňoučké taklonové vlákna nevstřebávají produkty a jsou vhodné i na tak citlivé místo jako je okolí očí. Nanášení korektoru a concealer-u tímto štětcem šetří Vaši pokožku a zbytečně ji nenatahuje čím chrání před vytvářením vrásek. Vlas: Taklon.

Concealer Buffer je největším štětcem z celé sady. Je kulatý, robustní, hodně hustý a huňatý. Je velmi jemný a při aplikaci korektoru pod oči šetrný, nedráždí delikátní oční okolí a je heboučký jako plyšový medvídek.

Nemusíte s ním zapracovávat pouze korektor pod oči, ale můžete ho použít i na těžko dostupná místa kolem nosu, rtů nebo na vnitřní koutek oka. Hodí se i na cílenou aplikaci barevných korektorů, na blendění kontur nosu a oceníte ho i při zapracovávání korektoru přes pupínky. Můžete s ním aplikovat bázi pod oční stíny, sypký pudr či krémové oční stíny.

Korektor či rozjasňovač se štětečkem zapracují snadno a rychle, aplikace je souvislá a tahy štětcem nejsou vidět. Štěteček nasákne maličkaté množství produktu – stejně tak i Beauty Blender. Efekt je přirozený a působí vyretušovaným dojmem.

Pokud preferujete aplikaci make-upu štětcem, tak si tohohle pomocníka na make-up zamilujete, já ale zůstávám věrná svému Beauty Blenderu.

Štetec lze zakoupit i samostatně v růžové nebo černé barvě za 275,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkazy)

221 Luxe Soft Crease

Popis: Blendovací štětec na roztírání všech přechodů. Pro náročné, profesionální výsledky. Dlouhé a flexibilní vlákna jsou úžasně jemné na dotek. Vlákna jsou kombinací nejjemnějších přírodních vlasů a vláken „Synthetic-Blend“. Mix přírodních vláken s příměsí patentovaných vláken „Synthetic-Blend“ dodávají štětcem lepší stabilitu a odolnost vůči poškození. Vlas: Kozí vlas/Synthetic-Blend.

Klasický blendící štětec, který má oproti 228 kulatější tvar, je užší, řidší a načechranější. Jeho vlákna jsou jemná a hebká.

Štěteček je vhodný k rozblendění tvrdých přechodů či vytvoření přechodu do ztracena. Můžete s ním vykouzlit i decentní kouřové líčení za použití jediné barvy stínů. Lze ho použít i pro některé krémové oční stíny.

Není vhodný pro nanášení stínů na celé víčko, protože část pudru pohltí. Pokud chcete dosáhnout méně intenzivního efektu, tak se Vám bude naopak hodit.

Pokud máte malá očka, může být štětec na blendění v záhybu oka příliš velký.

Štětec jsem si oblíbila a používám ho při každém líčení.

Štetec lze zakoupit i samostatně v růžové nebo černé barvě za 275,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkazy)

227 Luxe Soft Definer

Popis: Plochý, oválný štětec jemně nanese oční stíny bez viditelných přechodů. Perfektní na roztírání-blending očních stínů a nanášení práškových pigmentů. Vhodný pro vytvoření očního obloučku. Extrémně jemný na dotek. Nejpoužívanější štětec mezi vizážistmi. Vlas: Kozí vlas/Synthetic-Blend.

Tenhle huňatější štěteček je obecně jedním z nejoblíbenějších od značky Zoeva, protože je přirovnávaný k legendární 217 od MACu, kterou ve sbírce nemám, takže štětečky nemohu porovnat.

Z kolekce je to jeden z hrubších štětců, ale oční víčka nepodráždí. Vlákna nejsou pevná, ale ohebná. Štetec lze použít na aplikaci základního stínu na celé víčko – stín nebude tak intenzivní jako při nanesení pevnějším štětečkem, na nanášení sypkých stínů i na stínování a rozblendění tvrdých přechodů.

