Recenze

Parfemace10
Konzistence10
Efekt10
Lehkost10
Regenerace10
Výdrž balení10

Shrnutí

10Lehoučký gelový-krém, který vlasy chrání a regeneruje, aniž by ve vlasech zanechal nežádoucí film.

Popis: Vyhlazující a vyplňující krém Steampod. Po aktivování parní žehličkou Steampod zajišťuje optimální uhlazení vlasového vlákna. Hloubkově regeneruje a hydratuje vlasové vlákno. Pomáhá zacelovat konečky vlasů a zabraňuje jejich třepení v budoucnu. Chrání vlasy před teplem a žehlením. Parou aktivované složky Pro-keratinu se dostanou do hloubky vlasu a posílí ho.

Zdroj: lorealprofessionnel.com

Žehličku Steampod jsem si koupila v sadě s žehlícím mlékem a sérem. Mléko mi tak úplně nevyhovovalo, protože mi vlasy zanechávalo nepříjemně upatlané a ublemcané – přípravek mi vydržel skoro 2 roky, takže to nepřisuzuji tomu, že bych ho aplikovala zbytečně moc. Jako náhradu za mléko jsem si objednala vyhlazující a vyplňující krém Steampod, který je určený pro silné a husté vlasy. Pro dokonalý efekt ho používám ho v kombinaci se sérem z řady Steampod pro zacelení konečků.

Z krému jsem doslova nadšená! Má lehkoučkou gelovo-krémovou konzistenci, která se do vlasů beze stopy vpije a nezanechává na nich nepříjemný film. Při dotyku ve vlasech žádný přípravek neucítíte. Vlasy jsou perfektně uhlazené, lesklé a heboučké. Nejsou zatížené ani slepené, jsou maximálně vzdušné a plné pohybu. Krém má slaboučkou neutrální parfemaci, která se od mléka maličko liší a mě osobně je příjemnější.

Vlasy mi po vyžehlení zůstanou rovné až do dalšího umytí. Nezkrepatí se ani na vlhkém vzduchu, déšť zvládnu přeběhnout bez úhony a pokud opravdu zmoknu, tak se mi vlasy pouze mírně zvlní, ale zůstanou uhlazené (před Steampodem se mi vlasy zkrepatěly hned před kadeřnictvím a to za každého počasí). Při pravidelném používání dochází k transformaci vlasového vlákna, což má za následek redukci krepatění, vlasy se tolik necuchají a jejich lámaní se rapidně snižuje.

Přípravek můžete používat jako ochranu před žehlením i v kombinaci s obyčejnou žehličkou, ale počítejte s tím, že klasická žehlička nezapracuje aktivní látky hluboko do vlasu a při pravidelném používání nebude docházet k regeneraci vlasů tak, jak k ní dochází při žehlení Steampodem.

Pokud jste se při žehlení s mlékem Steampod potýkaly s ulepenými vlasy stejně jako já, tak bez váhání sáhněte po žehlícím krému Steampod, který poskytuje stejný komfort bez nežádoucího zatížení vlasů. Hodně mě to překvapilo, protože lehkou konzistenci bych logicky očekávala od přípravku na jemné vlasy, které jsou na zatížení velmi náchylné …

Koupit na Notino

* Affiliate odkaz

Vyhlazující a vyplňující krém Steampod lze zakoupit v e-shopech za cenu 217,- Kč za 150 ml.

Napsat komentář