Recenze

Balení10
Parfemace10
Pohodlnost aplikace10
Výsledný efekt10
Příjemnost na rtech8
Výdrž na rtech7

Shrnutí

9.2Hydratační gelové složení, které je na rtech velmi příjemné a vydrží mnohem déle než obyčejný lesk.

Popis: Lehká gelová textura na vodní bázi plně podtrhuje sladkost a neodolatelnost rtů. Bohaté a syté barvy inspirované zmrzlinami. Barvu aplikujte pomocí pěnového aplikátoru. Pro plnější krytí naneste extra vrstvu.

Zdroj: etudehouse.com

Dobře si pamatuji počátačení nadšení z prvního stainu, který se u nás objevil na trhu před mnoha lety. Jednalo se o Benetint od Benefitu, což je růžová vodička, která se vpije do rtů a zabarví je na delší dobu. Problém s Benetintem byl ten, že strašně vysušoval rty a zvýrazňoval jejich nedokonalosti a šupinky. Naštěstí byla jejich formule dávno překonána a dnes máme na výběr ze spousty produktů.

Dnes si představíme stainy od Etude House, které si mne získaly svým roztomilým a originálním balením ve tvaru zmrzliny. Produkt dostanete zabalený v krásné ozdobné krabičce, která se kvůli dřívku špatně otevírá, takže je snažší ji otevřít zespodu. Zmrzlina je malá a skladná a bez problému se vejde do kabelky.

Zdroj: etudehouse.com

Dřívko je šroubovací a slouží jako aplikátor. Díky špičatému tvaru pěnového aplikátoru je nanášení snadné, rychlé a přesné. Rty stačí jednou obkroužit. Pokud si přejete intenzivnější barvu, tak můžete bez problému přidat jednu či dvě vrstvy. Po aplikaci vás mohou rty lehce štipkat či brnět a tak předpokládám, že bude mít produkt i nepatrný zvětšující efekt na rty.

Stain má zvláštní gelovou konzistenci, která nevysušuje a na rtech působí vysoce hydratačním dojmem. Roztírá se rovnoměrně a ani při vrstvení nedělá neplechu. Má nádhernou a autentickou ovocnou parfemaci, která připomíná slaďoučké hroznové víno. 

Nejedná se o klasický stain, protože na rtech kompletně nezaschne a zachovává si vysoký lesk. Gel je mnohem příjemnější než obyčejný lesk, protože není otravně lepivý a po celou dobu poskytuje maximální komfort a perfektní hydrataci.

Není otěruvzdorný, ale díky své hutné gelové konzistenci se nesetře při první příležitosti a pokud budete jíst a pít opatrně, tak vám na rtech vydrží klidně 8 hodin.

Swatche

PK004, PK006

PK004 je nádherná šťavnatá fialkovo-růžová, která podtrhne přirozenou krásu vašich rtů. Barva není plně krycí, přesto je dostatečně sytá a bez problému lze vrstvit. Gel se chová jako částečný stain a po setření zanechá lehoučce zabarvené rty.

 

PK006 je metalická růžovo-brosková barvička. Na rtech vypadá jako transparentní lesk, který nezmatní a obsahuje štědrou dávku třpytivých částeček, které odráží světlo. Čím více vrstev, tím zářivější a třpytivější rty budete mít.

 

 

PK004
PK006

 

 

 

 

 

Ideální společník, kterého jsem si zamilovala a na léto si určitě pořídím i ostatní barvičky. Vybírat můžete ze 4 dalších červených odstínů od teplých po studené, od zářivě oranžové, korálové, melounové až po temně fialovou.

Koupit na Ebay

* Affiliate odkaz

Zmrzlinový stain na rty v balení o obsahu 4,5 g si můžete objednat na Ebay za 130,- Kč včetně poštovného. Produkt objednávejte pouze z Koreje od ověřených prodejců – pozor na padělky z Číny!

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.