Vizážistky Vám zřejmě řeknou, že tento štěteček je naprostý základ a nezbytnost, ale přiznám se, že jsem tomuto štětečku nepřišla na chuť a nenašla pro něj využití. V sadě ho považuji za redundantní – na aplikaci stínů na celé víčko používám plošší štěteček 232 Luxe Classic Shader a na blendění používám zaoblené Crease štětce.

Štetec lze zakoupit i samostatně v růžové nebo černé barvě za 275,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkazy)

228 Luxe Crease

Popis: Středně měkký oválný štětec se přizpůsobí kontuře oka a perfektně vystínuje přechody líčidel. Používá se na jemné nanesení tmavšího očního stínu do očního oblouku a na perfektní rozetření všech ostrých přechodů.Tmavý stín v očním oblouku zvýrazňuje oči a dodává hloubku pohledu. Vlas: Kozí vlas/Synthetic-Blend.

Klasický blendící štětec, který má oproti 221 špičatější tvar, je hustší a širší. Jeho vlákna jsou jemná a hebká.

Snadno nabere pigment a rozblendí stíny k dokonalosti a zcela bez námahy. Perfektní štětec k definování a konturování očí a pro blendění přechodového stínu.

Štěteček není vhodný pro detailní blendění, štětinky jsou moc jemné a při práci se rozjedou, takže nemáte přesnou kontrolu nad blenděním. Štěteček může stín rozblendit příliš daleko, především pokud máte menší oči.

Štěteček můžete použít i pod očima pro zafixování korektoru pudrem.

Štetec lze zakoupit i samostatně v růžové, černé nebo metalické Rose Gold barvě za 275,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkazy)

230 Luxe Pencil

Popis: Štětec je ideální na „vytvarování“ oka. Svým zahroceným tvarem a kompaktními štětinami výborně nanáší barvu a vytváří dramatické přechody. Nezaměnitelný štětec na detailní nanesení stínů podél vrchních a spodních řas a vystínování očního oblouku. Vlas: Kozí vlas/Synthetic-Blend.

 

Tohle je jeden ze štětečků, kvůli kterému jsem si celý set kupovala. Podobný štěteček má pouze MAC, jinak jsem takto špičatý štěteček v nabídce high-end značek nezahlédla.

Nejsem vizážistka a díky tomuhle štětečku je pro mě líčení mnohem jednodušší právě kvůli precizní špičce, která mi umožňuje stín aplikovat cíleně kam potřebuji. Štětinky jsou přesné, při líčení drží tvar a nerozjíždějí se.

Šteteček mi v kombinaci s ostatními umožní vykouzlit krásné kouřové líčení i s šedými a černými stíny a nevypadám jako kominík po bouchnutí sazí [icon name=”smile-o” class=”” unprefixed_class=””] Bez tohoto štětečku jsem zvládla vytvořit pouze hnědé kouřové líčení.

Štěteček používám pro definování záhybu oka a pro dodání hloubky líčení ve vnějším koutku oka. Můžete ho použít i pro nanášení stínu do vnitřního koutku oka či pro vytvoření kouřové linky pod spodní linií řas. Naprostá nezbytnost pro líčení malých očí.

Tenhle typ štětečku mi ve sbírce strašně chyběl, velmi jsem si ho oblíbila a používám ho při každém líčení.

Štetec lze zakoupit i samostatně v růžové nebo černé barvě za 275,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkazy)

231 Luxe Petit Crease

Popis: Inovativní kosmetický štětec na líčení očí. Precizně zvýrazňuje a stínuje oční oblouk. Díky svému tvaru se přizpůsobí konturám i menším očím. Neuvěřitelně jemné Synthetic-Blend vlasy zaručují rovnoměrný a dokonalý barevný výsledek. Vlas: Kozí vlas/Synthetic-Blend.

Šteteček bych zařadila mezi špičatý mini štěteček 230 a blendící štěteček 228, díky čemuž má štěteček celkem univerzální využití.

