Recenze

Parfemace10
Textura10
Pohodlnost aplikace10
Peeling rtů8
Výsledný efekt7

Shrnutí

9Voňavý hydratační scrub s obsahem olejů a kakaového másla, který si mne získal především svou lahodnou vůní a smyslnou sametovou texturou.

Popis: Jemný cukrový scrub pro vyhlazení a výživu pleti. Laboratoře Loreal Paris poprvé vybraly tři druhy jemného cukru přírodního původu a spojily je s kakaovým máslem pro exfoliaci, zjemnění a vyživení pleti. Lze použít i pro vyhlazení a zjemnění rtů. Účinná směs tří exfoliačních cukrů s jemnou a intenzivní texturou pro intenzivní, ale jemnou exfoliaci. Složení obohacené o kakaové máslo, kokosový olej a kakaová zrníčka pomáhá zmírnit suchost pleti, chránit její bariéru a zjemnit ji.

Zdroj: loreal-paris.co.uk

Jelikož se předchozí recenze cukrových scrubů Smooth Sugars s kiwi a hroznovým olejem těší velkému úspěchu, tak jsem se po dlouhém váhaní rozhodla napsat recenzi na poslední produkt z této řady s obsahem kakaového másla.

Zdroj: loreal-paris.co.uk

Hned po otevření mne překvapila a naprosto uhranula omamná vůně scrubu, která je naprosto božská a přirovnala bych ji ke kakovému těstu na bábovku a co víc, kakaová vůně pokožku i na chvilku provoní. Pro transparentnost uvedu, že si mne úchvatná vůně produktu dokáže získat natolik, že pak odpustím mnoho dalších nedostatků.

Přiznám se, že vůně scrubu je tak lahodná, že bych ho nejraději ochutnala Z testování předchozích scrubů ale vím, že to není dobrý nápad, protože se nejedná o jedlé scruby, jako v případě cukrových scrubů na rty od Lushe, které můžete bez obav olíznout i sníst. Kakaový scrub lze na peeling rtů skutečně použít a jeho aplikace je mnohem pohodlnější než u ostatních scrubů. Tento scrub má příjemnou krémovou texturu, která se udrží na rtech, nedrolí se ani nestéká do pusy. Scrub je nasládlý, ale má chemicko-mýdlovou chuť, takže nechutnat.

Konzistence scrubu je krémová, smyslná, sametově hebká a skutečně připomíná kakaové těsto. Scrub nanáším na suchými prsty na suchý obličej, aplikuje se snadno a smývá se bez problému. Cukrové částečky jsou velmi jemně namleté, nejsou drsné ani příliš hrubé. Pokud byste chtěli peelingový efekt zjemnit, tak si stačí lehce namočit prsty.

Narozdíl od scrubu s hroznovým olejem se cukr hned po kontaktu s pokožkou nerozpustí a odvede svou práci. Peeling není tak intenzivní, jako u jiných scrubů, ale masáž pokožky je velmi příjemná, relaxační a obohacena o zážitek z dokonalé vůně.

Obsah balení

Pleť je po použití jemná a hladká. Díky obsahu sojového, meruňkového, slunečnicového a kokosového oleje a kakaového másla je pokožka lehce hydratovaná a oleje na pleti nezanechávají nepříjemný mastný film.

Scrub mou citlivou pleť nedráždí ani ji nevysušuje. Vzhledem k jeho vlastnostem a jemným cukrovým částečkám ho můžete bez obav používat 3x týdně. Pokud jsou pro vaši pleť klasické scruby příliš drsné, kakaový scrub by vám vyhovovat mohl.

Věc, která mne celkem nemila překvapila, byl obsah skleněné dózičky. Produktu jsem očekávala víc a dóza působila poloprázdným dojmem. Po několika použitích mám navíc pocit, že bude scrub rychle ubývat a to je škoda.

Kakaový scrub si mne získal, oblíbila jsem si ho a narozdíl od dvou předchozích scrubů ho budu hrozně ráda používat a těšit se na něj. Neočekávejte zázraky, protože jsou na trhu efektivnější a intenzivnější scruby, ale příjemně strávený čas, lehkou hydrataci a zjemňující efekt šetrného cukrového scrubu bez negativních účinků. Doporučuji pro suchou a dehydratovanou pleť. Vhodný zejména pro beauty rituály.

Koupit na Notino

* Affiliate link

Cukrový scrub můžete zakoupit v drogeriích, některých hypermarketech a e-shopech za cenu 249,- Kč za 50 ml.

Napsat komentář