Hodí se pro nanášení stínu do vnitřního i vnějšího záhybu oka, zvýraznění vnějšího véčka nebo cut-crease líčení. Můžete ho použít i jako blendící štěteček pro velmi detailní práci, protože má přesnou špičku, štětinky se nerozjedou a tak poskytuje maximální kontrolu. Je vhodný na blendění stínů pro malé oči či oči s pokleslými očními víčky.

Přestože jsou štětinky do špičky, tak jsou velmi jemné, neškrábou a nepodráždí citlivé oční okolí.

Štetec lze zakoupit i samostatně v růžové nebo černé barvě za 275,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkazy)

232 Luxe Classic Shader

Popis: Plochý štětec na nanášení očních produktů. Ideální velikost štětce se hodí k nanášení očních stínů případně práškových pigmentů. Nekomplikovaný, jemný, kompaktní. Vlas: Kozí vlas/Synthetic-Blend.

Klasický štěteček na rovnoměrnou aplikaci matných, třpytivých i metalických očních stínů na celé víčko, který je neuvěřitelně jemný a heboučký. Štěteček drží tvar a lze použít i na konturování nosu či rozjasnění pod obočím.

Štěteček můžete použít buď na plocho pro jemnou aplikaci stínu. Pro intenzivnější aplikaci můžete stíny aplikovat jeho hranou (špičkou). 

Protože je štěteček huňatý a načechraný, měla jsem obavy, jestli skutečně zvládne bravurně aplikovat sypký pigment a jestli se v něm pigment pouze “neztratí” a tak jsem ho vyzkoušela v akci. Magnetické stíny Spellbinder od MACu, což tedy není úplně klasický sypký pigment, aplikuje opravdu skvěle a stejně dobře jako pevnější a hustší štěteček 228 Medium Precision Shader Brush od Make Up For Ever. Aplikace klasického sypkého pigmentu je také velmi snadná a třpytky také zvládne aplikovat levou zadní.

Tento štěteček by měl být naprostým základem každé kosmetické výbavy.

Štetec lze zakoupit i samostatně v růžové nebo černé barvě za 275,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkazy)

235 Contour Shader

Popis: Profesionální kosmetický štětec zkoseného tvaru na rovnoměrné nanesení a stínování pudrovými očními stíny a sypkými pigmenty. Jemné, veganské taklonové vlákna a jeho zkosený tvar se přizpůsobí konturám a usnadní zvýraznění oka. Vlas: Taklon.

Tenhle štěteček se od ostatních z kolekce liší tím, že nemá tak jemná vlákna, ale pořád je dostatečně hebký a nedráždí citlivé oční okolí.

Jedná se o univerzální štěteček, který můžete používat třeba na plocho k nanesení stínu na celé víčko. Můžete s ním stínovat v záhybu oka – na což mi přijde moc velký, lze použít na zvýraznění vnějšího véčka nebo s ním můžete rozblendit stín u spodní linie řas. Já osobně ho na nic z toho nepoužívám, protože jsem si na tyto činnosti oblíbila jiné štětce, které jsou na to dle mého názoru vhodnější.

Šteteček dá využít na přesnou aplikaci rozjasňovače nad horní ret, nos či tváře. Na konturování nosu se dle mého názoru nehodí, protože se rozjíždí a neudělá tenkou a přesnou linii.

Za nezbytnost tento štěteček nepovažuji a klidně bych se bez něj obešla.

Štetec lze zakoupit i samostatně v černé barvě za 275,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkazy)

238 Luxe Precise Shader

Popis: Malý, milý a super precizní štětec na detailní práci. Tip: Ideální pro nanesení rozjasňujícího stínu do koutků očí případně pod obočí. Vlas: Kozí vlas/Synthetic-Blend.

Miniaturní verze štětce 232 Luxe Classic Shader – má stejně zaoblené štětinky s tím rozdílem, že je mnohem menší, což zaručuje přesnou a precizní aplikaci a kontrolu nad množstvím aplikovaného stínu. Štětinky nejsou ani příliš dlouhé ani příliš krátké, přesně tak akorát. Jedná se o všestranného pomocníka vhodného pro detailní líčení na malých očích či očích s pokleslými očními víčky. Můžete s ním opatrně aplikovat stíny na víčko při tzv. cut-crease líčení nebo s ním zvýraznit střed očního víčka třpytivým nebo metalickým stínem. V nabídce high-end značek jsem maličký štěteček na tento způsob neviděla.

Vlákna štětečku jsou krátká a jemná, ale neohýbají se a drží tvar. Při doteku se zdají vlákna hrubší, ale při práci je velmi jemný a nedráždí citlivé oční okolí. Je nejpevnějším ze všech štětečků v sadě a je vhodný na aplikaci velmi pigmentovaných nebo třpytivých stínů. Díky jeho pevnosti a hustotě štětinek ho můžete použít i na aplikaci krémových stínů, případně gelových linek. Půjdou s ním aplikovat i některé tekuté stíny.

Já štěteček používám na zvýraznění vnějšího véčka oka pro definici a dodání hloubky. Lze ho použít místo Smudger štětce pro přesnější vystínování spodní linie řas i na kouřové líčení, protože jeho mini velikost poskytuje při blendění větší kontrolu. Můžete ho využít i na rozjasnění vnitřního koutku oka, ale osobně na to preferuji miniaturní štěteček 240 Luxe Petit Pencil, který jsem si k setu přikoupila zvlášť – má zkosený tvar do špičky, je naprosto dokonalý a používám ho při každém líčení.

Štěteček je vhodný i na zvýraznění špičky nosu – pokud Vás tento Instagramový trend neminul. Jelikož má malou a přesnou špičku, je vhodný i pro aplikaci korektoru na pupínky či jizvičky, projasnění pod obočím či cílenou aplikaci na kruhy pod očima. Můžete ho dokonce použít jako štěteček na přesnou aplikaci rtěnky nebo s ním ohraničit rty pomocí korektoru.

Tenhle mini štěteček doporučuji hlavně pro jeho multifunkční využití.

Štetec lze zakoupit i samostatně v černé barvě za 275,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkazy)

310 Spot Liner

Popis: ZOEVA Spot Liner je pravděpodobně nejmenší štětec na světě. Drobný, ale efektivní štětec s délkou štětinek 2mm byl navržen na optické zahuštění linie řas linkou případně očními stíny. Vlas: Taklon.

Nápad vytvořit maličkatý štěteček na oční linky oceňuji, ale provedení samotného štětečku mi bohužel nevyhovuje.

Štěteček má kraťoučké štětinky, je tenoučký, drobný a na milimetr přesný. Aby byla při malování linky zaručena přesnost a preciznost, vlákna se nesmí ohýbat ani kroutit a tím pádem musí být pevnější.

Pokud štětečkem přejedete po ruce, zdá se být jemný a vše je v naprostém pořádku. Problém nastává při používání kolem citlivého oční okolí, zejména při líčení spodní linie řas. Na štěteček netlačím a držím ho lehce až u konce rukojeti, přesto je příliš hrubý a drsný. Někdy to vydržím, někdy štěteček dost škrábe a podráždí mi oči tak, až mi začnou slzet.

Štěteček je tedy vhodný pouze pro nanášení gelových či tekutých linek na horní linii řas. Velikost a preciznost ocení především začátečnice, které se teprve učí zvládat malování přesahujících tzv. winged linek. Jiné štětečky na oční linky mají totiž mnohem delší vlákna a nedrží tvar, takže se s nimi hůře pracuje. Úzkost a přenost štětečku je také vhodná pro ženy s pokleslými očními víčky, tzv. hooded eyes. Štěteček je perfektní i pro denní líčení, kdy chcete pouze zvýraznit řasy a vytvořit co nejtenčí a nejpřirozenější linku. Nevýhoda tvrdosti vláken zůstává a můžete mít dojem, že se místo jemného štětečku líčíte ostrou dřevěnou špejlí  Horní víčko není naštěstí až tak citlivé, takže se to vydržet dá.

Pro optické zahuštění linie řas štěteček nepoužívejte, protože by oči hodně podráždil. Na to je vhodný ten nejjemnější štětec – já používám neuvěřitelně jemný a sametově hebký Shader číslo 210 od Make Up For Ever.

Na spodní linii řas je štěteček moc krutý a na horní linky používám fix, takže pro štětec nemám žádné využití. V sadě bych místo něj raději viděla štětec 226 Smudger. Koupi samostatného štětce 310 nedoporučuji, místo něj si raději pořiďte miniaturní štěteček 240 Luxe Petit Pencil, který je naprosto dokonalý.

Štetec lze zakoupit i samostatně v černé barvě za 247,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkazy)

322 Brow Line

Popis: Veganský, taklonový štětec na vybarvování obočí. Ideální na pudrové i krémové produkty. Must-have pro krásné obočí. Vlas: Taklon.

Zkosený a huňatý štěteček s kraťoučkými štětinkami, které jsou dostatečně pevné, přesto jemné, krásně heboučké a flexibilní. Se štětečkem se pracuje snadno, krásně se s ním definuje obočí a umožňuje souvislou, bezchybnou a přirozenou aplikaci.

Štetečkem naberete malé množství produktu na obočí (můžete použít i matný tmavý stín) a vykreslíte vnější kontury podle přírodního tvaru obočí. Poté stačí obočí vyplnit pomocí krátkých tahů směrem nahoru. Šteteček Zoeva je o něco širší, než můj předchozí štěteček na obočí, což zaručuje rychlé nalíčení.

Šteteček drží tvar a nerozjíždí se, takže umožňuje jednoduchou a precizní aplikaci produktů na obočí. Je syntetický, takže má všestranné využití – můžete ho použít na aplikaci pudrových produktů, pomád, krémů, gelů i vosku. Šteteček nabere potřebné množství produktu a tekuté produkty do sebe zbytečně nevsakuje.

V setu chybí pořádný štěteček na oční linky, na vytvoření kouřové linky můžete místo klasického štětečku klidně použít Brow Line. Na vytvoření klasické tenké linky není štěteček vhodný, na to je moc široký. Štěteček můžete použít i na přesnou aplikaci korektoru pod obočí.

Se štětečkem se pracuje skvěle a doporučuji ho. Štěteček není vhodný pro drobné a uzoučké obočí.

Štětec lze zakoupit i samostatně v růžové nebo černé barvě za 257,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkazy)

325 Luxe Brow Light

Popis: Rozjasňovač pod obočím zvýrazní tvar Vašeho obočí a dodá šmrnc každému líčení. Luxusní Synthetic-Blend vlákna dělají z tohoto štětce perfektní nástroj pro aplikaci highlighter-u nebo světlého očního stínu pod obočí. Oválné provedení se přizpůsobí každému tvaru obočí. Vlas: Kozí vlas/Synthetic Blend.

Štětec, který je speciálně vytvořený pro rozjasnění očí pod obočím. Pro tento účel používám pudrové produkty, ale jsem přesvědčená, že můžete štětec použít v kombinaci s krémovým rozjasňovačem i korektorem.

Štětec je kvalitně zpracovaný, je krásně huňatý a hustý, vlákna jsou sametově hebká a jemná, citlivé oční okolí nijak nepodráždí. Štětec je pevný, drží tvar, vlákna se neohýbají, přesto jsou poddajná, což zaručuje cílenou a rovnoměrnou aplikaci.

Štětec je dlouhý a široký, pracuje se s ním rychle a efektivně, díky své šířce oči krásně zvýrazní a nezanechá jen tenkou čárku. Štětec nabere hodně produktu, takže je před použitím nutné přebytečný pudr oklepat.

Štětec je vhodný i na precizní konturování nosu, jeho krátké štětinky se při konturování neroztřepí a perfektně drží tvar. Pokud budete štětec používat na šířku, bude vhodný i na přesné rozjasnění tváří. Můžete ho použít i na aplikaci stínů na celé víčko, jiné využití pro štětec mne nenapadá, na menších plochách by se s ním kvůli jeho velikosti špatně manipulovalo.

Štětec používám při každém líčení, ale nepovažuji ho za nezbytný, ale sadu skvěle doplňuje. Můžete ho bez problému nahradit menším štětcem 226 Smudger, který jeho funkci rozjasňovače pod obočí zastoupí.

Štětec lze zakoupit i samostatně v černé barvě za 257,- Kč exkluzivně v e-shopu Douglas. (* Affiliate odkazy)

Závěrečné shrnutí

Sada je poměrně dobře vyladěná, ale určitě se netrefí do vkusu úplně na 100% – některé štětce nevyužijeme a některé nám tam budou naopak chybět. Z toho důvodu si nemyslím, že je bezpodmínečně nutné investovat do celé sady. Pokud totiž nenajdete využití pro všechny štětečky, tak už pro Vás cena za celou sadu tak výhodná nebude a raději doporučuji poskládat si sadu podle osobních preferencí.

Já používám nějčastěji pětici štětců – 221 Luxe Soft Crease, 228 Luxe Crease, 230 Luxe Pencil, 231 Luxe Petit Crease a 238 Precise Shader. K sadě jsem si z kolekce přikoupila i 223 Petit Eye Blender a černou 240 Luxe Petit Pencil. Z celé sady se mi kvalitou nezamlouvá pouze mini štěteček na linky 310 Spot Liner, který je někdy příliš hrubý a pichlavý. Vám by mohl chybět štěteček na linky, ale mně v sadě nechybí, protože používám buď klasickou tužku nebo fix. Co mi v sadě chybí, je 226 Smudger štěteček, který mám od jiné značky a používám ho při každém líčení.

Osobně preferuji high-end produkty, ale po vyzkoušení štětců od značky Zoeva musím konstatovat, že poměr ceny a kvality je naprosto excelentní a navíc se štětci uděláte hodně parády [icon name=”smile-o” class=”” unprefixed_class=””] Pokud nejste profesionální vizážistky, tak už investici do high-end štětců vůbec nepovažuji za nutnou. Štětce Zoeva Vám prokáží skoro stejnou službu za mnohem méně peněz. S kvalitou štětců jsem velmi spokojená a rozhodně je doporučuji. Sama mám zálusk na další štětce od této značky …

Růžová sada ROSE GOLDEN COMPLETE EYE SET VOL. 2 je již v ČR bohužel nedostupná. Jednotlivé štětce značky Zoeva si můžete pořídit exkluzivně na e-shopu Douglas.cz. Na CultBeauty je už sada také vyprodaná. Zatím je k dostání ještě na BeautyBay za 73 euro. Jinde nákup v žádném případě nedoporučuji – internet je zaplevelený padělky z Číny a najdete je i v nejmenovaném podvodném českém e-shopu, který je vydává za pravé!

Koupit na Douglas

* Affiliate odkaz

[icon name=”comments-o” class=”” unprefixed_class=””] Máte zkušenosti se štětci značky Zoeva? Láká Vás slevička na sady štětců nebo si raději vyberete jednotlivé štětce na základě osobních preferencí?

2 komentáře

  1. Krásný článek a perfektně zpracovaný. Děkuji za něj a s radostí a velkým očekáváním objednávám :)

Napsat komentář

Při poskytování služeb a analýze návštěvnosti nám pomáhají soubory cookie. Využíváním těchto stránek s jejich používáním souhlasíte. Více o cookies

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zavřít